India viisa saab kätte piirilt (orienteeruvalt oktoobrist)

India valitsus kavatseb tekitada veebilehe, mis võimaldab turistidel viisat taotleda ja selle eest maksta. Viisa saab siis kätte kolme päeva pärast ükskõik millisesse lennujaama saabumisel.

Loe rohkem siit: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/india-viisa-saab-varsti-riiki-saabumisel.d?id=67760287

Indias olles lugesin SpiceJet´i pardaajakirjast, et ETA (electronic travel authorization) süsteemi loodetakse hakata sisse juurutama selle aasta jooksul. Samas tõdeti artiklis, et reaalselt võtab rakendamine kindlasti aega. Aga loodame:)

Kas kellelgi on uuemat infot India viisa piirilt saamise kohta. Endal pole silma hakanud. Minek 20. detsembril. Kes hiljuti viisa teinud, kaua aega võtab?

viisa tegemine võtab maksimum 13 päeva. Info on üleval leheküljel viisa.ee. Piirlt saamise kohta ei tea kahjuks.

Piiril viisa tegemisest ei teadnud ka Viisa.ee midagi

Saatsin dokumendid mingi nädalakese tagasi ja lubati, et saan kätte 20.november

Igal juhul kui võimalik, tuleks viisa siin ära teha! Kuniks see piiril veel ka ladusalt tööle hakkab... Milleks enne puhkust selliseid pingeid :)

Alates 15. juunist 2015 saavad veel 31 riigi kodanikud e-viisa piirilt lisaks praegusele 45 riigile. Kokku saavad 76 riigi kodanikud juunist alates viisa piirilt. Eesti sinna hulka loomulikult ei kuulu. Lisanduvad riigid on (inglise keeles) Argentina, Armenia, Aruba, Belgium, Colombia, Cuba, Guatemala, Hungary, Ireland, Jamaica, Malaysia, Malta, Mongolia, Mozambique, the Netherlands, Panama, Peru, Poland, Portugal, Slovenia, Spain, St Lucia, St Vincent & the Grenadines, Surinam, Sweden, Tanzania, East Timor, Turks & Caicos Islands, the UK, Uruguay and Venezuela.

Meile annab mingit lootust see, et India tahab aastal 2016 võimaldada e-viisat kokku 150-le riigile. Ehk saab Eesti ka nimekirja (näiteks koos Somaalia, Svaasimaa ja Kongo DV-ga). Aga ei imestaks põrmugi, kui Kongo DV kodanikud saaks viisa piirilt ja Eesti kodanikud mitte.

Ma ei tea palju sellel tõepõhja all on, aga külajutud räägivad, et vähemalt juba osade riikide kodanikud kes saavad viisa piirilt ei saa saatkondadest enam nii lihtsalt mitmekordseid pool aastat kehtivaid turistiviisasid. Tuleb minna ise kohale saatkonda või viisakeskusse ankeediga, anda inervjuu ja võetakse seal kohapeal vist ka mingeid biomeetrilisi andmeid. Peale seda saad halvemal juhul 3 kuuks kahekordse sisenemisega viisa.

Inda e viisa tegemine on muutunud lihtsamaka ja mugavamaks seoses mitmete teenuse pakkujate juurde tulekuga , kes võtavad küll väikest teenustasu aga pakkuvad selle eest mitmeid valikuvõimalusi ( näiteks mitmed võimalused viisa eest maksmisel ...jne ).

Odavam aga ebamugavam (ametlik ) https://indianvisaonline.gov.in/visa/tvoa.html

https://indiantouristvisa.org.in/


http://www.indianvisaonline.org.in/faq/how-india-visa-works

https://www.indiaetouristvisa.com/apply-online/

Et siis nüüd on lihtsam meie poisse (laevakaitsjaid) sitasesse indiasse vaatama minna. Kah mul rõõmuuudis..

See on küll teemaväline aga ühtegi riiki ei saaks sitaseks nimetada. Eesti on veel hullem kui keegi ronib maa piirkonda , farmidesse ja püüab selle kaudu tervet Eestit iseloomustada. Samuti on eestlastest kurjategijaid igas maailma piirkonnas , kellele mitte mingit tähelepanu ei pöörata ja võimendatatkse ainult India territoriaalvetesse tunginud piraadiküttide juhtumit. India on kontrastide maa kus on koos vaesus ja rikkus , räpasus ja äärmuslik puhtus.Riik on võimsuselt 6 tuumariik oma lennukikandjatega , kosmose riik , kus saadetakse välja maa tehiskaaslasi , maailma suurim demokraatlik riik , kus pole kunagi olnud sõjaväelisi riigipöördeid ja sõjaväelist diktatuuri . Indira G . Delhi lennujaam on väga palju edasi arenenud ja on üks arenunumaid ja suurimaid lennujaamasid Aasias jne ...