Kas on mõtet jääda ootama viimase hetke pakkumist Sharmi?

Niisiis, olen siiani ainult omal käel reisinud ja pakette pole kunagi kasutanud. Nüüd aga soov nö lihtsamalt reisida ja lihtsalt päikest minna nautima natuke. Valikuks siis Sharm.

Vaatan siis neid hindu ja pakkumisi ja millegipärast tundub kõik jube kallis olevat. Kusagilt tuleb meelde, et mõned aastad tagasi olid ka pakkumised näiteks 3000 krooni. Kas mul on luulud või tõesti oli nii. Kui jah, siis miks praegu enam selliseid pakkumisi näha ei ole? Kas reisi on lihtsalt nii palju vähemaks jäänud ja needki lähevad juba varakult täis?

Põhiküsimus ongi seega, kas peaks novembri lõpu reisi kiirelt ära broneerima või tasub oodata ka mingit sooduspakkumist / viimase minuti pakkumist? Kui jääda ootama, siis kust saada parimat infot selliste pakkumiste kohta?

Naljakas tegelikult sellise teema kohta infot küsida, aga praegu tundub küll, et see pakkettreiside teema on palju keerulisem, kui omal käel reisimine :D

1
2

3000 krooni eest (200€) eest tõesti enam ehk ei saa .. Eks oma rolli mängib see aasta ka meie kehv suvi .. Enamus egiptuse/türgi reise oli migni aeg veel 1 kuu + ette välja müüdud ..

0
0

Pakuti tõesti 3000 Eek kanti, aga vaata, mis vahepeal kütusehinnad teinud on. Kõikjal tõstetakse makse...

0
0

Praegu on tõesti nii, et novembriks ja detsembri alguseks on enamjaolt Egiptusesse kõik ära müüdud, kui siis võib tulla veel üks-kaks kohta neilt, kes viimasel hetkel ära ütlevad. Eelmine aasta, kui oli suurepärane suvi, novembris läksime Egiptusesse saime 5* väga tasemel hotelli + kindlustuse+ viisa, nn viimase hetke pakkumisega kõik alla 500 euroga. See aasta on aga hoopis teine lugu, suvi oli halvem ja reisibürood võtavad sellest tõesti viimast. Inimesed ostavad praegu meeletult soojamaareise ning hinnad (ka sinna samasse hotelli) on üles kruvitud näiteks novatoursil 5* hotellid alates 700 eurost! Normaalne? Selle aastase reisi ostsime ära umbes poolteist-kaks kuud ette.

0
0

Mõned aastad tagasi oli pakkujaid rohkem.

0
0

Meie läheme 25.11 Sharmi ja reisi broneerisime vist 08.10 ehk üle kuu varem. Ja peale seda on järjest ka kallimaks hinnad läinud konkreetsel kuupäeval. Varem ootasin mina ka viimasehetke hindu, kuskil nädal varem ostsin, aga nüüd juba teist aastat järjest olen ligi poolteist kuud varem ostnud. Reisikorraldajad on võtnud ka suuna, et kes ennem ostab, kas või see varajase tellija värk, see soodsamalt saab.

0
0

Ahh veel, 2010 sügisel käisin Türgis 3* kõik hinnas ja 3000eek (2999 eek oli tegelikult) :) Aga ena tõesti sellist pakkumist pole märganud.

0
0

Hiljuti olid nov lennukid Sharmi juba välja müüdud. Pakuti esimese voimalusena detsembrisse. Ise lähme ka nov ja bronnisime lennupiletid juba septembris. Aga kuskil kuulsin, et Goadventure teeb lisalennud aga kuna lennuajad olid lastega reisimiseks ääretult viletsad, siis rihkem ei süvenenud nendesse. E teagi millega seoses, aga see aasta ostetakse soojamaa reisid juba varakult ära- nii et kui kindel plaan minna, siis tasuks vaatama hakata.

0
0

Kusjuures need GoAdv. lennuajad on tõesti äärmiselt nõmedad, terve päeva kaotab. Ma küsisin ka, ja vastuseks öeldi just et see on lastega reisijate pärast, nii olla mugavam. No sorry, kui lennuk stardib hommikul kell 7, see tähendab et ma pean ärkama mingi kell 3. Mina ei näe küll mugavust. Noval seetõttu lennuk tuleb tagasi vist 14.00. Saan rahulikult ärgata, süüa hommikusööki, bassu ääres veel korra vedeleda ja tulen, ilma rassimata.

0
0

Just selle pärast me seekord ei võtnud ka Goadventure reisi, et lennuajad on nii tehtud, et kaotab 2 päeva. Sinna jõuad hotelli alles 20.00 kuskil kui hästi läheb ja 1 päev raisus. Tagasi tulles pead hotellis tõesti ärkama 3 öösel, st ei ole ka viimast päeva. Meie valik oli seekord Teztour.

0
0

Goadventure reisid on kestvusega 7 ööd, mitte 7 päeva. Sharmi lisalennud on küll heade aegadega.

0
0

Vaata kellajad ja kuupäevad üle, ketukas, ka lisalendudega kaotad päeva, sest tagasilend on ju hiljaõhtul, justkui päev varem. Kõik reisid on 7 ööd, 8 päeva, aga GoAdv. ei tule kuidagi need 8 päeva täis.

0
0

Kõik reiside all mõtlen siis tšarterlende, mis on nädal aega, nt reedest reedeni ehk siis 7ööd/8päeva. GoAdv. lisareisidel tuleb lennuk tagasi aga 7päeva hilisõhtul, nii et ka viimane seitsmes öö jääb hotellis olemata. Nt lennuk läheb 24.11 ehk laupäeval, seega peaks tagasilend olema ka laupäeval, aga stardib hoopis päev varem reedel, 30.11

0
0

Istanbul peaks reisbüroo töötajana kõige paremini teadma, et mitte kõik reisjad ei elagi Tallinnas. Ups! Ja sellepärast meile, kes me elame kuskil hoomamatus kauguses Tallinna lennujaamast, meeldivad GoAdventure päevase väljumise ja saabumisega tšarterid nt. Egiptusesse väga. Parem kaotada üks öö hotellis või lisatunnike bassu ääres, kui olla üleval öö enne reisi, et jõuda varahommikuks lennujaama ja tagasi tulles teine öö, et sõita 300 km koju. Teema algataja ootas soovitust, kas valida reis praegu või oodata viimase hetke pakkumisi. Kogemus ütleb, et kui mingi sobiv pakkumine praegu silma jääb, siis pigem valida kohe. Viimased 2 aastat oleme ise nii teinud ja alati sobiva hotelli ja parima hinna saanud. Parimad hinnad olid muidugi augustis...aga see rong juba läinud:) Päikest!

3
0

Tsiteerin "...Parem kaotada üks öö hotellis või lisatunnike bassu ääres, kui olla üleval öö enne reisi..." Aga äkki siis ei läheks üldse reisile? Ei ole ju mõtet maksta hotelli eest, kui seal ei ööbi ja teenust ei tarbi? Ja kodus olles saab kõik ööd kodus magada.... Jah, vaba valik ja hetkel õnneks valikut veel on. Ja Eesti on väga väike, mandriosas sõidab ühest otsast teise 3 tunniga, kui just Võru Missost ei tule. Saartega on jah keerulisemad lood.

Kasutaja Istanbul on pärist Lõuna-Eestist, ja seega teab, et ei ole probleemi. Ups! :)

0
3

Selle hooaja hinnad tunduvad küll krõbedamad olevat, kui eelmine hooaeg. Ei taha uskuda, et veel kunagi pakkumist alla 200€ näha saab. Reisikorraldajaid lihtsalt nõudmise kohta vähe ja suvi pea olematu. Aga loota võib kuni lõpuni:)

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased