Kanaaridele lend

Mis oleks kõige soodsam ja kiirem variant saada jaanuaris Kanaaridele (vahet pole mis saarele).

Pakettreisi ei taha. Ise leiutasin Ryanairi ja Wizzairi komboga sellise 180€ edasi tagasi piletid (paar tundi ümberistumiseks kummalgi suunal).

Aga kuna kõik piletid oleks eraldi siis mingit erilist kindlust ei ole.

Mis lisaks Kanaaridele võiks veel olla hea alternatiiv kus 20 kraadi sooja, ei peaks lendama pikemalt kui 6-7 tundi ja ei oleks araabia maa? On miskit üldse? 

Minek oleks koos 3 ja 5 aastase lapsega

No sarnase hinnaga on SAS pikemat aega juba pakkunud. Praegust seisu ei tea, aga mõnikord tasub vaadata ka sinna, kust ei oskakski eriti midagi soodsat oodata.

0
0

Vaata ka Helsingist Norwegianiga lende.

1
0

Kui võimalik rohkem maksta, siis Lufthansa lendab Kanaaridele (Gran Canaria) A330-300 lennukiga, millega oluliselt mugavam lennata, kui A320/A321 lennukiga, millega enamik lennufirmad sinna lendavad. Pileteid ostes tasub vaadata, et konkreetsel kuupäeval see lennuk reaalselt ka plaanis oleks, sest mitte iga päev ei lenda A330, vahel ka A320. Edasi-tagasi piletid Tallinnast on sõltuvalt kuupäevast vahemikus 300-450€.

0
0

Lähen detsembris Rooma kaudu Tenerifele. Ilma pagasita oleksid piletid läinud 70-80 euri. Lisasime käsipagasi kõigile lendudele +10kg (kokku 2 käsipagasit siis) ja piletite hind 126.- ühele. Tallinn-Rooma-Tallinn Wizz Air. Minnes 2 ööd Roomas. Tagasi tulles öösel Roomas ootamine. Rooma-Tenerife Ryanair ja Tenerife-Rooma jälle Wizz Air. Kõik piletid eraldi ostetud. Ostsime enne Black Fridayd, vbl olid siis juba kampaania hinnad, et nii odavalt saime. Lastega minnes muidugi jama öösel lennujaamas ootamisega. 

Otselende tasub veel vaadata Novatoursi lennuotsingust, seal kohati lööb ka odavad hinnad teatud kuupäevadel (nt325.- ühele edasi-tagasi otse lend olen näinud seal hinnaks). Aga kui odavat hinda seal näha, siis tasub koha ära osta. Järgmine päev kindlasti juba erinev hind (jäin ise niimoodi piletitest ilma, lõpuks oli hind 499.)

0
1

Kui Wizzair esimene lend, tasub pikem vahe jätta, viimasel ajal hilineb.

1
0

Hotelli hind tuleb juurde odavale piletile!

2
0

Mar11, tasub uurida kas Roomas saab üldse lennujaamas ööbida. Peale pandeemia algust paljudes odavlennufirmade lennujaamades seda vist enam pole, rangemate covid reeglite tõttu.

0
0

Minnes 2 ööd Roomas, võtsime ööbimise kahepeale 100.- (hommikusöök hinna sees, pakivad ka varajasele lennule minnes kaasa.) Lisandub u 20.- lennujaama saamine vara hommikul. Minnes päevane jõudmine, siis paar euri bussipilet. Kõige odavamad ööbimised oleks u 70-75 euri kahele 2 ööd olnud. 

Tagasi tulles 23.50 jõuame Rooma ja 7.10 edasilend. Mõte oli lennujaama jääda. Aitäh info eest, et võibolla pole see võimalik, uurime üle.

0
0

Lastega ikkagi mugavam lennata Norwegianiga Helsingist. Laevaga mugavalt Helsingisse, sealt trammi ja rongiga Vantasse. Ja sealt otse Tenerifele. Nädala-kahe pärast tuldud teed tagasi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased