Kes on kâinud paketikaga septembri alguses Heraklionis?

Tere!Hetkel pakutakse Ateenasse hea hinnaga pileteid.Kes on kâinud paketikaga septembri alguses Heraklionis? Oskate ehk öelda,mis paketi hind oli? Algselt oli mõte minna omapead,aga töökaaslane rääkis,et oli saanud septembri lõpus all in 529€ eest.  Meie plaanime minna 10-11 sept. Aitäh kõigile vastajatele. :) 

Ateenast  Heraklioni on ju ka vaja sõita, seega lisakulud ja lisaaeg.Pakettreisi hind Kreetale sõltub ju põhiliselt hotelli tärnidest.Mis aastal see 529 eur oli, mitu tärni, asukoht, hinnang hotellile? Seega  mida võrrelda? Aga nii Novatoursi kui ka Tez Touri online süsteemis näeb selle aasta septembrikuu hindu. Lihtsam kui rahvaluulet koguda :)

0
0

Sai käidud oktoobri alguses paketireisil Heraklionis. Hotell Star Beach Village & Waterpark Võtsime algusega Riiast, sest hind oli ca 500 nägu 7 päeva. Hotell suur koos veepargiga, aga basseine ei köetud ja ka meres oli vesi suht külm. Hetkel näitab septembriks ulmelisi hindu lausa üle 900 nädala eest. Minu hinnangul on hetkel kõik reisihinnad väga kõrged seda aitab tõsta hea olukord majanduses. Saar ise väga vahva ja tasub ka rendiautoga ringi sõita, sest 7 päeva seal hotellis pole midagi teha. 

0
0

Heraklion on Kreeta. Ateena on mandril. Seega lisakulu saarele saamiseks.Septembris ei tea aga oktoobris võib saada küll sellise hinnaga ja isegi odavamalt heasse 4* hotelli.  Oleneb ka kuhu kanti Heraklionist edasi. Soovitan ka reisibüroodele päring teha. Eelnevalt manitud büroodel täiesti toimiv online süsteem. Kreeta on avastamist väärt!

0
0

Käisime aasta tagasi oktoobri alguses Kreetal omal käel.Tallinnast käis tsarter,võtsime ainult lennu.Hotelli valisime Hersonissose keskusesse.Lennujaamast käib buss ,seega mingit taksot pole vaja.Peatuskoht asub suht saare keskel,seega hea mõlemas ida lääne suunas väljasõite teha.Merevesi oli veel soe,meie hotellis basseini polnud.Põhiline ,mida teha kavatsete?Kas ainult hotellis puhata(allin)ehk bassein ja hommikõhtu söögid?Osa hotelle keskustest väljas ehk võib igav hakata.Kohaliku giidi väitel on pealinn Heraklionis näiteks kaubandus nädalalõpus suletud.Millist puhkust planeerite???

0
0

2017 septembri keskel olime Rethymnos, Heraklioni lennujaamast ca 80 km. Pakettreis kõik hinnas maksis ühele ca 580 eurot, 3* hotell. Hotell ise oli täiesti keskpärane, nälga ei jäänud, väike bassein ka oli. Valisime just koha pärast, sest rand oli kohe üle tänava. Rand oli küll super ilus, liivane, vesi soe. Ja Rethymno linn, vanalinn on ise väga huvitav. 

0
0

Ostsin jaanuaris varajase tellija soodustusega septembri lõppu. Perele 2 täiskasvanut ja 2 last vanuses 7 ja 9 läks 1728 eur ndl aega sh  hommikusöögid ja õhtusöögid. Asukoht Rethymos. Bio Hotel Suites. Lisaks läks juurde beebi 50 eur. Seega 1778 eur 5 in. Asukoht väga hea. Nüüd selle paketi hind perele oleks juba al 2200 eur. Võrdlesin reisi ostes erinevaid reisifirmasid samasse hotelli, kõige soodsam pakett tuli Teztourilt ja kõige kallima Aurinkolt. Võrdluses oli veel Tuusik ja Novatours. Veebilehtedelt võimalik vaadata hindasid ja võrrelda. Ise läksin sel korral mugavamat teed pidi, võtsin pakettreisi. Jah viimase hetke pakkumisega saaks kindlasti soodsamalt, aga mõtlesin selle peale, et pidevalt nn jälgida veebilehti ja teha päringud, ajaliselt on see kurnav. Otsustasin varakult aasta reisid ära planeerida ning tegin reisiostud juba jaanuaris. 

0
0

Ma olen ka hindadega kursis ja hetkel on hinnad ikka üpris ulmelised. Jah,ma tean,et ma pean veel lisasõidu võtma. Algselt oli plaan omal käel minna,aga kui kuulsin,et sellise hinnaga saab,siis see oleks okei hind. Plaan on rendiauto võtta ja saart avastada. Päris 7.päevast rannapuhkust ei soovi.

0
0

2018 aasta september käisime Kreetal hotellis Aqua Sun Village.Tegu on 4* hotelliga, mis oli igati tiptop.Pakett oli AI.meil oli võetud kaks tuba.Ehk siis 2 täiskasvanut ja neli last (14 a, 3 a , 2 a ja 2. kuune beebi).Hind kokku: 1508€Algus Tallinnast.Korraldaja Novatours.

0
0

TEZ Touri lehel pakettreisid Kreetale algusega Riiast 10.-11.sept kõik hinnas täitsa ok hinnaga ju, 3* hotellid alates 460.- euri inimene.

0
0

Kaie22. Hea tähelepanek. Riiast pakutakse tõesti parema hinnaga sama paketti. Vaatasin praegu, et nn minu valitud pakett Tallinnast maksaks 2200, aga Riiast 1900. 

0
0

Olen käinud Kreetal septembris meie büroode otsereisidega. Eelmisel aastal olid sinna otsereisid siit lausa ühel ja samal ajal nii Haniasse kui Iraklioni, kaks Smartlynxi lennukit samaaegselt Kreetal. Rethymno kant meeldis enim, huvitav vanalinn ja sadama ümbrus, Hania ja Samaria lähedal. Septembris on seal ilm hea, meri soe. Hinnavõrdluses on Tez Touri pakkumised Kreetale ja mujale seal piirkonnas samadesse hotellidesse oluliselt odavamad kui teistel reisikorraldajatel. Hinnatundlikumal soovitaks otsereise hoopiski kas Rhodosele või Küprosele või miks mitte Türgi lõunarannikule, kus alati hea teenindus ja päike garanteeritud.

0
0

Praegu saab osta Aegeani lehelt TLL-HER-TLL näiteks 7.-13.  septembrini 232 eurot/in, 31. august - 10.september  207 eurot/in. Sisaldab käsipagasit 8 kg. Ööbimise leiab internetist ka 30eur/öö, isegi odavamat. Auto saab praegu bronnides 20eur päev.  Auto ja ööbimise kulud lähevad ju reisikaaslastega jagamisele, seega igal juhul soodsam kui paketiga ja mis peamine - huvitavam!  Ümberistumine Ateenas on väga sujuv, paar tundi ooteaega nii minnes kui tulles. 

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased