Koh Samui majutus

Puhkame Koh Samuil 2014a veebruaris kaks nädalat. Koos nelja perega ( 9 täiskasvanut ja 5 last ). Oleme otsinud juba 3 nädalat meie pundile kas villat, apartmente või mere äärseid bungolowsid. Suured villad või majad on kõik liiga kallid meie jaoks või siis välja üüritud juba ( odavamad ) Bungolowde kohta kirjutatakse igasuguseid kommentaare seinast seina ja jällegi ei ole suutnud otsutada. Apartmente nagu eriti ei leiagi ( soovitatavalt köögi nurgaga )
Palun vihjeid inimestelt kes käinud - milliseid bungolowsid, apartmente või villasid-majasid jne soovitate sellisele pundile kus on lapsed ka ( 0,5 aastasest - 4 aastased )Eriti luksust taga ei aja. Aga rand võiks lähedal olla ja söögikohad jne. Lastega puhkamiseks vist soovitatakse põhja poolset saart kuna seal olevat meri rahulikum ( Mae Nam ja Bo Phut jne )

Koh Samuil jalutasime jalad vees mööda randa ja astusime vähegi viisakamasse kohta sisse, hinnad kaugelt näha. Kahtlen, kas nii odavad kohad viitsivad netiga jantida.

Kujutan ette, et nii olekski kõige õigem. Aga meil on punt nii suur ja lapsi ka omajagu. Tahaksime midagi kindlat enne paika panna, vähemalt nädalaks vms

Tere,
Kas olete leidnud midagi?
Kui on huvi võite kirjutada minu meilile kaie.loit1@gmail.com

Meil ka plaanis veebruaris minna Koh Samuile.

Küsimus, millega lendate saarele? Meil lendab Emirates uude lennujaama ja vaatame nüüd kas lennata Airasiaga, mis eeldab, et peame 2h saama pagasi kätte ja jõudma vanasse lennujaama. Või valida kallim lend Bangkok airways ja otse samast lennujaamast.

krt eile oli üks viga, Koh Samui Intercontinentalis oli 2-bedroom oceanfront villa 175 USD öö punkte ostes...ise ka missisin selle.

Arvatavasti 2h te Suvarnabhumist Don Muang'i lennule ei jõua.

Detsembris suht väheste ummikutega läks ainult sõidule 1.40 Nii et isegi 3h jääb suht napiks. Ja arvestama peab ka sellega, et buss ei sõida iga 5 minut tagant.

Tundub, et AirAsia siis ei sobigi meile. Sest jõuame 12:30 uude lennujaama Bangkokis ja viimane AirAsia väljub 14:25. Seega tuleb ikkagi minna kallimat teed pidi ja osta Bangkok Airline pilet ca 100€. Huvitav kas seal võib tulla ka öömüüke veel?

Koh Samuile saamiseks võib lennata (või sõita rongiga) ka Surat Thanisse ja sealt laevaga Koh Samuile. Surat Thanisse lendab Bangkoki Don Mueangi lennujaamast nt Nok Air, Suvarnabhumist Thai Smile. Ise pole Samuil käinud, kuid oli omal ajal plaanis ja siis endale sobis just see laevaga variant rohkem.

Suvarnabhumi ja Don Mueangi vahel sõidab tasuta shuttle buss.

Rong Surat Thanisse läheb ka lennujaamast või peab linna minema?
Tahaksin Koh Samuile minna Bangkokist ilma lendamata

Bangkokair lendab otse Samuile

Mõned aastad tagasi sai ööbussiga Bangkokist Samui'le sõidetud 900bathi praamipiletid hinnas. Arvatavasti mugavam kui rongiga, jääb ära vahepealne seiklus rongijaamast kai peale ja praamipiletite hankimine.

Ööbime praegu ise Koh Samuil sellises kohas:http://www.booking.com/hotel/th/am-samui-resort.et.html?aid=333369;label=am-samui-resort-3lugw6GQQF0fVT_tYG4qAwS20010225328;sid=80259893f5ed37fb9d87a82672bd389e;dcid=1;checkin=2014-02-01;checkout=2014-02-06;srfid=59b84dff765185cd0f1d4e7b477c9666dd25d355X1

Meile väga meeldib,siin kõik vajalik olemas,ilus puhas,oma rand,head söögid jne.Lastega peredele ideaalne koht,piisavalt vaikne ja jääb kahe väiksema linnakese vahele! Meie broneerisime läbi teise saidi,kuna nii tuli odavam (hotelscombined) aga võite ka proovida lisaks teisi saite!
Hinnavahemik võiks olla majakesel 40-50-eurot(sõltub majakesest).
Käisime täna ka muid kohti ümberringi tsekkamas aga paremat ei leidnud,seega soovitan soojalt:)