Kas Hispaanias juuli algul ujuda kannatab...

Kuulsin hirmujutte, et vesi juuli algul veel Hispaanias külm ja ujuda ei kannata....kas vastab tõele?

Tänud vastuste eest

Hispaanias saab ka aprillis juba eestalne ujuda. Vähemalt Vahemere pool küll.

Olen ka Atlandi ookeanis mai lõpus suuure mõnuga ujunud:) Vahemeres saab ka.

vahetevahel öiste eluviisidega

kindlasti on inimestel veel sellekohaseid arvamusi

Elasin 5 aastat Hispaania lõunarannikul. Mõnel aastal sain aprillis juba vette, mõnel aastal alles mai keskel. Juulis rannad paksult rahvast täis ja vesi ujumiskõlbulik kohe kindlasti.

juuli alguses on vesi sooja poolsem (ei julge p2ris oelda, et soe) ja rand paksult rahvast t2is, kellest enamiku moodustavad turistid. v2hemalt siin l6unarannikul

Aga kus kohas Hispaanias? Väga suur maa koos saartega.

ei kannata ujuda kylll.... kui ujuda ei oska...

Juulis on kindlasti vesi igal pool juba soe. Olen käinud ka mais ujumas - siis tiba jahedavõitu. Kahel korral olen Jaanipäeva ajal Vahemeres üle +20 kraadises vees olnud ja juulis oli ka Põhja-Hispaanias meeldivalt soe meri.

Mina olen Hispaania lõunarannikul Malaga läheduses ujunud ja päikest võtnud ka 1 jaanuaril. Otsustasime aastavahetuse rannas veeta ja meie üllatuseks oli ilm erakordselt soe. Pigem häiris merevee soolasus kui jahedus. (ma ei ole talisupleja)

seda kyll, et vesi on v2ga soolane.. kuid ise k2isin korraks end malaga l2hedal vette kastmas eelmisel n2dalal. kui p2ikese k2es pole viibinud yle 2 tunni, siis vette kyll ei kisu, kuna vesi on siiski jahe, kuna tegemist on suure veekoguga, mitte tiigiga

küll, isegi eestis saab juulis merevees lõdvalt ujuda.

2007 a mai keskel ujusin Barcelona rannas meres, vesi oli juba päris mõnus, rand rahvast täis. Arvan, et juulis saad igal juhul ujuda, kui ikka mere äärde satud.