Ideid, mida teha 2 nädalat Brasiilias (algpunkt Sao Paulo)?

Plaanime minna veebruaris 2 nädlaks Brasiiliasse, maandume Sao Paulos. Kas oskate soovitada, mida selle 2 nädalaga ette võtta- Brasiilia on ju nii suur. Soov oleks saada mingit aimu nende loodusest, mõned päevad veemõnusid nautida. Tahaks külastada ka Rio de Janeiro´t. Mis transpordiga sinna tasub minna ning kui kallis see on? Kas inglise keelega saab hakkama?

Olin Sao Paulos, aastaid tagasi. Seal inglise keelt osatakse ainult hotellide receptionides, inglis keelega jaate janni, ainult portugali keel! Aga janni ka ei jaa. Sain hakkma. . . . Järgmine postitusreeglitele http://trip.ee/postitussoovitused mittevastav kirjatükk lendab Trip.ee prügikasti!

0
0

Kodutööd teen nagunii, aga kindlasti on inimesi, kes on seal juba käinud ning oskab soovitada häid kohti või rahvusparke. samuti mingit reaalset ettekujutust, kui palju üldse jõuab. Loeks heameelega mingeid reisikirju. see on ju foorum, kus võib nõu küsida.

0
0
0
0

Soetasin samuti täna piletid 13. jaanuar- 6 veebruar Brasiiliasse. Hakkan uurima, kuhu minna ja mida teha. Kindlasti oleme pisut Sao Paulos ning sealt Rio-sse aga edasi plaane pole. Tahaks väga Amazonasesse minna aga selleks peab ilmselt siselennud muretsema.

Kui saad head infot, viisa tegemise jms kohta siis igasugune inf on teretulnud :)

0
0

Hei. Ma olen hetkel ise Sao Paolos ja reisin kokku 2,5 nadalat siin. Mu blogi on www.maailmaturnee.ee akki leiad sealt midagi kasulikku. Mu e-mail on ka seal olemas..kirjuta julgelt kui mingit infi vaja. Daniel

0
0

Ootan huviga uusi postitusi ;) Väga põnev!

0
0

Tänan kõiki abilisi. Reisplaan sai valmis ning me liigume 26.01-8.02.2011 trajektooril Sao Paulo -Curitiba (Ilha do Mel) - Foz do Iguassu - Rio - SP. Kui kellelgi on küsimusi Curitiba ning selle ümbruse kohta, siis võin meeleldi aidata ning väga hea oli teha koostööd Laraga, kes töötab Special Paraná Turismo's http://www.curitiba-travel.com.br/, kellega saab suhelda skypi teel (osta lennu-, rongi- ja bussipileteid) ning ta andis head nõu ööbimiste osas.

0
0

Iguassus käi kindlasti ära! klipp ka:http://toru.ee/view/a2ce0f10849f

0
0
0
0

Sao Paulos pole käinud , kuid juhtusin korra telekas nägema, kuidas võmmid slummides naroärikatega tulevahetust pidasid , tundus päris põnev olema .

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased