Infot Phuketi kohta?

Kuhu oleks mõtekas Phuketil peatuma jääda (nt. üürida maja 6-le inimesele)? Kes soovitab millist kohta, millisest kohast kõige parem mulje jäänud? Ei ole soovi ka kuskile vaiksesse piirkonda jääda, samas ei tohiks olla liiga palju möllu, et magada ei saa..... Kas on soovitusi nt. Patongile, Karonile või mujale? On kellelgi jagada arvamusi? Samuti, plaanis on minna märtsis, kas siis juba liiga kuum ei ole ja kas päike ikka paistab või juba pilved? Samuti ei tea kas turiste siis palju või vähe?

1
2
0
0

Tänan, olen sellega tutvunud läbi ja lõhki, ootan veel ka teiste arvamusi :)

0
0

Olime eelmise aasta märtsis Karonil 2 nädalat. Karonil hea suur rand , kaubandust ja söögikohti ka piisavalt. Siis oli nii kuuma päikest kui ka äikest, paaril päeval sadas korralikult. Patongil käisime ainult korra , meie jaoks oli seal liiga palju rahvast ja liiga aktiivne elu. Turiste ilmselt oli küll vähem , kui jaanuaris või veebruaris , kuid see oligi hea. Uuel aastal plaan taas märtsi minna, kuid siis peatume juba Katal.

0
0

Minu soovitus oleks Nai Harni Villa rentida, mõnusalt rahulik, sõbralik ja kordades odavam kui Karon, Kata või Patong. Rolleriga kõik aktiivsemad turistikeskused 15 minuti kaugusel. . . . !

0
0

Mulle meeldis Krabi piirkond palju rohkem kui Phuket.

0
0

Mul olid ka mingid tuttavad, kes arvasid et Krabi on parem na huvitavam kui Phuket, aga hilsemal vestlusel selgus, et nad olid taksoga soithud Phuket towni, seal veetnud 30min. ja nad arvasid et ongi Phuketil kainud koike nainud. Minu arvates on Patong liiga... no ma ei tea, ehk Karon ja Kata nats vaiksemad. Marts ja aprill on paris ok aeg, olen 2 korda sel ajal seal olnud, vahem turiste ja hinnad madalamad. Paike korvetab paris korralikult, aga selleks on ju paiksekaitsekreemid.

0
0

Kas keegi Kamala Beachis ka on olnud? Kuidas seal on?

0
0

Oleneb, mida puhkuseks pead. Tahad tantsu ja tralli on Phuket väga hää. Ise puhkasin 7 päeva Koh-Jumi saarel ja julgen soovitada. Aga ma ka selline rohkem endasse-vaatamise ja rahu otsija. Jum-i kohta leiad googlis piisavalt infot.

0
0

Ikka tantsu ja tralli, aga mitte üleliia (Patongis vist väga jube!). Kui puhata tahan võin rolleriga mõnda vaiksemasse randa minna paariks päevaks. Loodan, et märtsi ilmad on ikka ilusad!

0
0

Käisin eelmine aasta Phuketis samuti märtsis. Turiste põhja-euroopast on selleks ajaks seal väheks jäänud. Hinnad odavamad kui detsember-veebruar. Ma ise läksin sinna otse hiinast, kuna elasin seal. Läksin nii et ainult lennupileti broneerisin. Ülejäänud kõik ostsin kohapeal. Probleemi pole- ette broneerima midagi ei pea. Olin Patong beachil ja hiljem rentisin tsikli ja käisin ka teistes linnades, kuid parim mulje jäi Patongist. Kuigi õhtune melu on seal kõva, ei häirinud see mind sugugi. Päeval oli mõnusalt aktiivne rand. Samas kui soovid üksildust, siis rendid Patongist rolleri (umbes 70 EEK päev) ja sõidad 15 minutit ja valid ise omale üksildasema mõnusa ranna. Märtsis on vihmadega nii et õhtul on nagu kellavärk, et mingil kellaajal kogunevad pilved kiiresti ja sajab 30 minutit ja siis jälle ilus ilm. Ilma ära karda, isegi kui 30 minutit sajab, siis minu arust oli see meeldiv soe dush :)

0
0

Kõik oleneb ju sellest, et millist puhkust sa soovid. Kui otsid sellist "keskmist ja normaalset, mitte ööklubi kõrval, aga siiski inimeste keskel", siis arvan, et Kamala oleks väga hea valik. Kamala on vaid 15-20 min Patong Beachist, kui peaks tekkima tahtmine möllu keskel olla, siis pole kaugele minna. Kamalas on ilus pikk liivarand ja kõik nö rannateenused olemas. Patong ise on kindlasti liiga lärmakas ja mitte kõige puhtama veega. Karon ja Kata on masspuhkajate kohad, mulle isiklikult tundub, et Karon ka ei ole kõige puhtama veega ja kahjuks on sinna viimase 10 aasta jooksul ehitatud palju suuri betoonist ehitisi ja üldse tundub selline tuusikuga perepuhkuse koht. Kamala on muidugi ka palju muutunud peale tsunaamit (Kamala oli üks enamkannatanud piirkondi, seal on isegi rannajoon muutunud!!), aga kui sa seal varem käinud pole ja ajalugu meenutades klimpi kurku ei teki, siis on koht ikkagi viimase peal. Kui otsid siiski mingit päris vaikset kohta puhta valge liivarannaga ja väheste turistidega, kus oleks elu ilma sõõrikuid ja puust jõehobuseid pakkuvate tüüpideta, siis minu absoluutne lemmik 2009-2010 a. talvel on Nai Thon Beach. Parim (ja kallim ..) hotell seal on Trisara. Otse rannas on vaid üks hotell, nime ei mäleta, aga tundus täiesti korralik ja vast mitte väga kallis. Nai Thon Beach asub Kamalast lennujaama poole sõites peale Surin Beachi. Surin Beachi julgen ka soovitada, ta on Kamalast väiksem, seal ei ole suuri koledaid betoonist hotelle, nagu Kamalasse peale tsunaamit on tekkinud. Olin Surin Beachil 2 aastat tagasi märtsikuus, rannas oli väga vähe inimesi ja vesi tundus puhas. Surinil on mitmeid häid hotelle, kindlasti leiad midagi. Märtsis on tunduvalt kuumem, kui aastavahetusel. Kui oled märtsikuus Tais esimest korda, siis päeval päikese käes ei maksaks katmata peaga eriti ringi tuisata, pearinglus kuni päikesepisteni tuleb kergemini kui arvata oskad ja kindlasti joo palju vett, vähemalt 2 l päevas. Isegi kui tundub, et janu nagu pole. Üldjuhul märtsis ei tohiks sadada.

0
0

Kuna variante on nii mitmeid, siia ma midagi ette broneerima ei hakkagi. Kui siis vaid esimeseks ööks. Siis sõidame rolleriga kõik rannad läbi ja otsime omale sobivama. Ma arvan, et nii on kõige õigem. Märtsis peaks ju vabu hotelle ka olema, usun, et pole probleem vaba koha leidmisega.

Hea uudis on veel see, et märtsis on odavam kuna hooaeg hakkab ära lõppema. Ja väike vihm õhtul ka ei ole probleemiks!

Nüüd tuleb vaid oodata odavaid lennupileteid, loodetavasti neid ikka tuleb üsna pea!!

0
0

Plaan minna novembris Phuketisse ja rentida mõneks päevaks rendiauto. Liikuda tahaks kuskile loodusparki Phuketist põhjapoole nii max. 300km kaugusele. Olen otsinud erinevaid kohti ja siiani parim paik Khao Sok National Park, kuid seal küsitakse üüratut hinda(~7000 THB nägu). Kas keegi on sealkandis käinud mõnes muus pargis kus saab käia giidi vms. saatel mööda metsa ja vaadata veidi ringi? Kas keegi on käinud sellises kohas nagu Best Rafting 4U. See jääks meile ka teepeale, äkki keegi oskab kommenteerida? Tänud ette kõigile

Silver

0
0

Plaanis on ka endal minna, saadan vastuse mis sain:

Thank you for your inquiry. The entrance fee to national park is 200THB perperson. And it is possible to visit park by yourselves. For other activitiesand prices you need to contact local tour companies. You can walk at thepark by yourself. Normally most of the paths are closed untild mid December,but there are still at least 2 trekking trails open around the year. Best regards,Khaosok.com If you have any questions or problems, please don't hesitate to contact usagain.

Vaatsin kodukalt ööbimne ei ol seal kallis kroonides tuli ca 2-300 inimene, kuid novembris suurem osa pargist suletud vihmaperioodi tõttu.

0
0

Siin lugemist Khao Sok rahvuspargis käimise kohta: http://phuketis.travellerspoint.com/55/

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased