Lonely Planet Vietnam

Tere, sooviksin osta Lonely Planeti reisijuhi Vietnamist. Kahjuks Eesti kaubandusvõrgust seda kergelt ei leia.

Veidi kallim kui Amazon, aga mõnikord jõuab sealt raamatuid kiiremini kohale, on Krisostomuse veebipood: http://www.kriso.ee/cgi-bin/shop/searchbooks.html?field=keyword&database=english2&bic=WTH&keyword=vietnam

Seal peaksid olema tuttuued raamatud. Iseenesest kasutatud raamatut on tihtipeale mõttekam osta. :)

Ma tellin tavaliselt LP kodulehelt raamatuid. Kätte olen saanud paari nädala jooksul.

Mina tellin kõik oma LP raamatud otse www.lonelyplanet.com, samuti Vietnami oma, kui tellisin oli vist parajasti ka soodus hind ning tuli soodsam kui Kriso lehelt tellimine. Ca nädal läks kätte saamisega :)

Jah, mu sõnastus jäigi kuidagi poolikuks, tegelik mõte oligi see, et kui kellegil juhuslikult seal käidud ja raamat parajasri lihtsalt riiulis tolmu kogub, siis ostaksin selle mõistluku hinnaga hea meelega ära) aga tänud teile, kes erinevaid veebipoode soovitasid!)

Lifkats! Kirjutasin sulle eile privaatsõnumi, vaata kas sobib sulle laenutamise variant. Mul on käidud, aga päris ära müüa ei soovi.

Ei hakka uue teemaga e-sfääri spämmima, nii et hi-jackin selle vana.

Ehk siis, kui kellelgi on 2012. a. Vietnami LP (või ka näiteks RG - pole seda seeriat lihtsalt kasutanud) üle ja tahab sellest väikese raha eest lahti saada, siis paluks privas teada anda.

Eelistaksin endale saada, a avatud ka laenutamisele.

PS! Siit küsin seepärast, et eelkõige olen huvitatud utiliseerimisest/taaskasutusest - kaubandusvõrkude kasutamine on plaan B ja linke pole vaja :)

Tallinnas Harju tn. kasutatud raamatute poes on LP Vietnam olemas, maksab 7 euri.

Raamatukoid mõtled? Kiire kõnega selgus, et seal on 1999. a. LP, mis maksab 8€. Nii et värske hinnainfi jaoks pole sellest suurt kasu. Nii et tänud, aga huvi ikka konkreetselt vaid 2012. a. väljalasete vastu.

E-versioon pdf-kujul on ainult kõlblik väljaprintimiseks. e-kujul lugeda näiteks tab-isst ei kõlba.