Helsinki lennurajalt kuni raudteejaamani kuluv aeg.

Head kogenud reisijad. Läbin esmakordselt Helsingi T2
tagasi tulles ei oska arvestada aega mis kulub maandumise hetkest jõudmaks raudtee platvormini Kas see on reaalne - maandumine 9.40 ja rong 10.00 või 10.20 Lisaks uuriks kas seda SEUTU (tunnipilet linna ühistranspordis) saab ette osta ? kas see tuleb komposteerida ja siis hakkab kehtima. Et võin selle juba nädal varem ette osta siis? Juhul kui pean ostma pileti rongis siis millises vagunis on pileti müüja ? Esimeses ? kas ka seal siis müüakse seda SEUTU piletit nii et trammis pole enam vaja osta?

Google mapsi järgi kulub ainuüksi taksosõidule 32min. https://goo.gl/maps/yehgHiKvyCA2 ja arvestame siin juurde lennukilt mahaminek, kohver võtta ja üldse lennujaamast väljasaamine + raudteejaamasisene läbimine. Edasi saate ise arvutada

klikkides lingil, saate ise valida seal ühistranspordi ja endale sobivad väljumiskellaajad

0
3

AndresR, mis taksosõidust sa räägid, jutt on ju lennujaamas rongile minemisest. Ei tea, kas seal on miskit muutunud, aga eelmine aasta andis sinna platvormile jalutada päris pikalt, aga eks oleneb kui kiirelt pagasi kätte saab.

4
1

mul käsipagas

0
0

10 minutit vist umbes terminalist raudteejaama jalutasime. Muidugi ma liigun suht aeglaselt ka :)

0
0

Kui oled lennukist välja astunud, siis võid arvestada 40 minutiga. Kui pead veel pagasit ootama, siis arvesta, et tund aega võib minna pagasi kättesaamisega, vähemalt viimasel korral ootasime lindi juures umbes 45 minutit - 1 tund. Pileti võid osta rongile minnes, regionaal pileti maksumus on 5 eurot ning kehtib 1,5 tundi peale ostmist. Rongis enam pileteid ei müüda.

0
0

Mina pigem ei arvestaks 10.00 rongiga minekut. Lennujaamas võib viivitus tekkida. Minu hinnangul 10 minutiga ei jõua kuidagi terminalist raudteejaama perroonile, mis asub sügaval maa all. Lennujaama terminalist läheb ka buss raudteejaama juurde. Kuid ka bussid ei sõida iga 10 minuti tagant. Seutulippu kohta kirjutasin põhjaliku ülevaate siin: https://trip.ee/foorum/uldfoorum/sadamast-helsingi-lennujaama

2
0

Yhistranspordis enam pileteid ei myyda, Ostke oma seutulippu lähimast automaadist ära, et sadamast lennujaama voi tagasi jouda.

0
0

... või äpist, kus see on 0.8 eur odavam.

0
0

Ja ärge otse alla marssige, sealolevatest automaatidest ei saa seutulippu osta. Pidin tagasi üles ronima, HSL automaadid on vahetult enne eskalaatoreid/lifte.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased