trip-krainetrip-ukraine-dark
Lennud Frankfurti

Tere,

vabandan ette oma rumala küsimuse pärast, aga kas keegi teab mõnd lennufirmat millega saab odavalt Frankfurti? Vaatasin praegu EA hindasid ja need valmistasid küll suure pettumuse. Cancun´i on odavam lennata kui Frankfurti..:(. Igasugune info on teretulnud, samas kahtlane tunne on, et ega suurt muud valikut ei ole kui EA.

terv. Sella

... saab ka odavlennufirmaga easyjet.

No ei saa kahjuks, ainult Londonisse ja Berliini saab.

Millal vaja minna on, Lufthansal on minuarust väga head hinnad kui kuskil 3 kuud ette osta, vahest saab lausa 100.- euriga edasi tagasi. Kui lennuni on aega alla kuu siis võid rahulikult arvestada vähemalt 200.- eurise väljaminekuga. Ise olen läinud seljuhul läbi Berliini vahest ka algusega Riiast, Berliinist edasi kas rongi või Airberliniga.

Ca 60 euri easyjetiga Tallinnast Berliini (Riia-Berliin ca 30 euri) ja sealt Ryanairiga Frankfurti sisuliselt tasuta.

Riiast võib Ryanairiga ainult lennujaamatasude eest pileti saada.

Riiast ei lenda Ryanair enam iga päev, Franfurt-Hahn buss 12 euri+ Hotell (lennuk väljub Riiga hommikul vara) 35-45 euri+ buss Eesti 15 euri + needsamad lennujaamamaksud 20 euri kuskil, palju aega läheb kaduma ja tuleb ikka nii ka pea 100.- euri ots. Olen paar korda sellist marsruuti ka kasutanud.

On olemas kaks väga odavat piletit Frankfurtisse 05.07.08. Kui on huvi, võtke ühendust eurogoals@gmail.com

Aitähh vastuste eest. Tegelesin siin pisut asjaga ja antud info(d) on täiesti vettpidavad. Natuke hiljaks olen jäänud oma plaanimisega ja jõudsin järeldusele, et alla 250 EUR-i ikkagi Frankfurti ei saa sel ajal.

To olgag: 5.07 kahjuks ei sobi, sest plaanin lennata Cancuni 1.08.

250 EURi? mõtled üks ots või edasitagasi? väga hästi saab 291 USD = 2900 EEK eest nii 31.07 kui 1.08 yheotsapileti. saaks muidugi ka alla tonni a see nõuab miilidega trikitamist:P

variant on veel ju ka Flylal-iga minna, see läheb Frankfurti ja annab hinnaks 354 litti

Kuna jätad täpsustamata, millal täpselt tahad minna või lähed, siis pole võimalik ka mingeid kindlaid näpunäiteid anda. Sest Frankfurdist ei lähe lennujaama andmete järgi ühtegi lendu Cancuni 01.08. EA läheb aga kas 30.07 või järgmine 02.08, seega esimesega ikka palju aega 01.08.-ni ja teisega ei jõua. Ka see, kas tahad edasi-tagasi piletit Frankfurti või üheotsa piletit. Kui abi vaja, siis jäta enda marsruudi kuupäevadest võimalikult täpne info, siis saab ka aidata kindlate viidetega.

sai lahendatud nii: Ryanair´iga Riia-Stockholm-Frankfurt Hahn.

Saab ju lennata ka Helsinki kaudu,kui soov otse Frankfurt Internationali saada.Söbranna käis mul sel viisil külas.Ise lendan alati Hahni Riiast.