Keenia viisa

Tere! Kas praeguse seisuga saab Keenia viisa lennujaamast?

Saab, ka lennule saamisel ei tohiks probleemi olla. Järjekorrad moodustuvad kaootiliselt, seega ei pruugi eeltaotletud viisa ka kiirendada maale saamise protsessi.

0
0

Tegin e-viisa ja kahetsesin Nairobi lennujaamas. E-viisasid kontrollis üks aeglane ametnik. Protseduur oluliselt ei erinenud taotlemisest. Ikka tehti uus foto ja kõigist sõrmedest jäljendid. Kohapeal viisat tehes oli järjekord algul väga pikk, aga kuna tegeles 4 ametnikku, siis sai sellest sabast tunduvalt lühema ooteajaga läbi.

0
0

Tere!

Ei hakka viisa kohta käivate küsimusega uut teemat tegema.... Loodan, et juhtub lugema keegi, kes on viimasel ajal Keenia e-viisat püüdnud teha. Olen sellega 2 korda varasematel aastatel  hakkama saanud, aga nüüd on vaja mingit: Atttach copy of company registration certificate.  Mis see veel peaks olema?!

Teine küsimus on, et kui ma Tansaanias ka ära tahan käia ja kojulend väljub Nairobist, kas siis pean taotlema Multiple entry viisat?

0
0

Tere! Ma selle aasta alguses tegin ka Keenia e-viisat ja sellist küsimust küll ei olnud. Kas te teete ikka sellel lehel: http://evisa.go.ke/evisa.html?

Kui soovite vahepeal ka teisi riike külastada siis on vaja jah teha Multiple entry viisa.

1
0

Eelmine nàdal sai. Saab lennujaamast, kui paned miskit passi vahele. Aga lennujaamas tahetakse ikka näha, et viisapaber on olemas.

0
0

Aitäh Kaarin! Tegin küll õigel lehel. Varasemalt olen kahel korral käinud Single viisaga ja kõik on normaalne olnud.  Vb tulevad Multiple viisaga niisugused veidrad nõuded. Katsetan siis teisi variante ka.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased