India siselendude hinnapoliitika

Kas keegi oskab kirjeldada India siselendude hinnapoliitikat? Paar nädalat varem odavamad hinnad, ca nädal varem väga kallid, päev-paar varem veidi odavamad, samal päeval...? Trükkisin www.makemytrip.com abiga paar nädalat tagasi lennuplaanid koos hindadega välja, aga täna, päev enne Indiasse sõitu, avastasin, et hinnad on hoopis teised. Eriti Goa-Delhi järgmiseks esmaspäevaks (nädala pärast), kus 1200kroonised hinnad on tõusnud 2500-3000 kroonini ja veelgi kallimaks. Midagi ette pole ma ostnud, kavatsesin kohapeal (kolmapäeval, 19.03) Mumbai-Goa pileti võtta (see on 700-800 kr peale jäänud) ja järgmisel esmaspäeval Delhisse ning sealt edasi Varanasi, Khajuraho, Agra, Jaipur (sealt lennukiga Mumbaisse tagasi) minna. Üle 4000-5000 rs Mumbai-Goa, Goa-Mumbai, Delhi-Varanasi, Jaipur-Mumbai otsa eest pole vist mõtet maksta, siis tuleb juba rongipileteid vaadata?

1
2

Odavlendude hinnad on üldjuhul kõige odavamad pikalt ette broneerides ehk mida lähemale väljalennule, seda kallim. Samas võib näiteks AirAsiaga Kagu-Aasias ka lennueelsel päeval väga soodsaid hindu leida. Hinnad muutuvad pidevalt, lausa minutite ja sekundite jooksul, kui on tegemist heade pakkumistega. India puhul tuleb mängu ka üks teine, üsna ootamatu tegur. Just käis läbi uudis, et paljud India odavlennufirmad on pankroti äärel, kuna on pikka aega müünud liiga odavaid pileteid. Nüüd on hakatud hindu korrigeerima, kui õieti mäletan, siis vähemasti Jet ja Kingfisher seda olevat teinud. Mis rongi puutub, siis lisaks hinnale on neil lennuki ees veel üks eelis - nad on täpsemad.

0
0

olen sel aastal mitu korda lennanud siselennuga Delhisse. Lennupiletid Oleme Goast kätte saanud umbes 1000 krooniga.Kuna preaguseks on india ruupia kurss muutunud meie jaoks soodsamaks--1 euro eest saab juba 62-63 ruupiat,siis on ju muutunud ka lennupiletid odavamaks.Lennukid lendavad väga täpselt,nende järgi võiks isegi kella õigeks panna. Rongid liiguvad tavaliselt 3-4 tundi graafikust maas.Lennanud olen just odavlennufirmade GOAIRi ja SPICEJETiga.

0
0

Ma soovitaks piletid võimalusel ikkagi ette ära osta. Kui ma jaanuaris lendasin Varanasist - Keralasse ja sealt tagasi Delhisse, siis mul olid piletid ette ostetud ja muret polnud, aga ringi vaadates olid need lennukid viimse kui kohani välja müüdud.. Lennukeid lendab seal muidugi palju ja kuskile koha ikka saad, aga kas just sellele, mis sulle aja ja hinna poolest kõige paremini sobib..

0
0

on mul selline kogemus, et internetist osta oli tõesti justkui jube lihtne ja ja jube soodus, aga nii kui hakkasid reaalset toimingut tegema - kuupäeva ja kellaaega rihtima ja kaardi numbreid sättima, hind aina tõusis iga etapi järel ja küündis lõpuks kusagile 2000 - 3000 eek kanti. Kuna Eesti reisikorraldaja pakkus sama hinda otsustasin tookord piletid Eestist ette kaasa osta. Kohapeal selgus, et tahame Mumbais natuke kauem olla ja suutsime iseseisvalt lennufirma esinduses ilma eriliste sekelduseta pileti paari päeva võrra edasi lükata.

0
0

Mumbaist Goasse sai kohe kohapeal 820 kr eest. Mumbaist Delhisse on veidi keerulisem - Margaost soidab rong 36 tundi, piletihinnad algavad 1700-2000 kroonist. Palolemi rannal asuvates buroodes voetakse 125 kr vahendustasu, aga igauks ei suuda soovitud lendu www.makemytrip.com abil osta ja pakub mingeid muid, naiteks varahommikusi lende. Ette maksab alati osta, aga mitte iga hinna eest. Ostsin naiteks Mumbaist Jaipur-Mumbai 637 kroonise lennupileti.

0
0

Meie GoAir´i siselend Ernakulamist Mumbaisse hilines 2 tundi (hind 1 päev enne väljalendu 3200Rs), samas rong väljus alguspunktist Mumbaist täpselt, vahejaamadesse hilines ca 1 tund.

0
0

Mina vaatasin kohapeal internetist ja printisin sooduspakkumised välja. Läksin kohalikku müügipunkti (lennufirmade)ja näitasin saaki, kui nad küsisid suuremat hinda. Netist maksta ei saanud (krediitkaardiga), seepärast maksin müügipunktis ruupiatega. Uskumatult odavalt võib saada nt järgmiseks päevaks (isegi Kingfisher).

0
0

ma mäletan,et me eelmisel aastal tegime nii. Läksime lennukasse ja seal oli kõikide firmade putkad, käisime need läbi ja võtsime kõige odavama. Kusjuures Kingfisher tegi Goa Delhi kõige parema hinna. Aga ega me eriti vaeva ka ei näinud, et nüüd on vaja hullult odavalt saada:)

Rongipileteid on ikka väga raske saada. Meie saime tookord läbi riikliku reisibüroo. Soovitan sõita lennukiga. Meie rong Delhi Varanasi ja Varanasi Agra jäid ikka mõnusalt hiljaks, esimene kord paar tundi, teine kord 6 tundi. Kui aeg sõitmiseks oli ettenähtud 10 tundi ja sõitis ligi 16 tundi. KOHUTAV:)

0
0

Mina ostsin kõik piletid kohapealt ja ma ei ütleks, et ma just rahas kaotanud oleks...erinevatel lennufirmadel on seal väga häid pakkumisi.

0
0

Kas keegi on lennanud Indias siselennuga marsruudil Trivandrum-Mumbai? Kui jah, siis millise hinnaga? Netist ostes tuleks praegu hinnaks umbes 1500- 1700 eek´i. Mind huvitab, kas kohapeal, päev või paar enne plaanitavat lendu ostes saab odavamalt või peaksin siiski praegu piletid ära ostma?

0
0

Nii kõrge see hind kindlasti ei olnud, minu mäletamist mööda kuskil 1000 eek´i. Pileti ostsime Trivandrumist ühe kohaliku reisibüroo vahendusel kuskil nädal varem. Ei riskinud viimastele päevadele jätta kuigi seal olevat jah see võimalus, et kui lennuk ei ole täis, lastekse hinnad alla. Pärast muidugi selgus, et lennuk ei olnud täis.

0
0

Kui ma lendasin Trivandrumist Delhisse ja vastupidi, siis olid küll lennukid täis.. ja mul oli üsna hea meel, et sai rahuliku südamega käed taskus lennukisse astuda :-)

0
0

Eks see oleneb jah kuidas kunagi. Sina käisid veidi varem ja oli vist kõrghooaeg....

0
0

Kas käib otse ühendus või saab ainult ümber istumisega? Cochin'sse käib aga TRV ma pole leidnud.

0
0

Soovitan osta kõik siselennupiletid kohapeal. Trivandrum-Mumbai lennupileti saime 1050 krooniga isegi 2,5 nädalat enne plaanitavat tagasilendu. Mumbai Domestic lennujaama sisenedes on mõlemal pool kenasti reas kõikide olemasolevate siselennufirmade kassad. Käisime kõik läbi ja valisime soodsaima pakkumise. Hinnavahed erinevatel firmadel olid lausa uskumatud! Ametnikel oli parajasti kohvipaus ja meilegi pakuti topsikene. Teenindus oli 5+. Arvan, et paar päeva ennem tagasilendu oleks hind veelgi soodsam olnud aga ei riskinud ootama jääda.

Lisamärkusena tahaks mainida, et ka India siselendudel kehtib käsipagasil vedelikukeeld. Meil oli kotti ununenud kodust kaasavõetud konjakipudel, päevituskreem, mul isegi taskunuga:). Kuna ma noast kuidagi loobuda ei suutnud ja anti võimalus asjad kilekotiga uuesti check in´i viia, siis ma tegin korraliku spurdi, inimesed mõistsid, lasid järjekorras ette, ning asi lahenes. Konjaki viisime lennukisse kehasiseselt. Ja kui keegi siin kusagil mainis...et India lennukid on vanad saanid jne., siis...oooooo ei! Finnairi stjuardessid, söök, lennukid ja teenindus on selle kõrval amatöör teater.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased