Hotell Hurgadas

Missugune hotel on kõige parem lastega perele? Mida üldse arvate hetkel Hurgadasse puhkama minekust?

Me tulime ise just Sindbadist. Kolm hotelli ja kõiki saab kasutada ristkasutuses aga üks neist oli kinni, kuna rahvast vähe.Muidu hotell oli ok, rand suht tilluke aga siledapõhjaline ja liivane. Eestlasi oli omajagu, paljud väikeste lastega.Praegu venelasi sinna ei viida, seega vene kisa ka ei olnud.Rahvast on ka seoses sellega üsna vähe, hotellide täituvus umbes poolepeal.Sellega seoses nii plusse kui miinuseid.Veeliumäed pandi õnneks käima,kui läksime, muidu on pumbad väljas. Sindbadis oli söök üsnagi hea ja mitmekesine.Aga reisile võib alati minna !

Kaks aastat tagasi peatusime Mamloukis, see oli neljas reis Egiptusesse 5*hotelli ja oli kõigest varasematest parim (teenindus, toit, meelelahutus) Arvan, et hetkel on parim aeg Egiptuses puhata, soe ilm ja imekaunis meri pole kunagi varem nii hea hinnaga olnud

Jungle Aquapark - senini tundub parim valik perele

mitmes kohas käidud, oldud- jungle oli ikka see kõikse etem lastega. sinbad-pole ka paha, kui inimene just mere ääres tahab olla. Titanic palace ja beach- ka normaalsed, aga söök kuidagi üksluine ja toad juba veidi kulunud välimusega. Hekel odavam vist ka mirage aqua- seal ei ole olnud, aga mirage resort on väga kulunud ja väsinud. sea world- ka liumäed, aga pepu ja selja võtab haigeks ja liuvaipu ei olnud ja basseinid külmad

Jaz Aquaviva - Makadi Bay's. Uus hotell, puhas, korralik teenindus, väga hea toit, soojad basseinid, lastebassein, territooriumil suur veepark, kus tegevust igas vanuses lastele ja ka täiskasvanutele.

jaa- vaatasin pilte, tundub mõnus olevat

Ma pole vast kõige kogenum Egiptuse külastaja, aga konkreetne hotell oli küll reaalselt heal tasemel ja paremat pole seal näinud.

Mina olen hetkel Titanic Palaces. Nagu eespool öeldud, toit pole suurem asi, toad 5* jaoks liialt vanad ja teenindusega ei ole mina üldse rahul. Absoluutselt mitte. Aga no lastele on muidugi ok! Liumägesid kokku 7??? Pluss siis titeka bassein mingi piraadilaevaga ja liumägedega. Kuna selles on soe vesi, siis täiskasvanudki ligunevad seal. Aga peab märkima, et suurde liumägedesse lastakse lapsi alates 135cm. Ehk siis nagu meil - üks laps suur, teine väike, siis on väga tüütu.

ixxx, vaatan kodulehelt et Jaz Aquaviva asub rannast 4km kaugusel? Veepark tasuline?

Mida arvate Hilton Long beach 4*. On keegi seal peatunud?

Olen olnud Hilton Long Beachis. Kuna torisesime receptionis liiga palju, siis pandi meid villadesse ja tundsime end nagu kuninga kassid neljakesi villa alumisel korrusel, kus olid kahed eraldi eluruumid, kuid vaheuks täitsa olemas. Toit hea, tasuta värvilised kokteilid piljardiruumis, tasuta tenniseväljakud (reketite rent tasuline), üks soe bassein ja mitu soojenduseta basseini, hoolitsetud territoorium, ilus rand (aga rämedalt tuuline oli), korallriff ka olemas, aga sinna ei pääse hästi, kuna pontoonsillalt ei lähe redeleid alla. Ehk siis värvilist veealust elu saab ainult sillalt vaadata, kui sa just kaldalt sinna kohale ei uju. Paaril päeval, kui tuul oli mere poolt, oli rannavees ülipalju meduuse. Algul me ei näinud neid, kui juba sügaval olime ja maskidega vee all ringi hakkasime vaatama, siis nägime, et tegelikult oleme keset meduusisuppi. Kiiresti kaldale! Siiski kõrvetada ei saanud keegi. Ainus miinus meie jaoks oli kaugus keskusest. Väga pikk sõit takso või marsaga. Nt McDonaldsi juurde (s.t lähemasse keskusesse) poole tunni ringis või ka kauem, olenevalt sellest, kas takso või marsa. Seetõttu ei viitsinudki õhtul/öösel väga ringi seigelda, kuigi oleks tahtnud klubitada vm. See pool jäi ära. Käisime küll peaaegu iga päev keskuses, kuid ainult päeval ja/või pärastlõunal, ei tahtnud öösiti seal "kodust kaugel" seigelda, sest taksojuhtidega see lehmakauplemine ajas vaikselt närvi juba. Kui pole seda tingimise soont sees, siis pole. Väga väsitav. Ja nii usinalt löövad külge, mida pimedamaks väljas läheb, seda rohkem. Marsa oli muidugi odav ja ilma kauplemiseta, aga sinna bussidesse tuli igasugust rahvast. Meie vastu sattus ühel õhtul istuma mingi kohalik paljasjalgne tüüp, kes oma pika ürbi all ilmselgelt onaneeris. No mida sa teed selle peale? Mitte midagi. Teed näo, et ei märka, aga sisimas tunned ülimat ebamugavust. Tuleks see hotell juba rutem! Aga ei tule veel niipea. Samas olen käinud Hurghadas ainult ühe korra ja see ongi ainus hotell, kus olen seal peatunud, nii et võrdlusmoment puudub. Järgmisel korral võtaksin siiski midagi keskuses või vähemalt keskusele lähemal, kuigi lihtsalt puhkamiseks, lebotamiseks ja omaette olemiseks on see hotell päris hea. Eriti kui majutatakse villadesse.

