Kõige soojem Maikuus Euroopas

Tervitused Palun soovitage kohti Euroopas maikuu teisest poolest, et kus on kaunid, puhtad liivarannad, soe merevesi ( üle +23 kraadi) ja õhutemperatuur üle +25 kraadi Suured, suured tänud ette vastajatele :)

1
2

Euroopas sa sel ajal vast nii sooja merevett ei leiagi. Eks klassikalisemad kohad oleks Faro, Albufeira, Alanya. Küprose randu ei oska kommenteerida, aga seal õhk peaks veel soojem olema.

0
0

mitte yheski ylalpool antuyd riigis merevesi nii soe ei ole....on kuskil 20..21 kraadi,aga alanyas,kyprosel,espanjola lounapool on ohk juba peaaegu 25 täis....

0
0

Alicante on minu teada kõige sooem . Aga vesi ikka 23 ei küüni , kui ainult mai lõpp

0
0

dim123.... Alicantes on õõsel külmem,kui Alanyas, päeval temperatuurid umbes võrdsed, aga vihmasaju võimalus Hispaanias suurem....samuti Alanyas kena Kleopatra beachi liivarand alati parem, kui Alicantes....samuti Alicante linn asub rohkem küngaste otsas....merevee temperatuure ja õhusoojust kuudekaupa näeb ja saab võrrelda ju internetis....

1
0

Vaatasin just . Temp on külmem. Kuid vesi soojem :)

0
0

Lisan eelmise aasta ilm Alanyas....Alicante jääb kaugele maha...

https://www.accuweather.com/en/tr/alanya/316940/month/316940?monyr=5/01/2017

0
0

Vesi aprilli lopus Alanyas ju ka üle 20 kraadi. Isegi minusugune külmavares käis seal ujumas ja olen üsna vana juba, mis siis noortest rääkida...

0
0

berben, vana küll, aga eesti keeles kirjutada enam ei oska? Mis koht see espaania on ja ä tähte saad kirjutada, aga teisi täpitähti mitte ei viitsi kohe?

1
5

2017a maikuu keskpaigas kannatas Sitsiilias vägagi meres käia. Ja iga päevaga läks muidugi soojemaka. Aga 20-21 oli kindlasti.

1
0

to norsu: parem ole vait sellises asjas nagu Benben - pole ju teada, mis klaviatuur tal või, mis ta etniline taust. Mina kahtlustaks, et tal on mitte eestlase taust ja pigem kiidaks kui üldiselt hästi kirjutatud (ma muidugi pole ka mingi ütleja sest pole eesti keele grammatikat kunagi õppinud aga siiski pigem positiivne mulje kui negatiivne)! Minu eesmärk pole õli tulle valada vaid tekitada inimestes positiivseid tundeid! Palun seega kaaluda hoolikalt kas ja mida minu kommentaarile vastata.

Teema algatajale oleks minu vastus, et tegelikult on ju Kanaari saared ka Euroopa ja seal ei tohiks mingit probleemi olla sel ajal (statistika viitab keskmisele vee temperatuurile 20-21 kraadi). Õhk on sisuliest alati kuiv ja temperatuur aasta ringselt 25 kraadi ümber.

3
0

Üldiselt, kui õigeti aru saan, on tegu tulevase pulmareisiga. Siis sel juhul soovitaksin noorpaaril ikkagi Alicantet külastada. Seal tegevust ja vaatamisväärsusi rohkem, kui Alanyas ja Alicante ajalugu,muuseumid....Euroopa turistid.....Alanyas on üle poole ju endise SSSR elanikud ja nende järeltulijad.....see eest pole vene keelega probleeme.

0
0

mehisk, mis see klaviatuur siia puutub, mul on ka inglise klaviatuur, kas ma ei kasuta täpitähti? Kui kasutad kuskil netipunkti arvutit jne siis arusaadav, aga võiks siis seda mainida postituses. Mis sind mehisk puudutab, siis mind sinu arvamus absoluutselt ei huvita nagu ka kellegi arvamus minust jne. Käin siin oma vabast tahtest ja ajast ja kui on soov vahel natuke puudustele tähelepanu juhtida, siis ma seda ka teen, olgu tegu mehisk vi foorumi adminniga:D AGA, kirjutagem ikka korrektses eesti keeles, jutt ei ole ju siin juhuslikest vigadest muidu täiesti korrektse keelekasutuse juures. Igasugu Espaaniad jne ikka on väga häirivad, täpitähtedet ma saan veel aru kui oled reisil jne, aga isegi telefonis on nende kasutamine puht laiskuse küsimus. Dimi puhul on aru saada, kellega tegemist ja seega pigistad silma kinni, igati positivne, et siin loeb ja kirjutab. St mis on lubatud dimile ei ole lubatud sulle ega mulle, eks.

1
1

Ühes teises foorumis, mäletan, postitas ka keegi veidi keeleliselt vigase teksti. Sai alguses mõnusa sõimu osaliseks, peeti alaealiseks trolliks. Pärast tuli välja, et 90-aastane väliseestlane hoopis, sõjaveteran, kes sattus 2 Maailmasõja lõpus Lääne-Saksamaale 16-aastase noorukina ning elab kuni tänapäevani Austraalias. Keeleoskus läheb rooste selle aja peale, kui pidevalt ei praktiseeri. Väljendid, mida Benben kasutab ( nt SSSR) viitaks ka nagu umbes taolisele taustale, seega ma ei mõistaks kirjavigu siin hukka. Vaks vahet on siis, kui tead, et postituse autor on 25-aastane ja terve elu Eestis elanud, aga kirjutab nagu düsgraafik sellepärast, et vaimsed huvid piirduvad sotsiaalmeediaga.

4
0

Just Token, täiesti nõus. Seepärast soovitaks postitamisel mainida kui olud ei võimalda või kui oskused ei luba korrektselt kirjutada, samas benbeni puhul seda muret küll ei ole, et eesti keelt ei oskaks, sama ka lauseehitusega, just seepärast häiriski see Espanjola jne ning suurte algustähtede jne mittekasutamine. Kohanimed on vast ikka igas keeles suure tähega ja see viitab pigem mugavusele kui oskamatusele.

0
1

Tule Mallorcale! Talvel on natuke jahe aga kevadel reeglina soe ja mõnus. Hotellide valik on suur ja liivarannad ilusad! Samuti saab mägedes matkata ning Palma vanalinnas jalutada. Päikeseloojangud on siin imelised! Kui natuke otsid, siis kindlasti leiad ka väga soodsad lennupiletid.

1
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased