Kui lend on öösel...

Oli soodne kevadkoolivahejal lennata Küprosele. Lend öösel. 

Kas siis broneerida hotell päev varem? Tahaks ikka peale lendu lastega tuppa edasi magama minna... Samas kui tellida hotellis Al, siis on see ikka hinnas vahe , kas päev rohkem või vähem!

Kui maandumine sihtkohas öösel siis vali hotell ja kirjuta neile kuidas lihtsam, aga üldjuhul kui maandud ntx 10. Kell 02:00 ja tahad hotelli minna siis tõenäoliselt pead hotelli bookima alates 9. Ja ütlema et saabute 10. kell 2 öösel 

kas räägid Ryanairi lennust mis saabub küprosele öösel kell 00:05? sellisel juhul pead jah ikka terve öö eest maksma. hotellide jaoks algab uus päev (check-in) üldiselt pärastlõunal kella 15 paiku mitte keskööl. Mõned pakuvad ka 'early check-in' teenust aga see tähendab vaid 2-3 tundi varasemat check-ini ehk siis näiteks 12 paiku päeval aga kindlasti mitte öösel kell 3.

Mina küll ei tahaks pärast öist lendu uimasena tuiata kella 2 või 3-ni päeval, liiati seda lastelt nõuda. Kui raha napib, teeks üldse ühe päeva võrra lühema reisi või sõidaks Lätti, Leetu, Ukrainasse, puhkusest peab ikka mõnus tunne jääma.

Kõige paremini aitab ikkagi küsimine hotellist. Kui madalhooaeg, võib hotell ka vastu tulla. Mõnes hotellis ei saa üldse sisse-välja regada väljaspool tööaega. Vaata, kas 24h vastuvõtt on.

Mina teeks nii, et võtaks selle pooliku päeva jaoks kusagil lähedal mingi soodsama majutuse, odava toa. Siis magaks seal lõunani, asju lahti ei pakikski üldse, ja kell 12 päeval liiguks edasi põhimajutusse.

Hotell tuleb broneerida nagu sa ütlesid päev varem. Kui lend väljub siit näiteks 01.01 siis peadki sellest päevast alates hotelli broneerima. Mina pidin ükskord  maksma selle poole  öö eest juurde täishinna, mis neil hinnakirjas oli. Bookingu kaudu on ju tükk maad soodsam.

Mnjah, lend maandub Larnacas 2.00 paiku. Peab siis vist algul BB võtma ja hotellis juurde ostma Al, kuigi reeglina on on see kallim...

Tagasi on sama jama: lend 3.00 ja jälle päev jääb kasutamata. 

Kui hotellist ostes on kallim kui netist, siis saaksid teha netis kaks eraldi broneeringut. Ühe esimeseks ööks ja teise siis Al kogu ülejäänud puhkuseks.

Äkki küsid ikkagi hotellist? Kui hotell täis ei ole, võib varajane check in ja hiline check out kui mitte just tasuta, siis oluliselt soodsam olla. Kõik algab hotelli 24-tunnisest vastuvõtust. 

Ja kui broneeringud tehtud, siis võid hotelliga ühendust võtta ja kirjutada, et kõik need broneeringud on samadele inimestele ja paluda, et nad paneksid süsteemis sama toa numbri igasse broneeringusse.

Tagasilennu osas ma utleks, et pole motet broneeringut ju teha. Sa pead lennujaamas olema miski kl 1 paiku, lisa juurde soit lennujaama. Asjad saab kenasti hotellis hoiustada. Ma ise sellisel juhul kain tavaliselt mones toredas restos soomas ja kolan linnas ringi voi pleesitan rannas, siis votan hotellist kohvri ja lahen lennujaama. Liiatigi check-out'i saab usna tihti teha veidi hiljem, ca kl 2 paiku (soltub, kas hotell seda lubab muidugi).
Muidugi soltub, kui vana laps on - mul puuduvad taielikult lapsega reisimise kogemused. Aga ma soovitaks tosiselt moelda, milleks on viimasel paeval hotelli vaja.

Mina soovitaks ka broneerida selleks üheks ööks odavam hotell kusagil lennujaama läheduses, et kiirelt ja mugavalt sinna saaks ja lihtsalt ennast välja saaks magada. Järgmine päev reisiks alles AI resorti. Pikamaalendude puhul teen ma kogu aeg nii kui just see päris hotell väga lähedal pole. Ei ole mõnus öösel väsinult kusagil ringi seigelda.