Kolme lapsega Tai

Tere

Küsin nõu reisijatelt, kes lastega Tais käinud. Hetkel plaankme minna 15 päevaks Taisse veebruaris ja tekkis küsimus kas plaan liiga suur ettevõetud või hirm asjata. Lapsed kolmikud ja kõik 4,5 aastased ning reis oleks Tallinn-Bangok-Tallin kiire ümber istumisega Soomes. Ning enamus reis plaan olla saarel Koh Chang.

Ootan huviga kõigi kogemusi ja soovitusi.

Tänan

1
2
1
2

Hirm on asjata, see ei ole tegelikult üldse suur plaan. Täiesti tavaline puhkus. Siin foorumis on mitmed kasutajad, kes reisivad beebidega mööda maailma.

1
1

Kuidas Koh Changile plaanite liikuda? Kas olemas autojuhiload? Kui meie lastega käisime, rentisime terveks perioodiks Bangkoki lennujaamast auto. Sellega on ka Koh Changil väga hea liikuda. Seal on kohalik transport päris kallis ja vaevaline. Kui ühes kohas paigal olla, pole muidugi hullu.

Kui võtta auto, peaks olema kogenud juht. Tais on vasakpoolne liiklus ja lisaks on Koh Changil kohati üpriski käänulised ja suurte kallakutega teed.

2
1

Lennujaama võib private transferi vastu tellida, viivad otse changile hotelli, teepeal soovipeatused. Hind 100-150€ koos praamiga, ajakulu ca 5-6h kokku. Väga mugav, kui ise autot ei rendi.

2
1

Saja €- ga nüüd küll Koh Changile viiekesi ei saa see on ka selge, eriti veel koos saare transpordiga hotelli.

1
1

Kui tahta private busiga minna siis mis summaga peaks arvestama + saarel vahepeal liikumine?

On ka mingi leht olemas kus hindasi näha?

0
2

Saab küll 100 euriga. Praamipiletid on lisaks 100 bahti nägu, lastelt raha ei võeta. https://www.koh-chang-transfer.com/?utm_campaign=paid&gclid=EAIaIQobChMI_-jAxbiugQMVLEJBAh1pzgC0EAAYAiAAEgJu3vD_BwE

Lisatud: Ma tegelikult ei mõista neid inimesi, kes lendavad nii kaugele, aga internetti transfeeri leidmiseks ei oska kasutada. Või on see lihtsalt mugavus?

5
1
0
0

Aga alusta sellest, et 3 lapsetooli vaja transpordis....;)

0
0

Lapsetoolide osas tuleb ilmselt harjuda, et neid pole.

Mõne kallima transferi ilmselt saab veel kolme lapsetooliga välja guugeldada, aga Koh Changil kohapeal liikudes vaevalt leidub ainsatki autot, kus midagi nii eksootilist leiduks. Sama hästi võib siis ka juba transferil juba harjutama hakata, kuidas ilma lapsetoolita sõita.

2
0

Minu meelest ei ole mõtet süstida kolme lapsega inimesele pähe mõtet et saab saja euroga kui tegelikult ikka normaaltingimustes ei saa. Tasuks jääda mingi keskmise juurde, mis on kindlasti 150€ ja kui inimesel õnnestub saada soodsamalt on super luks, aga kui ei, siis ei pea ka ta pettuma Trip.ee soovitustes.

3
1

Oskab keegi ehk head autorenti soovitada Bangoki lennujaamas või siis Pattayas?

0
2

Eelpool juba soovitati autorenti, kus korralik minibuss 7 kohta otse lennujaamast saare hotelli maksab 5100 bahti, umbes 130-140 eurot. Umbes 400 km sirget mitmerealist suht sirget ja mitte eriti kiiret maanteed sõites ei tohiks tekkida hirm, kui eraldi lastetoole pole olemas. Ammuks need lastetoolid välja mõeldi, polnud turvavöidki. Kohalikud sõidavad neil samadel "kiirteedel", kus küla külas kinni, teepervedel kohati lausa vastassuunas oma rolleritega, milledel terve pere peal, 3-5-kesi, mõnel üksikuil neist kiiver kuidagiviisi peas. Minibussi juhiga saab kokku leppida kui tihti WC ja söögipeatust teha vaja.

2
0

Tegelikult mõtlen, et ise autot rentida.

0
0

Õige, kui vasakpoolse liiklusega harjunud, pole probleemi. Kindlasti lisab autorent eelarvele juurde. Transfeeri pakkujaid on internetis küllaga, väga normaalse hinnaga, ära neid hinnaga hirmutajaid karda. Ise olen kasutanud transfeeri Koh Changile korda neli, väga mõnus, konditsioneer, peatused, Singha. Mina olen saarel rentinud kohe, kuni reisi lõpuni rollu, sina seda lastega teha ei saa. Üks minu poegadest kodustas ära Phuketil olles ühe tuk-tuki mehe, vajadusel helistas talle otse ja sõitsid perega kuhu iganes.

1
2

Soovitaksin kindlasti auto rentida, omal palju lihtsam ning saab minna kuhu vaja ja millal vaja. Ise terve Tai risti põiki autoga ja mootorrattaga läbi sõitnud, midagi keerulist pole.

Proovi mõttes vaatasin läbi Skyscanneri, et palju 14 päevane autorent Veebruari keskel maksab Suvarnhabhumi lennujaamast, oleneb kui suurt autot vaja on aga umbes 230-330 euroga saab hakkama.

1
1
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased