TEEMA MAAS! Matkaauto, 3 last ja 4000km

Võtan teema maha kuna ei tule soovitusi vaid loengupidamist. Otsisin kõigest ideid. Aitäh mrky, javine ja Toomas Raun reaalsete ideede eest :)

1
2

Kas matkaautodel ka mingit kiirusepiirangut pole? Tuleb nagu meelde, et olen näinud klepse 70 ja 80 km/h.

0
0

Kuna B kat siis just täna üsisin üle ja kõik nagu tavaline, kuigi ma ei kujutaks end kiirteel ette kihutamas :D

0
0

Gdansk, Sopot, Leba - kunagi tehtud, kui ma õigesti mäletan, siis umbes nädal selleks kuluski, 2 päeva Lebani, 2 päeva tagasi, kohapeal 3 päeva. Minnes Hundikoobas, Sopot, põige Heli poolsaarele, kohapeal kindlasti Leba düünid ja rand, tagasiteel Malborki linnus, Olztyni vanalinn, laevatiir Mikolajki järvedel. Täitsa sobiv variant peaks olema.

Ma ei tea, kuidas lastele, aga praktiliselt igas jumala külas on oma dinopark ja miniatuuride park. Nii ka Lebas endas. Mingi moevärk nähtavasti. Sama Leedus. Papist majad ja elukad meile erilist muljet ei jätnud, ühes "linnukese" pärast käisime, aga võibolla lastele meeldivad. Mõnes on ka karuselle ja muid atraktsioone.

Kuskil rannas sattusime kokku mingite kohalikega, kellele ka Eesti võõras polnud, need ei jõudnud ära imestada, et mida me siit otsime, endal ilusamadki rannad:)

6
0

Kuni 3,5t täismassiga ei ole eraldi piiranguid. Mitte et see nüüd kiirusepiirangule mõjuks, aga reaalne kaal lõhki saada 5-e inimesega ei nõua muidugi suurt pingutust.

Aga teemaalgataja postitusest saan aru, et matkaautoga 1-ne reis. Ja ilmselt rendikaga. Arvestades varasemat postitust, et tegu vist 5 liikmelise perega, siis... - see matkaauto elu nõuab pisut harjumist - mõnele sobib ja mõnele mitte, ei tea küll laste vanuseid, aga 5kesi on igal juhul ruumi vähevõitu. Päris palju peab teineteisega arvestama - 5-e magamiskohaga matkaautos on see 5-s koht reeglina kujundatav nn. elutoa lauast ja diivanitest - kõik see võtab aega jne. jne.

Ehk siis ei soovita väga kaugele juba seetõttu minna - kui ei sobi selline elu, on pikem maa tagasi tulla...

Ja lisaks varasemale Poola soovitusele - põhja Poola on 1-ks nädalaks väga hea valik.

5
2

Endiselt, ei oota seda, et mõtlete, kas saame hakkama :) Las see jääb meie mureks. Ja nagu öeldud korduvalt, oleme seda varem ja väga väiksemas autos teinud :)

3
2

Ja piirangutest veel - 80 on soomes riigisisene piirang nendele matkaautodele, milledel ei ole turvavöid kõikidel istmetel ja ABS-i pole. Muidu peaks olema vastavalt lubatud märkidele.

Mujal Euroopas ei tea, et piiranguid oleks kuni 3,5t täismassiga,

2
4

HALLOO!

Kui teemapüstitaja palus, et võtab teema maha, siis nii ongi" TEEMA MAAS", mis siin arusaamatut on.

Kui kellelgil on uus teema, tehku lahti, arutame.

5
5

Kulla brixukene - keegi ju pole siin kahelnud hakkama saamises - soovitusi on ainult antud. Ma pole veel kuulnud, et keegi oleks autoreisi pooleli jätnud ja lennukiga tagasi tulnud:)

3
4

Kas nüüd kohe karjuma peab, aga kui teemaalgataja samasse teemasse kirjutab, siis ei ole ka tema jaoks teema maas ju...?

4
2

Briksu, äkki jagad oma suure autoturisti (st sõiduautoga) kogemuse najalt ühtlasi teistele soovitusi, nädalaseks reisiks. Või oledki sedasama Trieste otsa ka sõiduautoga ja nädalaga teinud?

3
4

Ideede osas veel niipalju et Poola on igati mõistliku hinnatasemega ja kui lastega minek siis seegi annab teatavat vabadust, st. ei pea nii pingsalt raha/eelarvet jälgima.

Ja mereäärse Poola osas nõus - meil sama head ning paremadki rannad, nii et peamiselt sellepärast pikka sõitu pole mõtet minu arvates ette võtta. Teine asi järved, mäed, ajaloolised linnad, kultuur laiemalt jne. Seepärast tasub küll minna.

2
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased