trip-krainetrip-ukraine-dark
Korralik hotell Bangokis

Tervised,

Kas keegi oskab oma kogemustele tuginedes soovitada korralikku hotelli Bangokis, millel hind ja kvaliteet paigas oleksid? Huvitab 4+ tärni tase. Tänud ette.

Hilton Millennium, sõber väga kiitis.

Keegi siin kuskil teemas soovitas. Oma arvamust oskan avaldda alles veebruari alguses. Pole ka 4+, vaid 4

Bayoke Sky on kergelt räpakas aga muidugi ägeda vaatega, kui raha rohkem soovitan seal igaljuhul sky zone tuba võtta.

Aga hinna - kvaliteedi suhtelt oli väga ok twin towers

Ise olin detsembris Bayoke Suite-s (iseenesest voodipesu oli puhas, kuid hotell ise on viimased 10 aastat kindlasti renoveerimata ja armetus seisus), asub Bayoke Sky-st (seal käisin korra ülakorruse restoranis söömas, ja hotell tundus tiba parem, kuid mitte märkimisväärselt, samas tubade kohta ei oska öelda) mõnesaja meetri kaugusel. Asukoht neil mõlemal hea, kui arvestada kaubanduskeskusi jne. Läheduses oli ka hotell Amari, mis tundus oluliselt viisakam ja ilmselt ka kallim.

Julgen soovitada Lebua hotelli, http://bangkok.lebua.com. Avarad ja modernsed toad, super vaade ja must-do on õhtusöök 63. korruse asuvas restoranis. Seda vaadet ei unusta kunagi.

Kui lalju maksab üks ööpäev Lebua Bangkoki hotellis?

miks sa hotelli lehekyljelt ei vaata?

Bayoke Sky, endal oli mingi juniorsviit, jäin väga rahule. Nii rikkalikku hommikusööki samuti naljalt ei leia. Jaapani, kohalik ja Euroopa köök, kõik pikas rivis ja täies eksootikas! Ning milline vaade...

Lebua on Tripadvisoris 629 Bangkoki hotelli hulgas 18. kohal, Baiyoke 230. Mitte, et see absoluutne tõde oleks, aga midagi siiski näitab.

Bangkok - hotellid (paluks abi)

Tere, 2 ööd tahaks lastega veeta siis Bangkokis, mis oleks hea asukoht ( piirkond ), et saaks mõnusalt liikuma suures linnas ja mida võiks vaatamiseks mahutada nii lühikese aja sisse? Oleme minemas esimest korda Taimaale :)

Mina jäin Prince Palace hotelliga ka väga rahule. www.princepalace.co.th ...aga igaks juhuks lugege ka arvustusi Booking com lehelt.

Minule väga meeldus Lamphu Tree House: http://www.lamphutreehotel.com/

Asukoht põhimõtteliselt kesklinnas, samas veidi vaiksemal tänaval. Hommikusöök super. Toad armsad. Töötajad sõbralikud. Väga mõnus koht:)

Arvustusi: http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g293916-d940156-Reviews-Lamphu_Tree_House-Bangkok.html

Tõstataks teemat. Otsime Bangkoki hotelli kesklinna kõikide kohtade keskpunkti. Hetkel oleme vaadanud Baiyoke Sky hotelli aga see tundub piltidel 100% ilusam kui tripadvisorist vaadates tegelikult. Kas keegi oskaks soovitada mõnda head hotelli, mis ei maksa hüüratuid summasid. Hind võiks jääda 150€ 2 öö kohta.

Meil ka bronnitud Baiyoke, eks näis siis. Sammas kommenraare lugedes on need seinast seina. Ühe arvates hommikusöök täiesti mõtetu e nagu odavas sööklas, teine jälle vaimustunud.

Kusjuures olen jälginud Agodast ja Bookingust mõnda aega hindu ja need muutuvad ikka väga suured mahus. Ma mitu korda juba bronninud ja tühistanud sama hotelli.

Otsin ka mingit hotelli kus oleks linnavaade, kuid mitte väga kallis- hetkel tundub Prince Palace Hotel piltide järgi küll kena hotell. Kas keegi on ööbinud seal?

Kõige soodsama hinna saab vast hotelli enda kodulehelt. Aga kardangi et äkki võin pettuda selles hotellis. Lebua jääb kahjuks meile kalliks. No mu mehel poleks midagi Lebua vastu aga kuna meil 5-liikmeline seltskond siis peame ka teistega arvestama ja nemad kahjuks pole nõus sellist summat välja käima.

Milline asukoht oleks shoppamiseks parim Bangkokis. Hetkel endal valikutes Khaosani lähedal või Bayioke skay. Enne kojulendu on aega selles linnas suht napilt ja oleks mugav kui kingikohver saaks kiirelt täidetud. Huvitavad riided, jalanõud, ehted ja meened. Ei aja taga seda kõige odavamat pudi ja samas ka mitte üüberkalleid butiike.

2006 aastal sai Prince Palace hotellis ööbitud. Hotell koosnes kolmest tornmajast, millest 2 olid tol ajal alles hiljuti valminud. Kõik oli ilus ja korralik. Ühes tornis, kuskil 11 korruse kanti oli suur bassein, mida ääristasid pottides kasvavad palmid. Milline oli hommikusöök, seda ei mäleta, ju vist siis oli normaalne. Kohe hotelli lähedal oli suur hulgimüügiladu, kus müüdi tohutus valikus igasugust riidekraami ja muud nänni, ka tuntud firmade brände, mida tänaval kuskil ei kohanud, isegi seestpoolt karvaseid jopesid, selliseid mida sealmaal kunagi vaja ei lähe. Ainuke häda, et alla kolme tk ühte asja ei tahetud müüa, aga kui ikkagi nuiasid veidi sai kaubale.