Viimased kommentaarid

Dominikaani Vabariigiga can't go wrong! Soovitaksin rentida jeebi ja peatuda pikemalt sealsel Samana poolsaarel, kus on maailma kauneimad, praktiliselt inimtühjad rannad (nt Playa Rincon) ja otsekui Jurassic Parkist välja karanud rahvuspark. Kõikjal on  sõbralikud inimesed ja hinnad. 

Heips! Igaks juhuks küsin üle, et kas mõtlete (muuhulgas) seda veateadet kohe My Trips lehe päises:

"IMPORTANT We cannot recognize some reservation and/or electronic ticket elements. Call us with any questions or to buy trip extras."

Uhhh, tormasin ka kohe my trip'i tsekkama ja õnneks terendab seal endiselt Confirmed. Tundub, et Expediat võib vahendajana usaldada... Mis seis teil on, kes klienditukke kirjutasid?

Kindlustuse koha pealt olen nõus, et tasub valida soodsaim rendifirma pakutav pakett ja võin väga soojalt soovitada võtta endal ise juurde seliine kindlustus nagu AXA Car Insurance. Tõmbasime Sardiinias oma Pandal kitsastel tänavatel manööverdades veits küljed maha ning AXA tasus kiirelt ja vähese vaevaga meile kogu deposiidi.

Goldcari puhul vist loeb ka veidi see, millises riigis auto rendid - Itaalias tundub mingil ime kombel isegi mõistlik värk olevat, Hispaanias on aga alla igasugust arvestust. Samas võin omast kogemusest öelda, et Hispaania puhul võib alati üllatusi oodata...näiteks suutis Europcar anda meile Madridis Yarise, mille esiots poole tee peal Portugali sõna otseses mõttes maha põles, lennutades kapoti veel enne uhke paugu ja sinise leegiga keset kiirteed taeva poole. Tõsi, lisaks korralikule adrenaliinilaksule saime ööbida lähima linnakese üldse mitte kõige kehvemas hotellis Europcari kulu ja kirjadega ning hommikul sõidutas takso meid uut autot vastu võtma. Kohaliku päevapiltniku (kelle väga lahkelt küsimuse peale, kas sooviksime poseerida koos leegitseva autovrakiga, olime sunnitud ei ütlema) kohalolust võib järeldada, et saime ka igaveseks jäädvustatud mõne Ciudad Rodrigo häälekandja krimiveergu. Nii et seikluse ja kustumatute mälestuste huvides soovitan igal juhul võimalikult odavat ja kahtlast autorenti! :)

Panama 28.11-13.12 Expedia kaudu 250 per kärss. Aeromexico lehel bronn täitsa olemas ja kinnitatud olekus. Natuke kripeldab, et vihmahooaja saba siis veel ületamata, aga ammune unistus Costa Rica lopsakat loodust näha vast kompenseerib niiskema olud, eriti kui keskmine temp on 28 :)

pühapäeviti on südalinnas poed avatud kella 17.00-ni, Kaubamajad åhlens (Klarabergsgatan 50) kella 18.00-ni ja NK (Hamngatan 18-20) I korrus samuti 18.00-ni. Soovitaksin kindlasti külastada mõnel muul päeval Myrorna second-hand'i (kuna pühapäeviti on nad kahjuks kinni..), kust leiab keskeltläbi 50,-SEK hinnaga hilpusid ja kõikvõimalkikku muud taaskasutatavat nänni! Myrorna kesklinnabutiik asub Adolf Fredriks Kyrkogata 5-7;)