Kas tasub võtta ette pikk ja kallis sõit Ruhnule?

Loll küsimus.

2
0

Pigem "raske nädalavahetus" seljataga. Tasub, tasub sellisel juhul!

0
0

Sellise suhtumisega pigem ei tasu!

2
0

Tasub kindlasti minna.Rannas laulev liiv ja saarel eksootikat küllaga.

0
0

Tänan viimast vastajat! Eelpool plõksujatele võiks öelda ehk niipalju, et kohti kus käia tahaks on väga palju ja mingi valiku peab tegema :)Poleks arvanud et reisida armastavad inimesed (siin Tripis peaks sellised olema?) nii õelad võivad olla ja kohe teisi inimesi paika hakkavad panema.

0
1

Ma mõistan, et vastukaja võis sind häirida, aga sellise küsimuse peale tõesti ei oskagi midagi normaalset öelda. Esiteks saab siin olla ainult kaks varianti - tasub / ei tasu (mis sa sellest ikka targemaks saad). Samas kelle vaatepunktist ja mis need sinu kriteeriumid on, mis ühe reisi tasuvaks teeks? Mina ütlen, et ei tasu minna, sina ei lähegi ja jääd võibolla elu parimast nädalavahetusest ilma.... (Üleüldse kuidas saab reisimise kohta küsida kas tasub? Eriti veel oma Eestimaa ja tema saarte kohta ???? Ilmselge, et ju tasub minna!!) Kui sul on mitme koha vahel valida, siis küsigi nii - mõtlesin see, see või see. Siis oskavad inimesed ju rohkem soovitada ja oma kogemustest rääkida ning sul parem otsustada. Seetõttu oli minu konkreetne kommentaar selline nagu ta oli. Kõik oleneb ju sellest mida sa otsid. Minule kumas küsimuse sõnastusest läbi selline toon nagu Sa ei viitsikski hästi minna ja sellise suhtumisega jah pigem ei tasu...

1
0

Kindlasti ära oota, et Ruhnu sulle süleledes sadamakail vastu jookseb. Suhtumikne, ma olen Tallinnast ja makisan.... Noh, selline suhtumine ei maksa seal midagi. Mina olin sõbral külas ning mulle näidati neid lahedaid soppe ja kohakesi, mis panid mu Ruhnusse armuma. Ilma oleks võib-olla igav olnud. Aga nüüd ma tean, et aeg Ruhnus tiksub hoopis teisiti. ET sauna peab tegema iga päev, et päikeseloojangut näeb Kuunsi rannas, et päikesetõusu näeb Övelkirkel, et Peata Pastorit peab öösel kartma ja nii edasi ja nii edasi. Mina igaljuhul armastan Ruhnut :D

Igaljuhul tasub oleks mu kokkuvõttev vastus :D

0
0

Kuna hetkel Ruhnu laevareise ei toimu, siis ei saa kuskilt jälile mis ligikaudu maksab laevasõit Ruhnu? Oskab ehk keegi aidata, tean, et ega see just odav sõit ei ole aga ehk keegi mäletab. Teeks suveks plaane :)

1
0
1
0

Tere!

Mul on ka Ruhnu sel suvel kavas. Olen aru saanud, et ööbimisega (telkimisega) on seal väga tsiviliseeritud lood. Mina aga ei vaimustu üldse mõttest telkida turismitalu õuel, keset võõraid inimesi. Minu eesmärk on olla rahulikult ja matkata ja vaadata, kuidas aeg kulgeb omas rütmis ja omaette. Kuna minu mugavusnõudlikkus on üliväike ning kogemused ulatuvad ka lumega ja magamiskotiga põõsa all tukkumiseni, siis kuidas suhtutakse Ruhnu saarel lihtsalt rannaliival öisesse pikutamisesse? Lõkkest ei pea ka suurt midagi, suvine aeg, saab ka kuuma toiduta hakkama.

Ette tänades P.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased