Kappadookia?

Viimased tripi muljetused sealt on aastast 2015...

Keegi värskemat infot ka oskab jagada? Vaatan perele Tln - Istanbul - Kayseri on kokku 1358 .- ja edasi kuidas? Alanyast sinna seigelda tuleb ikka pikk maa?

Kayserist rendid auto -- annab vabaduse näha paljusid erinevaid kohti.

Ja kui ei rendi -  olen kohaliku bussiliikluse võimuses?

Aastaid tagasi sai käidud Kappadokias 2 p tuuril kohaliku turfirmaga. Kohapeal leidke parim hind ja firma.

Emand, rendiauto annab lihtsalt suurema vabaduse. Liikluskultuur on Türgis natuke keerulisem, kuid täiesti talutav.

 Need 2 ja 3 päevased tuurid väljasõiduga Alanyast on minu tervisele liiga rängad...Parem ise kohale lennata ning omas tempos sehkendada!

 Ei teagi kuhu oleks parem lennata - Kayseri või Nevsehir?

Kui ei soovi autot rentida, võib kohapeal mõne juhiga kaupa teha. Selliseid tegelasi aitab kõige paremini leida selline äpp nagu "Räägi inimestega". Ma pakun, et iga majutus leiab mõne abivalmi hõimlase koos autoga. Kuna kohalikud teavad kohalikke olusid kõige paremini, siis enamasti lõppevad sellised orgunnid huvitavamalt, kui oodata oskaks.

 Loen arvustutest, et need "koopahotellid" kipuvad ikka rõsked, külmad olema ja oma liigesehaigusega olen siis kohe siruli. Vaatan, et isegi aknaid ei ole neil tubadel. Kellelgi kogemust on?

Nägin inimesi elamas nendes koobastes paar aastat tagasi, tundus väga müstiline. Aga õnnestus vaadata isegi üle ukse sisse , vaibad, telekad ja diivanid. . kaamel ukse ees ;)  Aga hotellidest ei tea, kui soojal ajal minna, siis äkki on ööbimiskõlbulikud. Kogu see piirkond oli ikka väga põnev. Seal saab ka kuumaõhu palliga lennata, aga see oli kallis.

Veigo, on sul äppile link? Otsisin igalt poolt, ei leidnud :D

On selline äpp olemas? Tundub rohkem Veigo huumorina, et suhtle.

Käisin  viimati  2019 augustis, lendasin Tallinn-Istanbul- Nevsehir. Transfeeri tellisin hotellist, oli lennujaamas vastas kui lend jõudis. Ekskursiooni ja kuuma õhupalli lennu broneerimisel sain ka hotellist abi. Koopahotellid pole minu jaoks.

gettransfer.com

 Kas keegi teab - on Turkish Airlines ka vahel mingeid sooduskampaaniaid? Ma isegi ei leidnud nende lehelt kohta, kuhu nende pakkumistele, reklaamidele sisse logida! On mingi Corporaite Club. Kas uudiste saamiseks oma MTÜ sinna liikmeks toppida?

 Tänud! !

Üks võimalus on liituda TK püsikliendiprogrammiga Miles&Smile. Aga ütlen ette ära, et see saar on selline poolsaare moodi saar ehk nende pakkumised väga pakkumise moodi viimasel ajal pole. Pigem leiab paremaid hindu Momondos või Skyscanneris aeg-ajalt otsides.

 Selge. 

 Momondo ja Skyscanner on ju vahendajad ja häda( corona?) korral ei paku mugavat kuupäeva vahetust jm. 

 Ma vaatasin, et eraldi Venemaa turule neil olid praegu mingid soodukad. Kuid meie oleme vist jah liiga väike turg sellisele hiiglasele...

Momondo ja Skyscanneri kaudu hindu vôrreldes saad ju ka Turkishi lehele minna nende paindlikumalt muudetavaid pileteid ostma.

Viimane Turkishi globaalsem kampaania oli jah vist millalgi jaanuaris,