London-Stanstedi lennujaamavaheline transport

Tere,Kas keegi on tihedamalt või hiljuti läbinud trajektoori London-Stanstedi lennujaam? Nimelt peab olema lennujaamas pühapäeva hommikul ca 4.30. Huvitab just, et mis oleks kindel ühistranspordi valik? Kas buss(national express coach)? Ja kas pileti peaks kindlalt ette ära ostma? Loodan, et kellelgi on kogemusi/soovitusi.Kõike kaunist!

1
2

Tulen ise sealt laupäeval samal ajal :) Easyjeti kodulehet bookides National express tundus väga normaalsete tingimustega. Lugesin ise, et piletid KINDLALT ette osta, sest need bussis müüakse alati välja.Aga vaata, et bussi saabumise lennujaama ja lennuki valjumise vahele jääks vähemalt 2 tundi :) 

3
0

Lendasin 3 aastat seda vahe väga tihedalt.Oleneb, et kust Londonis peale lähed siis valikud on:1. National Express2. Easybus3. Terravision2h varem lennujaamas on HenryMarkilt hea soovitus, eriti kui seda lennujaama varem külastanud ei ole (lisaks võib vahel hommikuti turvakontrollis väga kaua aega minna).

0
0

Kõige kiireim variant on Stanstead ekspress, mis väljub Liverpool peatusest.  Transpordi valikul arvestaksin kindlasti ka oma öömaja asukohta, milline transport sellele kõige lähemal on. National express, national rail - vaata piletite hinda sind huvitaval kuupäeval ja siis ka peatuste asukohti. Endal oli ostetud easybusi soodne pilet aga lõpuks läksin ikka Stanstead ekspressiga.Soodsaima hinna saamiseks tasub pilet ette osta, stanstead ekspressi pileti saab sealtsamast jaamast kohapeal.

0
0

National Express on kindlaim valik neist. Kaks tundi kindlasti varem kohale. Sellised kellaajal liiklusega probleeme ei tohiks olla, aga parem karta kui kahetseda. Pilet osta ette ära, endal oli Stanstedi saabudes juhus, kui vahetasin lennu varasema vastu, aga siis istusin mitu tundi lennujaamas, sest bussid olid välja müüdud.Soovitaks võtta ka Stanstedi security fast tracki, hoiab kõvasti aega kokku.

1
0

Mina kasutan sellist varianti, et kui saabuv lend on väga hiline või väljuv lend väga varajane siis olen võtnud hotelli  vastavalt esimeseks/viimaseks ööks lennujaama kõrval-  reeglina hotellis Hampton by Hilton. Paarsada meetrit terminaalist, rohkem aega väljapuhkamiseks, normaalse suurusega toad ja üllatavalt hea ja suure valikuga hommikusöök (alates kella neljast öösel). Hind ka suht normaalne, eriti kui pikemalt ette bronnida. 

2
0

Suur aitäh kõigile kiirete ja abistavate vastuste eest. Kuna Londonis lõppeb programm laupäeva õhtul ca 23.00-00.00 siis hotelli “vahetus” ei sobiks hästi kavaga. Praegune hotell asub suht Oxford streetil ja google maps pakub varianti nt metrooga oxford circuse peatusest - stratfort stationisse, sealt London Stratfort also for westfield peatusest National express A9 bussiga otse Stanstedi.. ei tea kas väga “kilplase” trajektoor? Selle kava järgi oleksin lennujaamas 4.30(väljalend 6.35).

1
0

Võib ka näiteks sama Central Line'ga Oxford Circusest Liverpool Streeti minna ja sealt National Express A8. Väljub mälu järgi iga poole tunni tagant ja sõiduaeg öösel u tund. Pane tähele, et night tube toimib ainult reede ja laupäeva öösel. Teistel päevadel pead liikuma ööbusside või taksoga.Unustasin enne lisamata, et kui olete näiteks kolme-neljakesi, võib mõelda ka privaattransfeeri peale, näiteks neid olen mitmeid kordi kasutanud.

0
0

Olen ka korduvalt Stratfordist A9 peale läinud ja piletid muidugi ette ostnud sest juhid ei müü. Väljamüüdud bussi pole küll Stanstedi suunal trehvanud.

0
0

Paddingtoni peatuses A6 bussijuht küll müüs pileteid, kaardiga ja sulas.

0
0

Tänud asjalike vastuste eest! Google maps näitab/pakub laupäeva öösel-vastu pühapäeva hulgaliselt metroo aegu seiklemiseks, sellega peaks vist ok olema, et siis sôidavad? Tavaliselt, kui káigus ei ole mingil ajal siis ta seda varianti ei paku, loodan et pange ei pane! Kui teaksin kindlalt siis ostaks bussipileti ette ära ja korras! :)

0
0

Jah, laupäeva öösel osad metrooliinid sõidavad, kaasa arvatud Central Line, mida ilmselt peate kasutama

1
0

Meie vist sõitsime National Expressiga kui õigesti mäletan. Ostsime Stansted-London-Stansted kohe lennujaama maandudes ära. Soovitan kindlasti pilet ette ära osta, sest bussid täituvad kiirelt. Lisaks ostetud piletile on vaja see ka internetis eraldi kinnitada vms. 

Sest meil nt. oli pilet kindlal kellaajal väljuvale bussile olemas, kuid check-in vms. tegemata ja bussile ei lastud.

0
0

See on midagi uut? Viimati kasutasin National Expressi septembris ja siis ei olnud mingit check in'i. Näitad pileti telefonis ette ja korras.

Ainuke asi, mis pähe tuleb on open return piletid. Ehk siis tagasisõit tuleb teha mingi perioodi jooksul ja kui oled otsustanud, millal sõidab, tuleb netis konkreetsele bussile broneering teha.

0
0

Reis küll ammu tehtud, kuid ostsin National expressi pileti internetist valitud kellaajale ning näitasin telefonist piletit bussijuhile. Buss küll natuke hilines, kuid kokkuvõttes jõudsin ilusti.

0
0

Tere!

Kas tänaseks on midagi muutunud antud teemas ? maandumine Stansted lennujaama päeval. Google maps soovitab kasutada kas Stansted Expressi ja ümber tuleb hiljem istuda bussile Liverpool streedil nr 344 või . Või National Express A9 kuni Stradford ja sealt metrooga. Kuna Ryanair peale 100% kindel ei julge olla kellaaegade suhtes, siis rongi-bussi piletit ette ei julge osta. Kui bussid võivad täituda kiiresti, sisi kindlam oleks Stansted Express? Muidugi bussi pilet on odavam.

Stratford

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased