Lennupileti hinnad jõuluks ja aastavahetuseks

Kas keegi oskab jagada kogemusi lennupiletite hindade suhtes jõuludeks ja aastavahetuseks Aasiasse? On terve rodu häid lennupiletid muuks ajaks, aga kas on lootust et jõulude ja aastavahetuse reisideks lastakse pileti hinnad alla või mitte? Ja millal on mõtekas piletid ära osta? Huvitatud olen pigem Tai lennupiletite suhtes.

1
2

Ei ole eriti kuulnud, et selliseks ajaks keegi mingeid erilisi soodukaid kunagi teeks. Ainus suurem voimalus on kui näiteks mone suure firma mitu lennukit jarjest alla kukub/lastakse ja nad ei saa oma lende enam kuidagi täis. Pakun, et mida edasi seda kallimaks piletid lähevad.

1
0

just joulude ajal vastupidi hinnad kallimad, kui just detsembri alguses ei reisi, soovitan uurida Norwegian air-I, neil oli enne head hinnaga Bangkoki

1
0

Tänud vastuste eest :)

0
0

Kuna küsimus haagib selle 2015 teemaga, ei hakka uut tekitama. Mäletan läbi aastate, et aegajalt on esinenud jõulud/aastavahetus soodsaid pakkumisi, kuigi reeglina on see periood erinevatest sooduspakkumistest väljas. Kuna ei ole varasemalt otseselt seda perioodi sihtinud, pole ka nii konkreetselt pakkumisi jälginud. Käesoleval aastal aga mõte kasutada suhteliselt punaste päevadega aastavahetuse perioodi ja sellel ajal kuhugi minna. Võibolla keegi mäletab, kas viimastel aastatel on olnud selliseid 500EUR või alla aastavahetuse (a la aasta viimane ja uue aasta esimene nädal) pakkumisi Aasiasse (Vietnam või Kambodža oleks vast esimene valik, aga kohapeal saab muidugi ringi liikuda).Üritan enda jaoks selgeks mõelda, kas võtta nö esimesed ajaliselt sobivad mõistlikud pakkumised (ka mujale) või ootan veidi võimalikke Aasia pakkumisi. On ju loogiline, et kui soovida välja lenneta paari päevases aknas, jäävad valikud suhteliselt ahtaks. Põhimõtteliselt ei ole takistusi ka muul ajal puhata, kuid prooviks seekord just nii:) 

0
0

 Sellises hinnaskaalas võib healjuhul saada pileteid 10 detsembri kandis minekuga ja 31 dets. või 1 jaanuaril tulekuga. Kuskilt Genfist vms. sellisest kohast Saudi või Kuwait Airiga võib  ka pühadeks 400.- olla, aga sinna saada odavalt võimalus sisuliselt puudub.

0
0

Jah, kaldun sellega nõustuma. Mingeid vanemaid aastavahetuse pakkumisi sirvides olid hiljemalt 15.12 väljumised ja Tallinnast algusega suurt ei midagi.

0
0

Eelmine aasta olid saadaval läbi Kiievi piletid Taisse, enne jõule minek ja 31 õhtul oleks Kiievisse jõudnud uut aastat vastu võtma ja siis järgmine päev koju. St. tasuv vahel momondost läbi lasta oma sihtkohad, ehk näkkab miskit, aga vaevalt, et midagi mugavate ja kiirete ümberistumistega mõlemal suunal.

0
0

Mina ostsin eile Phuketisse jõuludeks Qatarriga, väljumisega Tallinnast  17- 29.12 hinnaga 567€.  See peaks hea hind olema ja ümberistumised ka norm  aegadega

0
0

Eelmine aasta sai kevadel Finnairiga ostetud piletid BKK-sse dets keskpaik kuni dets lõpp (oleks saanud ka 1.01 või 2.01 tagasituleku kpv.ga aga kuna omale see ei sobinud siis tulime varem) ca 540€ edasi tagasi ja väga lühikeste ümberistumistega.

0
0

Selleks aastaks sai oatetud TLL-BKK 18/12-08/01. Qatar/LOT läbi Arlanda ja Doha üpris mõistlike ümberistumistega. Hind 550 EUR. Leidus ka ca 500ga Turkishi pileteid mingi hetk, aga need sai maha magatud. Riiast pakkus UIA vahemikus 470-530. Lisaks Tallinnast Aeroflot ca 600 euri ringis. Sai ostetud ja vaadatud pileteid jaanuari teine pool / veebruari algus.

0
0

Väike võimalus on, et kui kalli hinnaga kõiki pileteid maha ei suudeta müüa, tehakse mingi soodne viimasehetkepakkumine, kuid kas, millal, kuhu ja paljudele, saab olema loterii. Ise olen ka juba kaua luuranud sellist 20.12-06.01 paiku, kuid sellel ajal ei ole midagi soodsat leidnud, max 15.12 minek ja alates 12.01 tulek, kuid sellist vabadust meil ei ole võtta.

0
0

Eelmises postis toodud vahemikku pean isegi silmas. Aasia puhul saab muidugi mõningase järeleandmise teha lennuhinnas, sest majutus ja toit tuleb soodsamalt kätte, kui enamustes muudes kohtades. AÜE oleks enamvähem sobivalt lennupiletite osas saadaval, aga see ei ole päris see:)

0
0

ElCato, alles siin ju oli ka trpis üleval selline pakkuine: https://trip.ee/odavad-lennupiletid/jouludeks-ja-aastavahetuseks-tallinnast-voi-riiast-tai-filipiinid-sri-lanka-india-jt-al-429

0
0

Hea tähelepanek, tänan. Kuna Vietnam mõttes siis esimese hooga ei pannud tuld põlema, aga siit üle mõne lennujaama tasub proovida.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased