trip-krainetrip-ukraine-dark
Lennupilet BKK-ist Phuket´i

Tere!

Kas keegi on ostnud ise lennupileti BKK-Phuket? Kas seda lendu pakub Tais ainult üks lennukompanii Air Asia või on veel midagi? Kas kõik on bronnimisel õnnestunud?

Tänud!

AirAsia on kõige soodsam, kui ostad pileti juba varakult neti kaudu ette ära. Kohapealt BKKist saada kindlasti ka, erinevaid firmasid palju, kõigil müügipunktid riburadapidi reas ja vali vastavalt oma saabumisajale lähimat lendu pakkuv firma. Kõik vastavalt oma rahakoti suurusele ja kannatuse astmele, kaua tahad lennujaamas aega veeta. AirAsiat netist bronnides ja ostes pole probleeme olnud, trükid pileti välja ja kõik OK.

Löö Wikipediasse sisse phuket airport ja saad teada kõik lennufirmad, kes seda marsruuti hekseldavad. Enamasti on Air Asia tõepoolest soodsaim, aga hind oleneb üksjagu ka lennuajast. Isegi paar päeva ette ostes võib veel päris soodsaid pileteid leida, aga üldiselt - mida varem, seda parem. Piletit pole tingimata vaja välja trükkida, Suvarnabhumis piisab dokumendi esitamisest. Air Asiale anna kindlasti oma mobiilinumber (rahvusvahelise koodiga), sest neil kipub esinema lendude edasilükkamisi. Sel juhul saabub mobiilile sõnum.

Bangkok Airlines, Air Asia, Thai Air teevad kokku päevas üle 20 lennu Phuketi ja BKK vahel. Netist ostes on tõesti soodsaim. Kohapeal palju kallim. Kui maha jääd voi muud vaja muuta siis ei saa. Ostad uue pileti. Neid ei huvita miski. . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

Mina soovitan võtta Thai Airlines, pidi üks maailma parimaid ja turvalisemaid olema, teenindus super, tund aega lendad, aga lennu ajal saad Tai sööki lennukis, lendad Boeing 747-ga ja üldse kuidagi turvaline lennata, isegi minul, kui suurel paanikahundil lendamise ajal oli normaalne tunne.

Lendasin Thaiga BKK-ist Chiang Maisse. Lennukiks oli suur vana ja väsinud kirst, sööki ei jagatud.

Lendasime Air Asiaga Bangkokist Phuketti ja tagasi paar nädalat tagasi miski 1500 bahtiga nägu (sisaldas ka kindlustust). Süüa ei pakutud aga lennukid olid suht uued ja puhtad Airbusid. Mingit hilinemist ka ei olnud ja kõik sujus hästi. Ainuke asi oli see et peale check-in tegemist muudeti väljumis väravat kuid operatiivne info oli ekraanidel alti olemas.

Plaan sõita Taisse ning veeta Bangkokis mõned päevad ja edasi sõita Phuketisse KAs BAngkoki lennujaamast peaks saabudes koheselt ostma lennupiletid Phuketile (Vastuseks koheselt ka neile, kes küsivad,et mix ma seda ennem internetist ära ei tee - ei oma krediitkaarti ja ei soovi seda ka muretseda)? või saab neid nt. Bangkokis hotellis (nt. reisibüroo vms ametniku kaudu teha)

Meie sõidame Bangkok-Phuket-Bangkok Bangkokairlines`iga. Piletid olid odavamad kui Air Asial. Samuti kuulub see lennufirma neljatärni kategooriasse (Air Asia on kolmetärni leenufirma).

Jutukas, Kui Sa lähed tipphooajal, võib minu meelest piletite saamisega raskusi olla. Aga miks mitte teha endale virtuaalne krediitkaart? Ostad pieltid ära ja seejärel kaotab see "kaart" kehtivuse. Ma küll ei tea, kas AA või BangkokAir lasevad selliseid kaarte kasutada? Aga isegi kui tahetakse näha kaarti, saab ju selleks juhuks pangast kirja võtta, et oli selline kaart olemas ja X inimene oli selle kaardi omanik.

Bangkok Air tahab kindlasti näha krediitkaarti, millega ost on sooritatud

Mina ostsin piletid koha pealt mingist büroost ja seda samaks päevaks, kui tahtsin lennata. Maksin sutsu rohkem, kui oleksin paar päeva varem läinud, aga see polnud ikka mingi hull hind.