Selle keskuses või keskuse ligidal oleva hotelliga on nii ja naa. Minu jaoks on hea hotell keskusest eemal. Ma paaril korral olen olnud keskuses hotellis. Niipea kui nina hotellist välja pistad oled kohe poodide sisseviskajate küüsis. Rahulikult ringi käija ei saanud. See oli siis 7-8 aastat tagasi. Kuidas praegu seal on ei tea, sest pole sinna enam jalgsi käima sattunud. Linna ekskursioonil bussiga ainult läbi sõitnud.

neiuxs

Jaz Aquaviva asub tõesti rannast ja Makadi keskusest eemal. Samas sõidab sinna tasuta shuttle iga poole tunni tagant ja Makadi's on Jaz'i grupi 4-l hotellil ka oma privaatrand, kus hotelli randmepaelaga sissepääs, söök-jook tasuta.

Veepargi külastus hotelli külalistele tasuta - veepark asub hotelliga samal territooriumil. 2 min kõndimist - käi palju tahad ja kui tihti tahad. Veepargis lõunavaheaeg 12-13.30 (vist oli see ajavahemik) ja suletakse koos päikeseloojanguga.

Käisime lapsega ja kõik olid ülimalt rahul.

Veikos

Kuna vene turiste pole ja ka teisi on vähem, siis on paljud kauplused suletud ja sisseviskamine seda pealetükkivam ja agressiivsem. Meile meeldis samuti see keskusest eemalolek - vaikne, rahulik, turvaline.

Hotellist oli juttu FB grupis Eestlased Egiptuses. Kokkuvõte: Keskusest kaugel, aga liiguvad taksod ja mikrobussid (2egp 1 ots), mere ääres, territoorium ilus, toad mustad ja sisustus kehvapoolne, toit kehv, paljud on väljas söömas käinud. Üldjuhul ei soovitata, kui just väga säästureisi ei taha. Loe ka Tripadvisor või Booking.com

Tulime just nädalapäevad tagasi sealt hotellist. Kaks asja, mis natuke häirisid, oli kaugus keskusest ja värava taga pole nagu midagi teha ja teine, korallide vähesus. Võib olla oli viga ka selles, et olid tuulised ilmad ja eriti korallidele ligi ei julgenud minna, liiga loksutas. Ülejäänus hea hotell. Toit mitmekesine, kordagi ei tundnud ei nälga ega vajadust mujal süüa. Aga ma olen üldiselt valiv. Teenindus hea, lastega (kuigi endal polnud kaasas, aga jälgisin) tegeleti päev läbi aktiivselt. Kuigi liumägesid polnud, siis sulistada said nad lõpmatuseni ja õhtul toimusid amfiteatris neile igasugused mängu-tantsuõhtud. Toad olid puhtad, kuigi väsinud. Koristati korralikult. Üle päeva jätsime 1$, toas veekeetjad. Kohvi sai nii baarist (kange oli hea), kui ka sööklast. Muide, ka veinivalik oli mitte kõige hullem, ise eelistasin pigem roosat. Basseine palju, osad tundusid soojendusega. Põhiline, ära torise ja mossita, naerata ja täna ning kõik on sõbrad. Kas läheksin tagasi? Üldiselt pole kombeks kaks korda samas kohas olla. Ja olen reisinud palju. Ah ja, kui saabusime, siis eelnevate Egiptuse külastuste kogemustel kontrollisin rõduukse sulgevust, ei sulgunud. Helistasime portjeesse ja 5 min möödudes tuli töömees ja tegi asja korda. Nii et hea kogemus jällegi. Kohalikus poes tuleb end lihtsalt maksma panna, viisakalt ja kindlalt ja siis ei nööri nad sind. Ootavad pigem tagasi ja pakuvad vajalikku norm. hinnaga. Ehk siis nagu eelnev kirjutaja ütles, kes tahab, see leiab alati põhjuse viriseda. Ole positiivne ja ka sinuga ollakse samasugused. Nii et kui ei viitsi ringi lapata ja paigal olla, sii sobib täiesti. Aga jällegi, igaühele oma.

Siis millisest, montsa? siin eespool on õige mitmest hotellist juttu :) pooles osas ei saagi aru kes kellele vastab :D