Ilusad kohad Eestis?

Oskab keegi soovitada nt Tallinna-Harjumaa ümber mingeid ilusaid kohti või siis üldse Eestis kauneid kohti, mida külastada ja näha?

Ilus on suhteline mõiste, aga mulle meeldiavad Viru Raba ja Rummu karjäär.

3
0

Põhja-Eesti neemed (poolsaarte tipud). Paljassaare Kakumäe Põõsaspea Pakri Lahemaa...

0
0
0
0

Mis kohti (loodus,  muuseumid jne) teel Tallinnast Pärnusse? Oleme lastega (11-aastane ja 14-aastane)

0
2

Tulge Rougesse,mul Rouge lahedal talu,4 tuba,augustis taitsa voib tulla,eriti oodatud bioloogid,seal lahedal Luhasoo matkarada...kirjutada [email protected]

1
0

Tallinnast Pärnusse sõidaks ma läbi Rapla. Rapla ise on juba ilmselt paljudele eksootika, sealt edasi Järvakandi, kogu oma klaasitootmise ja huvitava asulaga. Edasi Kaisma järv, matkarada.
Tootsi võib sisse keerata, samuti väga huvitava arhitektuuriga omapärane tootmisalev. Ma ei ole kindel, kas turbatootmises muuseum toimib, aga see võiks huvitav olla. On võimalus ka Kurgja muuseumi keerata, veidi Vändra poole tagasi sõites.
Tori Põrgu, kirik. Enne Tori Seljalt saab vanast meiereist kohupiima osta. Enne Pärnut on Sindi oma lammutatud paisu ja uue kärestikuga. Pärnu lähistel ujumiseks Seljametsa karjäär.
Teiselpool Pärnut Lottemaa.

7
0

Keila-Joa mõisapark väga ilus koht igal aastaajal. Kui pole eriti käinud siis tasub avastada ka Pirita metsa terviseradasid ja Botaanikaaia ümbrust.

0
0

Kas keegi oskab soovitada head/mitte väga kallist söögikohta Pärnus? Võib olla on mingi hea koht,  kus on buffet-lõuna või õhtusöök.

0
0

Keegi oskab veel häid kohti soovitada, kuhu suvel minna?

0
0

Buffet sööke tasuks vaadata hotellidest, nii nagu on hommikusööki võimalik "tänavalt" osta on ka õhtusööke vahel.

0
0

Häid kohti? Oleneb mis huvi pakub. Mine sinna kus varem käinud ei ole.
Suvel autoga sõites, eriti suurematelt maanteedelt eemale hoides näeb mitmeid ilusaid kohti, kus pakutakse toitlustust, majutust. Telk kaasa varuplaaniks, kui sobivat ööbimis ei leia.

0
0

Võtta ette reisid väike saartele- ratastega. Kihnu - jäta auto Munalaidu-praamiga üle ja kas endal rattad kaasas või laenuta sadamas. Tahad pikemalt olla võtta majutus. Sama Vormsiga - sadamast saad kohe rattad. Viimases olime kolm päeva. Ja risti -põiki kõik läbi tiirutatud.

0
0

Omal on mul Eesti risti-rästi läbikäidud, ja ikka veel jätkub, mida vaadata. Küsid nagu et kus on need kolm-neli ilusat kohta, kuhu tasuks minna. Alustuseks vaata näiteks puhkaeestis.ee ja pane paika, mida näha tahad. Kui Eesti avastamine meeldib, jätkub seda paljudeks aastateks. Ilusat ja toredat on igas Eestimaa otsas ja keskel ka:)

3
0

Lahemaa, Toila park, Aidu karjääri matkarada või paadiretk vee peal.

0
0

Eesti ilusaid kohti täis) Udune hommik rabas, Keila joa park, Altja küla, Saaremaa kadakad, Kaberneeme, tüüne suveõhtu metsajärve ääres. Sõltub aastaajast, meeleolust ja paljust muust mis lemmik on

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased