Keenia viisa

Tere! Kas praeguse seisuga saab Keenia viisa lennujaamast?

Saab, ka lennule saamisel ei tohiks probleemi olla. Järjekorrad moodustuvad kaootiliselt, seega ei pruugi eeltaotletud viisa ka kiirendada maale saamise protsessi.

1
0

Tegin e-viisa ja kahetsesin Nairobi lennujaamas. E-viisasid kontrollis üks aeglane ametnik. Protseduur oluliselt ei erinenud taotlemisest. Ikka tehti uus foto ja kõigist sõrmedest jäljendid. Kohapeal viisat tehes oli järjekord algul väga pikk, aga kuna tegeles 4 ametnikku, siis sai sellest sabast tunduvalt lühema ooteajaga läbi.

0
0

Tere!

Ei hakka viisa kohta käivate küsimusega uut teemat tegema.... Loodan, et juhtub lugema keegi, kes on viimasel ajal Keenia e-viisat püüdnud teha. Olen sellega 2 korda varasematel aastatel  hakkama saanud, aga nüüd on vaja mingit: Atttach copy of company registration certificate.  Mis see veel peaks olema?!

Teine küsimus on, et kui ma Tansaanias ka ära tahan käia ja kojulend väljub Nairobist, kas siis pean taotlema Multiple entry viisat?

0
0

Tere! Ma selle aasta alguses tegin ka Keenia e-viisat ja sellist küsimust küll ei olnud. Kas te teete ikka sellel lehel: http://evisa.go.ke/evisa.html?

Kui soovite vahepeal ka teisi riike külastada siis on vaja jah teha Multiple entry viisa.

1
0

Eelmine nàdal sai. Saab lennujaamast, kui paned miskit passi vahele. Aga lennujaamas tahetakse ikka näha, et viisapaber on olemas.

0
0

Aitäh Kaarin! Tegin küll õigel lehel. Varasemalt olen kahel korral käinud Single viisaga ja kõik on normaalne olnud.  Vb tulevad Multiple viisaga niisugused veidrad nõuded. Katsetan siis teisi variante ka.

0
0

Tere proovisin täna e- viisat teha turist ja arve saadeti 178.- USA ,aga mina lugesin 100.- või on erinevaid nagu India viisaga ? Aga vist tuleks piirilt proovida mis seal hind ?

0
2

1. Keenia e-viisat tehes ei saada mitte keegi ettemaksuarvet. Arvet näeb pärast viisa eest tasumist.
2. Keenia e-viisa ei maksa ei 178 USD ega 100 USD, vaid 50 USD + 1 USD teenustasu.

3. Keenia viisat piirilt ei saa - kasvõi juba sellepärast, et ilma viisata ei lasta lennukissegi.

Natuke liiga palju asju on valesti või on tahtmine lihtsalt trollida?

5
0

Tegime Nairobi lennujaamas

1
0

Marika - millal?

0
0

Ma olen samuti saanud Keenia viisa korda 5 Nairobi lennujaamast. Aga see süsteem ei toimi enam.

Sa ei saa ilma e-viisata lennukile ei oma alguslennujaamas ega transiitlennujaamas. Transiidis kontrollitakse viisat enne värava avamist. Ja vähetõenäolisel juhul, kui need kaks etappi on mingil moel õnnestunud läbida ja Nairobi lennujaama jõuda, tuleb ilmselt sama lennukiga tagasi lennata, sest seda VOA saamise kohta seal lihtsalt pole enam. Selline siis seis veebruari lõpp 2023.

Palun ärge katsetage VOA varianti, e-viisa saab paari päevaga evisa.go.ke. Kui sa oled Keenia viisat varem taotlenud, pole uut kontot luua vaja.

2
0

Väga värske (eilne) kogemus:

evisa tegemine Keenia riigiportaalis kulgeb kiiresti ja ilma igasuguste komplikatsioonideta.

Maksta saab eestis välja antud krediitkaartidega, maksab 51 USD inimese kohta, kusjuures alla 16 aastane laps saab viisa automaatselt (ilma ooteajata) ja tasuta.

Vaja läheb alla 264kb suurust jpeg-faili:

  • enda näopildiga (peab vastama nende standradile),
  • oma passi kaanest,
  • oma passi isikuandmete lehest
  • ja (uuendusena, eelmisel aastal seda ei olnud), hotellibroneerignust.

Viisasi menetlevad nad kell 9-17. Lapse viisa laekus ka peale nende tööaega koheselt, mina sain enda viisa järgmisel hommikul.

NB! Vastavalt IATA andmebaasile PEAB reisijal olema enne lennukile asumist viisa ning mitte mingisugust Visa On Arrival juttu seetõttu ükski mõistlik lennufirma EI aktsepteeri ja ilma viisata Eesti kodakondset lennukile ka ei lase. mis on väljasttaud kellegi teise, kui Keenia pooly

Oluline on ka see, et kui reisijal on East African Tourist Visa, mis on väljasttaud kellegi teise, kui Keenia poolt, siis see enne kui sellega sisenetakse Keniasse, peab sellega olema vähemalt korra sisenetud viisa väljastanud riiki.

5
0

Kasutan teemat ära ja küsin,kas Keeniasse sisenemisel ja sealt tagasitulemisel on kollapalaviku vaktsiin kohustuslik? Lend siis läbi Istanbuli Nairobisse.

NB! Reisimeditsiini kabinetis ei osatud seda öelda.

Tänud vastuse eest!

0
0

Ei ole.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased