kuhu edasi Singapurist

Sai ostetud lennukipieltid Singapuri 1 jaanuraril on sõit kohe . Kaasas on ka 4 aastane laps. Ei suuda otsustada kuhu edasi sõita, Malaysasse, Taisse. On kellegil häid soovitusi kuhu täpsemalt minna?

Võiks kaaluda ka Indoneesiat (Bali, Lombok vms.) või Filipiine, mõlemal juhul on lennupilet u. 40-50€. Tai on muidugi turvaline valik

Mina eelistaksin Malaisiat ja Balit, aga paraku on seal jaanuaris vihmaperiood, seega Tai.

mari, mis tüüpi reisijad te olete? Rannapuhkust leiate ka Malaisiast, bussiga Singapurist. See vihmaperiood on üldjuhul nii ja naa. Olen mõlemad korrad "pikse"perioodil Balil käinud ja vihma tuli ainult öösel.

Plaanime lennukiga liikuda. Ainult rannas kindlasti mitte, tahaks võimalikult palju näha vaatamisväärsusi jm ilusaid kohti, kuna kaasas ka laps siis käia ka lapsele huvitavates kohtades, loomapargid jms.

Malaisia (mandriosa või Borneo). Muidugi, igasugu huvitavaid parke, kus lapsega uidata, on ka Singapuris.

Vaata ka:

http://www-singapore.com

http://www.yoursingapore.com/

Ma ise olen sedatüüpi reisija, kes soovib alati 2-3 veeta ka linnas, eriti kui tegu on taoliste metropolidega nagu Bangkok, Kuala Lumpur või Singapur. Singapuris oleks lapsele vast Sentosa island suurepärane koht (http://www.sentosa.com.sg/en/). Väidetavalt on Singapuri loomaaed üks maailma parimaid.

Singapuri soovitajad, paluks mitte ära unustada, et Singapur on üks maailma kallimate linnade nimekirjas suht eesotsas. Ise olin seal 2,5 päeva ja tengelpungale pani see paraja mõõna. Kui seal kandis olete, siis lennake parem juba jah Borneole ja sealt edasi Bruneisse(alko vaba), igas kohas paar päeva ja saate päris korraliku reisi kokku.

Punkel, ehk täpsustaksid, mis seal siis nii kallis oli, oma kogemus küll seda ei kinnita.

@ Norsu :)

Punklile olid Naised "kallid" :)

No selle vastu aitab kui endal rikas naine kaaslaseks on:P

Peab kodanik Punkel'iga selles osa vähemalt nõustuma, et Singapuri majutus on vähemalt samas mugavusklassis kõrval oleva Malaisiaga topelt kallim. Majutus just tihtilugu moodustab suure osa reisi kulutustest. Singapuri vaatamisväärsused on ka krõbedama hinnaga kui naabruses Malaisias.

Kvaliteedi eest tulebki maksta. Ja erinevalt ymberkaudsest piirkonnast ei käi seal kogu aeg räiget huijamist ja mangumist. Tsiviliseeritud koht.

Snoop, ei pea ju Tallinnas peatudes Dzingli hotellis Swiss ötelli hinda maksma. Norsu, kas sa tahad ütelda, et Singapuri hinnad(esmatarbe) on samas hinnas kõrvaloleva Malaisia või Indoneesiaga? Sooviks küll teada, mis hinnaga saaks kuuaeg Singapuris lahedalt ära elada. Käraka hind on juba pea topelt vs Eesti hinnad, söögile peab vähemalt +30% otsa panema vs Malaisia, Tai. Elamise hinda ei taha üldse võrdlema hakata. Ja teeks nii, et mingi seljakoti jura ei hakka siia sisse punuma. Loomulikult ei ole erilist suur vahet, kas elada Pääsküla vs Singapuri prügimäel.

nojah, kui koha odavust möödetakse käraka hinnaga, siis nagu polegi midagi kommenteerida. Mis toitu puutub, siis kohalike lõunatamise kohtades on hinnad üllatavalt odavad, tasub vahel metrooga ka ringi sõita natuke ja kohalike elu-oluga tutvuda.
Kui tahab soodsalt Singapuriga tutvuda, siis tasub võtta stopover seal, saad korraliku hotelli mõistliku hinnaga ja lisaks paljud tusrimsiobjektid täiesti tasuta.
KL küll uuesti ei kutsu, Singapuris peatuks mõne päeve teinegi kord.

Vaata norsu, käraka hind on suht objektiivne indikaator. Jah, täiskarsklasele ei ole see oluline aga suht tavaline reisiline joob päevas paar kolm õlut, kus miinimum, mõnele meeldib veini limpsida ja gin tonicu koks ei ole ka teab, mis patt ja kui selle asja eest pead päevast päeva topelt hinda maksma, siis see on väljaminek ja mida pikem reis seda kallim tuleb. Kindlasti läheb mõni tegelane aasiasse jooksma, mõni jalgratast väntama mõni veel hullemaid asju tegema aga väga suur osa läheb sinna lõbutsema ja selle juurde kuulub ka alko, tahad või ei aga neid alko tarbijaid on rohkem kui karsklaseid.

Oot ja sellise reisi maksumuse juures kotib kas maksad pudeli viski eest 10 või 15 eurot? Ühe ööbimise eest korralikus hotellis võid end kogu 2 nädalat seaks juua, võibolla tuleks ajaloomälestiste jne külastamisest ka loobuda, maksab ju raha ja selle eest võiks ju parem juua, no ma ei tea.
Aga mõttetu vaidlus, jutt käis siin paaripäevasest Singapuris olemisest ning linn tasub kindlasti külastamist.

norsu, kus kohast sa Singapuris saad 15EURi eest pudeli viskit? Isegi odavamates maades ei saa 15EURi eest normaalset viskit. Jutt ei käinud mitte 2-3 päevast vaid 1 kuu. Ei ole vaja hakata alko peale elukallidust keerama, vaid vaata üldises plaanis, kui mind ei usu, eks loe siis tarku kirjutisi, kus maalima linnade elukallidust turistile võrreldakse, ma kipun arvama, et Singapur võiks kuskil 5 koha juures olla.

Las see jääb punkeli fantaasia hooleks kuidas 2-3 päevast on saanud mingi kuu, ma isegi ei kujuta ette kust tal see tuli, ilmselt liiga odavast alkost:)
Seega igal juhul tuleks vältida Punkeli alkohinna teooria järgi kõiki põhjamaid ja enamust Araabia riike:)

Teemast julmalt mööda, aga pean punkelile (või punklile?) alksi odavuse/kalliduse peale mainima, et mu poes Gibraltaris maksab liitrine pudel JD (Daniels) 15 EUR (12 naela), liitrine Red Label ja Ballantine's 11 EUR, jne. Nii, et jooma võid siia tulla:)
Aga paar päeva Singapuris nüüd küll kedagi ära majanduslikult tapa (kui oli juba pappi sinna lennata).