Frankfurt Hahn lennujaam

Tere, Plaan üle Hahni lennata Mallorcale. Leidsin ka lennujaama plaani http://www.hahn-airport.de/default.aspx?menu=terminal_plan&cc=en

Mure seisneb selles, et Tall-Hahn lend maandub oletatavalt kl 12 ja Hahn-Mallorca lend väljub oletatavalt kl 13. Tegemist siis Ryanairiga ja seetõttu just oletatavad ajad ka;)

Värav suletakse ca 30 min enne lennu väljumist. Kas on reaalne jõuda?? Kui suur on lennujaam võrdlusega nt Tallinna omaga. Plaanilt vaatan, et ei ole suur aga...? Teadjad, help!

Tänud Teile! Marit

1
2

Lennujaam on pisike. Poole väiksem kui Tallinna oma. Kas pagas lendab otse?

0
0

Tänan vastamast. Pagas ainult käsipagas max 10kg.

Tervitades, Marit

0
0

Kui lennuk maandub õigeaegselt jõuad ilusti.

0
0

Ryanairi pagas ei lenda kunagi otse, käsipagasiga lennates ja eelnevalt netis check-inid tehes on kõik ok (kuni hetkeni mil Tlna lend peaks hiljaks jääma).

0
0

Kas Hahnis lennujaamas saab autot parkida 2 nädalatja ja kas käsipagasi eest peab maksma.Mitu kilo vöib lennukisse kaasa vöta ja kas selle eest peab maksma?

0
0

Marit, millal sa lendad? Mul sama mure Oslo lennujaamaga, sealt edasi Mallorcale... lendude vahe on 50 minutit, samuti käsipagasiga... Boarding Gate suletakse 20 minutit enne väljumist... just eile lugesin Ryani lehelt.. Samas kui lennuk maandub keset lennuvälja ja peab sealt jooksma terminali ja seejärel otsima, kust järgmine lend läheb... Ma ei tea.. . meil ka suhteliselt 50/50 võimalus :) Me küll eile mehega naersime, et Tallinn-Oslo lennukis juba võtame need minigrip kotid kohvrist välja, et siis ei pea turvakontrollis hakkama lahti pakkima ja mees võtab püksirihma lennukis ära ja ma tegin ettepaneku paljajalu joosta, siis võidab kingade ära võtmise aja ka :D Tagasi tuleme üle Frankfurdi, seal õnneks aega rohkem.. aga no hind oli nii ahvatlev, ei saanud ostmata jätta piletit :) Edu meile, äkki jõuame :)

0
0

Kas Hahnis lennujaamas saab autot parkida 2 nädalatja ja kas käsipagasi eest peab maksma.Mitu kilo vöib lennukisse kaasa vöta ja kas selle eest peab maksma? Vaata parkimise kohta siit http://www.hahn-airport.de/default.aspx?menu=parking&cc=en Ryaniga reisides käsipagasi eest maksma ei pea. Lubatud on konkreetselt 1 kott/kohver. weighing up to 10kg with maximum dimensions of 55cm x 40cm x 20cm is permitted. (handbag, briefcase, laptop, shop purchases, camera etc.) must be carried in your 1 permitted piece of cabin baggage. Võiksid veidi aega raisata ja lugeda.. RYANAIR.COM

0
0

Hahnis on nii üüratu parkla lennujaama kõrval, mille lõppu pole nähagi.

0
0

Mina ei riskiks. See 1 tund hilinemist on väga kerge tulema, ka Ryanairiga. Hahn on küll pisike lennujaam kuid tihtipeale ülerahvastatud. Arvesta, et pead uuesti turvakontrolli tegema ja see võib palju aega võtta. Kontrollid on seal aeglased ja põhjalikud.

0
0

50 min Oslos on küll vägagi riskantne. Mingil juhul poleks pagasit ostnud, seda ei jõua ära anda ja järelandmisi siin ei tehta. Võid küll ruttu terminali saada, aga pagasi ootamine, uuesti ära andmine võtab aega. Ilma pagasita aga kui checkin tehtud, ei näe suurt probleemi. Üldiselt jõuab lennuk varem ja saad hakkama. Hahnis tund lendude vaheks on ka OK ilma pagasita. Kuna Tallinna lend on esimene päevas, siis hilinemist esineb väga harva, kuna eelmise päeva võimalikud hilinemised ei mõjuta hommikust väljumist. Päeva lõpus ma sellist asja ei teeks.

0
0

Mina sain just kirja Ryanairilt, et lennuaeg on tõstetud hilisemaks ning ilmselgelt on mul teine lend veel otsa ostetud, kuid nüüd ongi nii, et esimese lennu maandumise ja teise lennu alguse vahel on nukrad 25 minutit. Frankfurt-Hahn pole küll suur lennujaam, aga sellegipoolest pannakse ju väravad kinni umbes samal ajal.

Mul küll pole pagasit eraldi ning jalad võivad päris väledad olla, siis vist ei ole ikka mitte mingisugust võimalust, jah?

Ja Ryanairi valides peabki arvestama selliste asjaoludega. Mainin veel ära, et lennu edasilükkumine on 2 tundi ja 40 minutit, Ryanairil on 3-tunni-poliitika.. Peab tunnistama, et ei ole just parim hommik olnud siiani :D

0
0

Hiljuti varahommikul oli turvakontrolli väravas meeletu saba, niiet kartsin isegi tõsiselt lennult maha jäämist. Õnneks toimetati kiires tempos.

0
0

Aitäh vastuse eest.

Ma konsulteerisin veel paari inimesega (kuna ma ise pole väga palju lennureise teinud) ja nad ütlesid, et teisele lennule minnes ei tule uuesti turvakontrolli? kui välja ei kõnni õigelt alalt. Ma ise üldse ei mäleta, kuidas see süsteem käis.

Sellegipoolest, risk oleks ikkagi väga suur :/

0
0

Tunnen huvi, kas www.bahn.de lehelt ostetud regionaalpilet (Länder-Ticket) kehtib ka Frankfurt-Hahnist (Rhein-Mosel-Bus)väljuvates ja saabuvates bussides. Näiteks buss nr.100 ja nr.610 jne.

0
0

Ei kehti. Länder-Ticket kehtib vaid rongides ning bussisõidu jaoks pead bussist eraldi pileti ostma.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased