trip-krainetrip-ukraine-dark
Lennupilet Tallinnast Bangkoki

Tere, oleks soov minna veebruari alguses umbes kuuks ajaks Bangkoki, otsin hetkel lennupileteid siit ja sealt, leidnud igasuguseid pakkumisi. Kõige soodsam variant Tallinnast 560eur (Aeroflot). Olen näinud varem pakkumisi veel parema hinnaga, aga väljumine ei ole olnud Eestist. Kas see hind on hea või ootaks veel, äkki võimalik veel parema hinnaga saada? Tänud juba ette, kes oskab aidata/nõu anda :)

Kui hetkel Tallinn-Bangkok-Tallinn 560 euroga saad, siis see on minu arvates küll väga hea hind ning palju soodsamat hinda pole mõtet ootama jääda.

Olen ise ka viimasel ajal sama marsruudi hindasid vaadanud ning pole alla 600 midagi leidnud. Turkishiga vist oli mingi aeg 500-600 vahele jääv pakkumine, aga pole enam kindel. Tallinnast Hong-Kongi ja tagasi saab nendega küll ca 500 euroga.

Huvi pärast proovisin ka Aerofloti kodukalt Sinu nimetatud hinda leida ning mul see igatahes ei õnnestunud, nii et tahaks täitsa teada, mis valemiga Sa selle hinna said :)

Vaata vahelduseks aeg-ajalt ka rantapallo.fi lehele. Seal on otselennud Helsingist või mujalt Soomest Taisse väga soodsate hindadega. Kuu aja pakkumisi pole näinud, küll aga kolme nädala pakkumisi, ehk siis kuupäevadega charterlendude puhul väga nõudlik olla ei saa. Need piletid on jäänud enamasti 400-500 vahele, nii et 560 Tallinnast on ju päris hea hind.

Olen jah koguaeg vaadanud, pole midagi paremat leidnud, selle hinna sai reisikskaugele.ee lehelt

Huvitav, Aerofloti pakkumist ma seal küll ei näe. Kas saaksid otselingi pakkumisele anda?

Seda Reisikskaugele.ee -d küll pigem ei soovitaks.

EDIT:

Uurisin india pileteid nende kaudu mõni aeg tagasi. Küsisin, kas saab maksta kohapeal kontoris või paypali kaudu, seda kirja aga ignoneeriti. Teisi pärimise peale vastati, et pole enam pileteid saata ja kui tekib, saadavad mulle arve. Ehk turvalisest maksest minu jaoks nad keeldusid.

Esitasin küsimuse nende FB lehel, et kas on turvaline ja kas keegi on kasutanud. Pika aja peale ainult 1 inimene vastas, et on kasutanud ja soovitab. Nüüdseks aga on millegipärast küsimus nende FB lehelt ära kaotatud!

Ise ostsin eelmine nädal just Jaanuariks Riia-BKK piletid Turkishiga. Ca 580 pilet. Võibolla veel alles sellise hinnaga.

Ei saa otselinki saata, kuna seal ei ole sellise hinnaga pakkumist üleval. Helistasin sinna ja telefoni teel pakkus kuupäevi ja hindasid, küsisin odavaimat ja sain sellise pakkumise :) aga jah see siiski ei ole Aeroflot, mis sain- KLM hoopis, aga lennuajad minu jaoks head. Telefoni teel pidi kiiremini hindade kohta teada saama, kuna palju reisipäringuid ja vastab järjest kõigile meilidele ning see pidavat natuke kauem aega võtma.

Maksmisega on jah nii, et saab ainult ülekandega, muudmoodi mitte.

Ostsin 3 nädalat ette, airtickets24.com kaudu ja sain hinnaks 475.- 03 Dec - 10:50 TLL - BKK 1 stop Tasub ka sealt vaadata ;)

Tallinn-Bangkok-Tallinn 560 euroga, on suht hea ka minu arvates! Ise käisin siis läks 670

Kui ma ei eksi, siis see Aerofloti pilet on tagasilennul ööbimisega Moskvas. Seega lisandub veel x-summa raha... Ja pealegi, kas tänases majandus-poliitilises olukorras on mõtet venelaste firmasid üldse toetada? ;)

Broneerides kuni 9 detsembrini, lühike lend, Tallinn-Helsingi-Bangkok, 599 eur-i, reisimiseks alates 3 märts 2015, Finnair.

Sarnase hinnaga võib hea õnne korral saada ka Turkish Airlines'iga Tallinnast (või Riiast-Helsingist), kuid üldiselt on tõesti tegu hea diiliga ja tasuks pigem ära võtta.