Kauplused Stockholmis

Terekest.

Kuna sain jaanuari lõpus soodus-kruiisi reisi Stockholmi 1 päevaks, siis küsikski targematelt veidi nõu! Siiani olen tatsanud eelnevail 1-päeva kruiisidel vaid kesklinna keskustes (Ahlens, Gallerian, jne).

Nüüd oleks soov midagi kaugemalt avastada, niipaljukest kui mõne tunniga jõuab! Kuid äkki on kellelgi huvitavaid ideid, kus kesklinna või sadama lähistel on midagi huvitavat, kus shopata ja kus poleks vaid kesklinna hinnaklassi hinnad, kus veidi ringi vaadata, midagi veel...

Ette tänades, kui kellelgi häidnäpunäiteid, kuidas kruiisi korral Stockholmis aega sisustada, mitte vaid kesklinna kaubamajades!

1
23

On vast veider teema. Kust meie teame, mida sul poest vaja on??? Ma ise põikaks Stockholmis käies Västerlånggatani mängupoest läbi, vaevalt see aga sulle sobib.

Aga aega sisustaks ma sõpradega. Otsiks mõne Stockholmi tuttava, keda ammu näinud pole, ja laseks end tema lemmik-kohvikusse või kõrtsi viia.

0
0

Kahjuks pole stockholmis tuttavaid!

Sorry jah et kirjeldus selline imelik tuli! :) Pole ammu rootsis käinud ja mõtlesin lihtsalt, et kas kesklinna lähistel on mingeid väiksemaid kaubamaju, huvitavaid poode, ala nagu meil Tallinnas on igasugu keskused.

Sorry et ei oska paremini kirjeldada! Eks väike reisimise kogemus annab tunda :(

0
0

Kui reisimise kogemus väike, siis ära seda vähest aega kaubamajade peale küll kuluta... Mitte et see minu asi oleks nõu anda, mida teha või mitte. Stockholm on kena, kui sul seal tõesti sõpru pole, võta mõni kruiisikaaslane käevangu ja lihtsalt jaluta vanalinnas ringi.

Käi ehk Indiskas ära. Sealt leiab huvitavat kraami... ja Gamla Stanil on palju pisikesi poekesi.

0
0

Kui sa oma elu magusaks tahad teha, siis tee väike pöige Söderisse Shokolaadipoodi http://www.chokladfabriken.com/. Pole kesklinnast kaugel, samas jääb tee äärde ka yks kaunis turuhall http://www.soderhallarna.com/ ja ilusaid vanu maju :-) Kui tahad eksootiliselt kauneid lilli, millele oma sydant kaotada, siis selleks on hea paik vana Orchidehuset (nyyd Primören http://www.orchidehuset.se/ ) Tegnersgatan 3, Hötorgetilt kiviviske kaugusel.

0
0

Huvitav miks see teema veider on?Minul on näiteks sama küsimus...Korra kruiisil käidud ja Stockholmi vanalinna vantsitud-seekord ei tahaks küll uuesti nii palju kõndida.Hinnad olid ka kesklinnas sellised,et peale paari poodi enam järgmisse ei kippunud.Sellepärast kordaks ka mina seda küsimust-kas on sadama ligidal mõnda inimlike hindadega kaubamaja?Mõne suveniiri võiks ju ikka kaasa osta.

0
0

Sadama ligidal (15-20 minutit jala minnes) on fältöversteni kaubamaja http://www.faltoversten.se/

0
0

Teripile: Mina ütlesin, et on veider teema. Vabandan. Tegu oli minu subjektiivse hinnnaguga teema-algataja ja sinu reisistiilile. Sellise hinnangu andmine on minust kitsarinnaline ja ebaviisakas, enam ma seda ei tee, vabandan taaskord.

0
0

on ikka ostukeskus, mitte kaubamaja.. nagu ka nt äärelinnas asetsev ja sthlmi suurim ja uusim ostukeskus Kista http://www.kistagalleria.se/ (mulle meeldib seal väga see nn.restorani tänav- 33 restorani/kohvikut- vali vaid, mida hing ihkab :P). vöi nagu Gallerian kesklinnas. vöi teiseks suurim ostukeskus Farsta. yhesugused on need ostukeskused köik (vördleks neid Tallinnas Kristiine keskusega- shopingut, söömist-kohvitamist, toidukpl jne), aint selle vahega, et Fältöversten asetseb kiviviske kaugusel sadamast, kui mujale ikka metrooga jne.

Fältöverstenis on koos ja esindatud siis sellised kaubamajad, kpl ja butiigid: Akademibokhandeln, Briobutiken, Duka, EB Games, Fältzoo, Fotoöversten, Hallbergs Guld, Hemtex, Intersport, Kahls the & kaffehandel, Klockmaster, Kicks, Make up Store, Minomin, ON OFF, Parfymeri Parelle, Pias Bod, Salong Max, Skivfönstret, Sko- och Nyckelservice, Spelöversten, Synsam, Teknikmagasinet, The Phone House, Åhléns Hem, Mode, Bik Bok, Brothers, Crispin Skobutiker, D&V for him, D&V for her, Harges väskor, H&M, Indiska magasinet, Kriss, Lindex, MQ, Newhouse, Original Marines, Pagelle, Polarn o Pyret, Scorett, Sisters, Twilfit, Wedins, Dagligvaror, Hälsokraft, ICA Supermarket, Jam-Jam, Sabis, Systembolaget, Växthuset, Service, Apoteket Falken, Bibliotek, FöreningsSparbanken, Forno Romano, IKKI Sushibar, Mc Donalds, Thelins lihtne ja hea yhes kohas shopata :)

hinnaskaala on siin linnas igal pool sama. ei ole nii, et nt. kusagil körvalises kohas asetsevas H&M`is vöi Indiskas (minu lemmik :P) oleks odavamad hinnad, kui kesklinnas... niiet, vahet pole, millisesse Åhlensi filiaali (nagu yks ka Fältöverstenis asub), vöi Po.p jne. sisse astud- hinnad on köikjal samad (kaup vöib erineda- yhes on, teises seda pole vms). a jöudu poodlemisel- midagi sobivat leiate ikka :)

0
0

Selline piirkond nagu Slussen, 2 metroopeatuse kaugusel T-centralenist. Seal on päris palju huvitavaid ja omapäraseid riidepoode.

0
1

Kas keegi oskab öelda sellist asja, kuidas on pühapäeviti Stockholmis kesklinna ostukeskuste lahtiolekuaegadega? Kas on poole päevani lahti või on sootuks kinni? Ei lähe just ostlemisreisule, aga kui kultuuriprogramm otsa saab, siis põikaks poodidesse kah:) Tänud juba ette!

0
0

pühapäeviti on südalinnas poed avatud kella 17.00-ni, Kaubamajad åhlens (Klarabergsgatan 50) kella 18.00-ni ja NK (Hamngatan 18-20) I korrus samuti 18.00-ni. Soovitaksin kindlasti külastada mõnel muul päeval Myrorna second-hand'i (kuna pühapäeviti on nad kahjuks kinni..), kust leiab keskeltläbi 50,-SEK hinnaga hilpusid ja kõikvõimalkikku muud taaskasutatavat nänni! Myrorna kesklinnabutiik asub Adolf Fredriks Kyrkogata 5-7;)

0
0

Keegi võiks siia selle kaubamaja aadressi ka panna, kodukalt ma ei osanud seda kuidagi välja lugeda. Sadamast 15-20 min. kuid kuhu poole? Tänud, kui keegi oskab aidata.

0
0

Mind huvitaks ka selle ostukeskuse aadress, et kuhu suunda peab pistma ?

0
0

http://www.faltoverstencentrum.se/ Karlaplan 13. Seal on ka asukoha kaart.

0
0

Sõidame Rootsi ja sooviks siia http://www.kistagalleria.se/ shoppama minna aga äkki keegi aitab, et kuidas sinna sadamast saab sõita? Nagu ma aru saan, siis kõige lihtsam on metrooga? Aidake palun!

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased