Indoneesia lennujaamad?!

Niisiis vaadates lende Jakartast Lomboki saarele on selline imelik värk, et Momondost näitab Lombokis lennujaama Mataram ja lendab Citilink. Citilingi lennufirma lehelt aga Lombokis ja maandumine Praya lennujaama, mis aga googelmapsis näitab et on suletud. On kellelgi kogemusi??? Pilet oleks vaja Lombokisse ära osta Jakartast

Lombokil on üks töötav lennujaam. Vahet pole, kuidas seda nimetatakse (see paikneb Praya linna külje all, 50 km kaugusel Mataramist), kõik lennud käivad seal ainult ühte kohta.

0
0

Ok see selleks, kuid ei lase mul piletit ära osta see tiket.com Näitab sellist kirja: Payment has been declined by our system for security reasons. Please use another method of payment or contact our customer service

Kirjutasin sinna, vastus tuli, et saatke passipildist koopia ja kaardi 4 viimase nr koopia - see minu arust pole väga turvaline. Pangast õeldi ka et minu kaardil mingeid piiranguid pole.

0
0

Paar aastat tagasi oli täpselt sama situatsioon. Lõpuks selgus siiski, et antud leht on pangas nö mustas nimekirjas. Siis eemaldati 1 päevaks piirang ja sain piletid ära osta.

0
0

Proovi siis traveloka.com, äkki seal kaart toimib. Kas Citilinki kodulehel ei toimi?

Kunagi oli Lion Airiga see jama, et Eesti krediitkaardid ei tahtnud väga sobida, tuli mingi veateade. Siis ticket.com aitas küll hädast välja ja sai pileti nende kaudu kätte. Aga need lehed ilmselt suvaliselt võivad bänni all käia.

0
0

Mina ei saanud ka ca paar aastat tagasi netis ja krediitkaardiga mingi kohaliku lennufirma pileteid Indoneesias ostetud. Googeldasin ja proovisin erinevaid lahendusi, mis foorumites välja oli pakutud, aga ei midagi.

0
0

Järsku siiski keegi saab aidata,!!!! no ei lase mul seb-i kaartiga mitte kuidagi maksta. Küsisin pangast, kaart on korras. Tundub et jääbki edasi Jakartast Lombokisse lendamata , olen proovinud läbi mitme lennufirma jms

0
0

Lase mõnel sõbral krediitkaardiga maksta ja tee talle ise pärast ülekanne.

0
0

Mis variante sa oled proovinud? Tiket? Traveloka? Citilinki kodukas? Kõik kolm feilisid? Travelokas on ülevalt võimalik valida erinevaid riike (Thailand - English, Singapore - English jne), mille vastavalt muutuvad ka maksevõimalused (pakub vastava riigi panku ja letimakse võimalusi). Proovi igaks juhuks erinevaid riike, äkki pakub PayPali makset mõne riigi jaoks (Filipiinidel väga tihti on PayPal üks maksevõimalus). Võid ka igaks juhuks oma krediitkaarti proovida eri riikide all - äkki näiteks Singapore Englishi peale toimib, ikkagi selline viisakam riik.

0
0

Nagu ma aru saan, seisab asi selle taga, et inimene ei soovi oma passist ja kaardist koopiat saata neile kes viitsiks asjaga tegeleda.

0
0

Lendasin sügisel Lion Airiga Jakarta (CGK) ja Lomboki (LOP) vahel. Piletid otsisin Momondo abiga ja sealt suunati piletite ostmiseks kiwi.com lehele. Maksin SEB kreeditkaardiga ja probleeme ei olnud. Jakarta lennujaamas, kui peab terminali vahetama, on terminalide vahemaad päris suured ja selleks tuleb aega varuda. Kui on Lomboki kohta küsimusi , siis võin vastata. Septembris sai see saar risti-põiki rolleri ja muu transpordiga läbi sõidetud.

0
0

Kas aadressi sisestasid ikka sama, mis kaardiga seotud on. Ise jamasin suvel gotogate lehega tükk aega, lõpuks tuli välja, et segas aadressi täpne kirjapilt (tühikud, kriipsud-kraapsud).

0
0

Passi koopiat ja oma kaardi nr-d ärge küll keegi kunagi suvaliselt saatke, SEDA ÕELDI KA PANGAST.

0
0

Ei saanud ma oma kaardiga ka momondost, mida olen ennegi kasutanud.

1
0

Proovi momondost budgetair.co.uk kaudu maksta ja seal vali paypal. Eeldusel, et oled paypali kasutaja.

0
0

No lendab sinna ju ka Garuda, kes kindlasti aktsepteerib väliskaarte. Ma saan aru küll, et asi on lihtsalt hinnas.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased