Lindner hotellides tasuta toad!

Lindner hotellidel on käimas üks kummaline kampaania: kõik külalised, kes tulevad kaugemalt kui 1000km, saavad tasuta toa. Ise reserveerinud pole, kuid kodulehel reserveeringut tehes tundub toimivat(kõiki hotelle läbi ei proovinud). Kel vajadust/võimalust, proovige!

http://www.lindner.de/de/promotion/kilometerrabatt/angebote

Juuli keskel satun Slovakia kanti ja broneerisin 2 tuba omale Bratislava hotelli ja tuli ilusti 0 eurot. Tänud!

Super, et asja ette läks! Edu!

Aitäh info eest. Kaks aastat tagasi kasutasin sama kampaaniat, kõik toimis saksaliku täpsusega ning täiesti probleemivabalt.

Aitäh hea soovituse eest, proovisin ka aga tekkis üks küsimus, kuidas te olete tõestanud aadressi? Tingimustest loen välja, et vajalik ametlik aadressi tõestus isikutunnistusel. Meie id-kaart tõestab, et eestlane, kas sellest tõesti piisab? Aitäh juba teadjamatele ette!

Minu puhul täiesti piisas ID kaardi esitamisest. Bronni tehes kirjutasin ka koduse aadressi.

Tundub, et toimib. Augusti lõpus kolmeks ööks tasuta elamine olemas. Kusjuures kaks Frankfurti hotelli asuvad üsna lennujaama lähedal. Tänud!

Sai samuti Frankfurtis Congress hotelli juuli esimeseks nädalavahetuseks kaks tuba bronnitud, tellimuskinnitus tuli pea kohaselt ja toad olemas :D

Huvitav pakkumine. Tänud info eest! Juulis Saksamaale minek...peaks proovima 0€ ööbimist Leipzigis. Väike probleem....kaasas väike taksikoer, kuid kodulehelt ei leidnud infi kas lubatud või palju lemmikloom maksab. Booking.com näitab, et lubatud...võidakse kohaldada lisatasu. Senini olen maksnud 5€ kui on nõutud. Loodetavasti seal sama.

Ma proovisin Berliini hotelli ja mul ei toiminud... on keegi veel proovinud?

Küsimus, et mis hetkel see bron.süsteem hinnaks 0.- eur lööb? Bronniks ka Bratislavasse, kuid olen omadega juba sealmaal, kus krediitkaardi andmeid küsitakse ning ikka ei ole veel hind 0.- eur.

Hinda näitab kohe 0€ kui päev, km ja hotell sobib. Ise bronnisin 20.07.14 Leipzig. Hind 0€

Bratislava kohad ilmselt juba täis, sest enam ei lasknud sinna ühelgil kuupäeval broneerida.

Mariev, Berliini hotelli polegi selles pakkumises.

To andresk : kuidas 3 ööd tasuta said? Kirjas ju, et max 2 tasuta ööd. Minul küll ei anna 3 ööd 0eur´iga.

Ma võtsin kolm ööd erinevates hotellides.

Tulin just Leibzigist ja Cottbussist.Olin kokku ühes hotellis 1 öö ja teises linnas 2 ööd.Meeletult mugavad ja mõnusad toad.Sain ka tasuta võimaluse.Ainuke asi mille eest tasusin oli parkimine ja kuna vaja oli interneti siis pidin ka selle eraldi võtma (kallis ja aeglane). Muidu jäin väga rahule ja passi meilt ei küsitud,vaid ID kaardist ja seletusest, et Eesti on kaugemal kui 1000 km piisas neile täiesti :D Soovitan kasutada võimalust.

Kogemus väga positiivne. Ööbisin Wiesensee järve ääres olevas Lindneri neljatärnikas. Hotell asub väga rahulikus kohas ning külastajatele on kõik basseinid, saunad ning muu säärane tasuta. Parkimine oli samuti tasuta ainult wifi eest tuli eraldi maksta. Identifitseerimisel piisas ainult ID kaardist.

Tundub et nii mõnedki eestlased kasutasid seda tasuta hotellitubade võimalust kuna ma polnud ainuke eestlane sellel ööl selles hotellis