Hispaania autorent ja teine juht tasuta

Lappasin kõik varasemad teemad läbi, aga kuigi palju targemaks ei saanud. Üritan leida autorendifirmat, kus oleks abikaasa teise juhina ilma lisatasuta. Tavapäraselt tahetakse nädalase rendi puhul saada teise juhi eest 100 euro ringis, aga ma eelistaksin selle sajase kuskil mujal kulutada. Autorent läheb niigi päris kalliks, kuna ühe otsa tasu on meil ka juba üle 100 euro.

Sõit on Malaga - Alicante.

1
2

sõida siis lisatasu maksmata, aga ära avariid tee:D Või sõida siis ise koguaeg.

Abiks oleks aidata soovijatele teadmine, kust auto renditakse, kõik firmad ei tegutse igal pool.

Kasutasin eelmine november https://wiberrentacar.com/en nädal Peugeot 2008 linnajeep automaat miski 23 euri päev koos kaskoga, siis polnud hooaeg ja hinnad teised. Aga neil on ka lisajuht tasuline. Muidu kui täiskaskoga auto võetud, siis keegi miskit ei kontrollinud. Neil rendipunktid nii Malagas kui Alicantes, võib küsida, akki on vaja autosi liigutada. Ise sain niimoodi kunagi Farost Lissaboni ilma lisatasuta auto anda.

0
0
0
0

Kanaaridel on see tavaline. Autoreisen, Sicar jt. rendifirmad. Lisaks omavastutuseta, ei pea kriime lugema.

0
0

Norsul väga õige tähelepanek, lisasin asukoha täpsustuse teemaalgatusse.

Marbesol kahjuks Alicantes ei tegutse.

1
0

Preemiumpaketiga lisajuht tasuta ja deposiidivaba va kütusedeposiit ~100 euro jagu, olenevalt rendipunkti asukohast - https://www.centauro.net/en/

0
0

Hertz pakub Gold Member klientidele lisajuhti tasuta.

0
0

See tasuta juba enne esimest rentimist saadav Gold toimib ilusti. Samas tasub siis Hertzi hinda vaadata nii sisselogitult kui ka ilma, sest mul on mitmel juhul, vähemalt Balkanil, Gold Plusiga hind omajagu kallim ja nii võib ilma tasuta juhita ja registreerimiseta hind kokku odavam tulla.

Hertzil on pidevalt toimiv CDP kood 629733. See nõuab ametlikult tasuta KLM/Air France'i Flying Blue tegemist, aga reaalselt pole seda loomulikult kunagi küsitud. Broneeringusse panen Flying Blue numbri siiski alati sisse.

Ja lisaks veel see, et tasuta juht Gold Plus konto kaudu toimib ainult siis, kui auto otse neilt ja sisselogitult võtad. Kui võtad mõnelt vahendajalt soodsama hinnaga, siis seda Gold Plus rendiks muuta ei saa.

Osadel vahendajatel nagu Auto Europe on vahel ka kampaaniaid, kus erinevatel rendifirmadel on nende kaudu rentides lisajuht hinnas. Neid tasub ka jälgida.

0
0

https://economycarrentals.com pakub sageli teist juhti tasuta. Olen nende käest sageli autot rentinud ja väga rahul.

0
0

Ise võtsin otse Malagacarist.

https://www.malagacar.com

Mõistlik hind, täiskindlustusega rendil teine juht tasuta, läbisõidupiirang puudub, deposiit puudub, Kui jätad tankimata enne auto äraandmist, võetakse ainult kütuse tasu. Tankimise eest lisatasu ei ole. Lisatasu eest võimalik liikuda ka Portugali ja Gibraltarile.

Aga... kui soov auto ära anda teises kohas, siis on parem vaadata midagi muud. Nende tasu selle eest on väga suur.

1
0

pane billigeri sise algus ja lõppkoht ja vaata, mis pakutakse, võibolla on odavam juhti juurde osta lihtsalt kui teises kohas tagastamine juba hinnas ja hind ok.

2
0

See Malagacar on päris hea, umbes nagu Sicar ja Autoreisen Kanaaridel (vähemalt praeguse full pack pakkumisega).

0
0

Kui auto äraandmine teises punktis on vajalik üksnes selle pärast, et lennuk läheb Alicantest, siis selle vastu aitab ka bussisõit Malaga-Alicante. Siis saab auto Malagasse ka jätta.

Ühe otsa pileti saab alates 20 EUR inimese kohta (https://www.alsa.com/en/web/bus/coach/malaga-alicante). On olemas ka ööbussid (väljub näiteks 01.00 ja kohal Alicantes 09.45.

Rong on mõnevõrra kallim.

1
0

Paljudel on võimalus tagastada teises lennujaamas . Elm aasta GoldCaris võtsin Barsas tagastasin Valencias + 100 euri .

Huvitav koht on muidugi see additional driver - kui mul on täis kindlustus võetud ja additional pole võetud . Juhtub õnnetus - siis mis juhtub ?

0
2

Kui lepingus on kirjas, et juhtida võib ainult lepingus märgitud isik ja rendlile võtja, siis, juhul kui roolis on keegi teine, õnnetuse korral kindlustused ei kehti. Liikluskindlustus ju teoreetiliselt kehtib ikka, aga isegi sellega kaasnevad kulud võib rendifirma vastavalt rendilepingule sinult välja nõuda.

3
0

kui keegi s]idab autose sisse ja mina ei isutu autos , kindlustus katab .

Sisuliselt võetakse kasko auto peale , kõik vahendajad pakuvad neid kaskosi - nüüd on küsimus :

1) kui võta vahendajate poolt seal pole sõnagi kes juhub

2) kui näiteks swedi rendiauto kaskokindlustus ei räägi mitte midagi sellest kes juhuib autot

3) kui võta otse Auto rendi fimrast - kas see kasko kehtib või mitte ?

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased