GoAdventure, kellel on kogemusi?

Et kes on siis selle reisifirmaga reisinud Egiptusesse ja kuidas rahule jäänud?

1
23
...
10

Sain nende kaudu täpselt sellise reisi, nagu ootasin. Sedapuhku algusega Riiast. Väga rahul nii Go-ga kui ka kohapealse teenindusega.

0
0

Suvel (juunis) sai GoAdventure kaudu käidud Egiptuses, startisime Vilniusest, kõik sujus suurepäraselt, ka bussipiletid, Tallinn-Vilnius-Tallinn organiseeris GoAdventure ise. Julgen küll soovitada seda firmat.

0
0

Ei ole küll jõudnud veel reisil ära käia, aga GO vahendusel lätlaste reiside pakkumised on tunduvalt ahvatlevamad kui Eestis s*** müüvad est-top-nova. Näiteks praegu müüakse eestis ühte odavamatest Sharm Cliffi peldikut 5500 per nase, kuid lätlastelt saaks võtta 4+ rannahotelli AI täpselt sama raha eest, näitena Coral Beach Rotana Tiran, hind kahele 11052 AI.

0
0

Väga kiired ja tublid. Kui ma isegi õhtul kell 20.00 maili panin, tuli sealt 5 min pärast vastus+ helistasid, isegi jõulude ajal vastasid ja suhtlesid. GO´d kui reisikorraldajana... jäin ka rahule.

0
0

Meilidele vastavad 10 minuti jooksul. Pakkumised ja selgitused põhjalikud. Pole veel nendega reisinud, aga kui vaja peaks minema, ei kõhkleks sekunditki.

0
0

5 palli süsteemis hindeks 5+. Teenindus igati korrektne ja kiire. Vahendasid mulle detsembris Sharmi reisi ja väga soodsa hinnaga. Oleks kõik reisibürood sellisel tasemel siis oleks lausa lust reisida.

0
0

Kuule uugu, Sharm Cliff pole mingi peldik, vaid puhas, hea teeninduse ja maitsvate söökidega hotell.

0
0

Olen reisinud mitmeid kordi GoAdventure kaudu Hurghadasse, läbi Vilniuse. Kõik on sujunud väga hästi. Ainult kiidusõnad selle firma kohta!

0
0

Rahule jäime, kõik väga sujuvalt korraldatud, käisime Riiast Kreetale, iga kell läheks veel.

0
0

Teenindus on super!

0
0

Mina jäin väga rahule GoAdventure klienditeenindajaga, kes seletas enne reisi pool tundi mulle mida teha ja mitte. Andis asjalikke näpunäiteid ja hoiatas paari asja eest. Nii lahket ja viisakat teenindust ei kohta kõikjal. Nüüd planeerin juba tagasi reisi ja küsisin Goadventurest uuesti reisipakkumist ja kohe, kui neil avanes uus ja soodne pakkumine anti mulle kohe meili peale teada. Nii et, kuigi nad on ainult vahendajad, siiski pean kiitma neid :).

0
0

On jah, ma just võtsin neilt reisi, väga lux teenindus on:). Reisin 22 märts Hurghadasse nende kaudu.

0
0

Ka minul said asjad selle firma kaudu aetud ja ei mingit nurinat, kõik kiire ja korrektne.

0
0

Teenindus kiire ja korrektne, meilidele vastavalt koheselt ja telefoni oskavad samuti vastu võtta.

Ja ooooo Oksana on nii sõbralik ja ilus!

0
0

Mikuga 100% nõus :).

0
0
1
23
...
10
Lennupakkumised
Reisikaaslased