Majutust Makarskas, Horvaatia

Tere kõigile Horvaatias puhkanutele. Üritan bookida selle suve augustiks Makarskal majutust ja ei oska valida. Nimelt- kas soodsama asetusega apartmajutused on juba väljamüüdud või siis on liiga kõrgel asetsevad. St. kokku on meid 7in.(4 täisk. ja kolm last),üks lastest on selleks ajaks 1,5 a. Planeerime olla paigal ühe nädala. Väikes lapse ja käruga on küllalt raske rannast ülesse majutusse vantsida. Ei ole Makarskas käinud-äkki ei oska ma ikkagi õigesti neid kõrgusevahesid hinnata? Praegu olen juskui aru saanud,et suurem osa majutusasutusi asuvad suht kõrgel,võrreldes kesklinna ga. Palve järgmine: Ehk on keegi sealkandis puhanud ja oskab mulle lollile selgeks teha,kas on ikka asi nii keeruline või ei? Mulle millegipärast tundub,et neid häid apart.majutusi on tunduvalt rohkem,kui booking pakub.Ja kui on,siis ehk oskate soovitada. Samuti usaldusväärseid broneeringuvõimalusi peale bookingu.

Ilusaid eelseisvaid puhkusereise kõigile.

Kui oled nädala paigal, siis kindlasti on abi ka Lidlist ja Konzumist, mis mõlemad on Dubrovnikupoolses otsas. Makarska otstest saab lauget teed pidi kesklinna vaevata. Kui võtad öömaja kolmnurka Put Makra, meri , Dubrovaćka ( ehk mnt 8 ), siis vćikese lapsega logistikaprobleeme küll ei tule. 8-st mäe poole tuleb tülikas maanteeületus. Ujumine väikesega on inimlikum Promajnas ja Tučepis, kus saad ka promenaadi. Promajnas parkimine tasuta või kui hilja peale jääd siis kopikate eest. Tučepis on veidi keerulisem ja kallim. Promajnas saad teki panna ka mändide alla varju, siis pole vaja nii hirmsasti kreemitada. Makarska ei ole liiga suur , ega liiga järsk. Paljud pensionärid pakuvad kortereid otse ilma internetita, sest neid bookinguid tuleb kahjuks moosida ja ka maksta. Nii väikesega peaks muidugi ära broneerima, samas leiad kohapeal sobiva öömaja 200%. Kui mitte just Makarskasse, siis tegelikult on Splitist Drvenikuni valik ikka meeletu. Käid pool päeva ise pilgu peale visates ja valid välja. See pildi pealt valik on ju ka paras loterii. Ise kahjuks vist enne jaanipäeva Makarskasse ei satu, et kohapeal vaadata, mis seis on. Kuna liigume Horvaatias matkaautoga, siis neid apartmanisid eraldi ei ole otsinud. Mullu oli vabu kohti suht palju- kohalikud ütlevad, et masu veidi ikka mõjub. PS. vaata korra ka kohalikust saidist, apartmanija.hr Regioon pane Split, linn Makarska,inimesi 6 ja kaugus merest nagu soovid. Tegelikult, kui küsid minu subjektiivset arvamust, siis nii väikesega juba puht ranna pärast valiksin öömajaks kas Promajna või Tučepi ja käiks lihtsalt Makarskas paaril korral.

Tere,Mina kasutan sellist veebikat kodumajutuse leidmiseks nagu www.airbnb.com ja selle järgi on Makarskas igasugust majutust ka ranna lähedal https://www.airbnb.com/s/Makarska--Croatia?checkin=04%2F17%2F2013&checkout=04%2F25%2F2013

Tänan kõiki abistajaid. Majutustega ja vahemajutustega ettevalmistavad toimingud sooritatud. Jääb oodata vaid suve.

Kõigile, ilusaid reisielamusi!

Tere !

Kas kellelgi on kogemusi sellise pakkujaga nagu www.atraveo.com Broneerisin korteri 7 päevaks Horvaatiasse ja nad soovivad broneeringu eest 30% ettemaksu ja 30 päeva enne reisi algust ülejäänud 70%. Seega tuleb 100% ette ära maksta. Horvaatia firma keda nad vahendavad on Galileo d.o.o. Ulica Kralja Zvonimira 14/IV 21000 Split, Croatia http://www.galileo.hr/

Kui kellelgi on mingeidki kogemusi eelpool nimetatud firmadega , siis olen info eest väga tänulik .

Enne ei julge ettemaksu ära teha . NB !! Asjaga kiire !!

Ette tänades Aiks

Mina ei teeks broneeringuid läbi firma,kes tahavad ettemaksu.Otsi,muid võimalusi on palju.

Tere

30% ettemaksu on norm, teisiti ei saakski olla kuid 100% on liig ,sest kohale jõudes võib selguda et olukord ei vasta ootustele ja raha tagasi saada on väga keeruline.Õnneks on kohapeal pakkujaid rohkem kui oskad arvata ja kui öö peale ei satu siis leiad kindlasti sobiva kodu.Igasugu vahendajad koorivad oma porgadi ja sina maksad selle kinni.

Tere. Saabusime eile makarska, peatume linnas ilusaskorteris, mis hankisime kohapealt, 7 päeva ja 250 euri, kui siin veel keegi peatub võiks seltsis plaane teha.

Mui suur , mitme toaga ja mitme inimese peale selline hind tuli. Ise oleme Sloveenia Portorozis, aga 2 täiskasvanuut ja 2 last 7 päeva peale 280 eurost allapoole kaubelda ei suutnud, turiste juba palju.

Tere, Panen ka Makarska majutuse teema alla oma küsimuse. Plaan ka minna perega esimest korda Horvaatiasse augusti lõpupoole ja sellest siis teine nädal veeta Makarska kandis. Kuna lapsed on väiksed(3 ja 5), siis on hetkel silma jäänud Tucepi ja Baška Voda kant. Kes sealkandis käinud ehk oskavad kommenteerida, kui sobilikud need rannad just lastele on või äkki on mõni tore linnake veel hea lastesõbraliku rannaga sealkandis. Teine teema on muidugi nende kohtadega seoses majutuse hind. Olen nende kohtade kodulehtedelt otsinud portsu apartementide pakkujaid ja kõige odavam pakkumine oli 68€/päev(enamus ikka 70+€). See hinnatase tundub kuidagi natuke kõrge ja siit ka küsimus, et mis see normaalne hinnatase seal üldse oleks maksta A2+1(2) apartemendi eest ja kas üldse on mõtet seda ette bronnida või on seda pakkumist kohapeal ikka piisavalt? Palju ja pikad küsimused aga ehk keegi käinutest viitsib natuke asjakohast infot jagada.

Meil ka minek Horvaatiassse, juba see laupäev Macarasca kanti, majutust ei hakkanud ette broneerima, loodame leida midagi kohapeal

Olen käinud ka Horvaatias mitmeid kordi ja majutust pole kunagi broneerinud ja alati leidnud endale sobiva. Kuna pakkujaid seal piisavalt. Ja kui ei leia sina, siis leitakse sulle :D Muidugi peab alati arvestama, et aega piisavalt ja saad rahulikult valida. Ise olen alati leidnud sellise, kus meri põhimõtteliselt külje all, suur rõdu vaatega merele , 2 tuba, köök jne. ja hind jääb ca 50-60 € kanti öö neljale.

Edu

Millistele saartele pääseb Makarskast paadi/laevaga