Horvaatia ja Bosnia piir

Tere, kas keegi oskab öelda kuidas Dubrovniku poolne Bosnia piir on ületatav, huvi on Dubrovniku vastu aga ööbida tahaks Bosnia poolel, kas ülekäiguga on raskusi. tänan

Sõltub kellaajast ja koormusest. Piiriületus ise on kiire ja ei midagi keerulist.

1
0

Käidud nii bussi kui ka autoga, võrdlemisi lihtne piiriületus. Kunagi pole üle 10. minuti läinud. 

0
0

Sõitsin bussiga Dubrovnik-Mostar ja midagi erilist ei olnud, nagu piiriületus ikka. Aga läks ca 15 min. 

0
0

Kas kuskilt on leida infot millal läbi Bosnia Hertsegoviina saab Dubrovnikusse sõita?

0
2

Tõenäoliselt sõltub see paljuski sellest kuna EL-i välispiirid avatakse. Hetkel saavad riiki siseneda naabermaade kodanikud, aga Horvaatiasse Bosnia kodanikke vist veel ei lasta. Kui tuleb mingeid EL-i poolseid otsuseid, siis tõenäoliselt laiendavad lubatud kodanikke hulka ka Bosnias.

0
0

Tuleb vist uurida, kas on mingi variant laevaga minna, et saaks BH vältida

0
2

A seda Neumi juppi mõtled. Mingi info järgi on seal lubatud transiit maksimaalselt ühe tunni jooksul. Aga kas see kehtib kõikide riikide kodanikele jne pole kinnitatud info.

Äkki Horvaatia turismiinfo oskab kiirelt õige vastuse anda. https://www.croatia.hr/en-GB

0
0

Just seda juppi:)

Turismiinfost ootame eilsest saadik vastust:)

0
2

Kas keegi on läbinud Bosnia ja Hertsegoviina minnes Makarska juurest nö kodu poole (Gradiška juurest)? Millised on seal teed ja muud olud? Mõtlesin, et äkki sõidaks vahelduseks Horvaatia kiirteede asemel.

0
0

Ületasime piiri juuli alguses õhtul ja läks väga kiiresti, korraks vaadati dokumente ja ei midagi rohkemat. Tagasi tulles oli päevasel ajal natuke pikem saba, aga muidu läks kõik sama sujuvalt. Telefonidel soovitan andmesiderändluse maha võtta või kasutada mõnd muud alternatiivi.  Meie pere telefoni ei kasutanud, aga tundub, et mingi äpp ikkagi kasutas netti ja arve tuli üle 60€, õnneks oli limiit peal, muidu oleks ehk veel rohkem läinud.

1
1

Kas piiriületuseks piisas ID kaartidest? Passi ei küsitud?

0
0

Piisab ID-st.

0
0

Tulime paar päeva tagasi Albaaniast Durresest Dubrovnikusse ja viitsinud taas ranniku äärt pidi törtsutada ning seepärast valisime tee läbi Podgorica ja BiH - täitsa kena ja ligi tund kiirem tee. Ei mingeid probleeme piiril, polnud ka järjekordi. 

Aga Neumi jupi läbimine sõltub päevast ja kellaajast, ID kaart kõlbab hästi.

0
0

"ikkateel", kuidas Albaania teede olud on? Lõhuvad autot korralikult? Plaan äkki järgmine aasta ka sinna minna. Olen käinud 2007. a, siis olid teed ikka suhthalvas seisukorras.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased