Mauritius märts 2009

Piletid ostetud Ba ja Finnairi kampaaniast, kuupäevadeks 08.03.09-20.03.09 ,kas on veel samadel päevadel või perioodil minejaid?

Kas see rand on niiiii eluline, et on vaja ainult sellest soiguda???? Vaatasin Google Earthist satelliidifotot ja Panoramiost pilte - sinine laguun, valge liiv, korallid. Ma usun, et kui viitsid, leiad pilte võrgust veel. Hotellil on ka bassein. PS on Mauritiusel kümneid eriilmelisi beach'e, mida võid külastada - alates valgest liivast ja sinisest laguunist, jäötkates musta vulkaanilise liivaga ja lõpetades kaljuse murdlainerannaga. Igaüks neist on ilus - maitse asi, kellele milline meeldib. Kui otsid maailma ilusamaid laguune, siis mine Polüneesiasse Bora Borale. Hädapärast sobivad ka Maldiivid või Seišellid. Mauritius jääb neile alla, kuid on kindlasti väga ilus (ntx paljukiidetud Ile aux Cerfs)

0
0

Aa, siis jah. Kahju. Kui sa vaatad google piltidest, siis rand on ju piisavalt ilus? Või Sa ei arva nii? Usun, et tasuks, aga ma otsiks veel. Leiaks mingi paar muud varianti veel ja siis hakkaks vaatama/võrdlema? Kuigi meil jäi see kah ainukeseks variandiks, muud midagi ei leidnud. Samas sa võid ka nii hotelle otsida, et vaatad nt finnmatkade (www.finnmatkat.fi) kodulehelt neid hotelle, mis nemad pakuvad ja siis otsid ise internetist üles. Ma kaaluks teie puhul pigem mingit villat, tuleb kõvasti odavam välja. Ma otsisin kah alguses hotelle, aga siis selgus, et need kallimad.

0
0

tripadvisor.com eriti seda Blue Lagooni ei kiida http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g488102-d582091-Reviews-Blue_Lagoon-Blue_Bay.html aga need Euroopa rikkurid võibolla rohkem hellitatud kah ;) Pildid seal teema kõrval on igatahes väga kenad.

0
0

Ma plaanin ka sinna kanti märtsis minna.. sobrad kes käinud on soojalt soovitanud seda Trou aux Biches piirkonda.

0
0

TripAdvisoris ei maksaks päris puhta kullana võtta üksikuid negatiivseid inglaste, iirlaste, ämerikaanode, kanadalaste jt ärahellitatute paatoslikke kommentaare (ala horrible, terrible, worst hotel in my life jne). Kõige rohkem antakse tuld 3***-4**** hotellide teeninduse, toitlustamise, tubade suuruse ja vuugitäite kvaliteedile ja see kõik ei pruugi tavalise eesti inimese silmis üldsegi kohutav olla. Muidugi, kui 10 sõnavõtjat 12-st hotelli ikka maatasa teeb, siis tasuks valvas olla - ju mingi iva ikka on.

0
0

Keda huvitab siis leidsin veel ühe päris normaalse koha, "Villa Narmada", normaalse hinnaga - öö hind on 36GBD, kahe magamistoaga, köök jne. Rand tundus kah ilus. Võid kirjutada sinna. Samas mul sõbranna käis paari aasta eest seal ja soovitas sellist kohta nagu Le Morne. Piltidel on kah üli ilus. Kuigi seal ma eriti apartamente ei leidnud. Merest olid imelikult kaugel.

0
0

Aitäh, praegu uurin igatahes Impala kohta.

0
0

Tere,

Kas oskab keegi öelda, kui pikk on lend Londonist Mauritiusele ?

0
0

11 tundi 45 minutit

0
0

Air Mauritiuse e-piletil on näidatud järgmist - LHR-MRU 12:55 ja MRU-LHR 11:45

0
0

Hetkel tundub, et me Mauritiusel ka ikkagi selle Katre poolt toodud "villa" kasuks otsustame. Laevapileteid ja ööbimist Londonis on siis võimalik ka hiljem vaadata.

0
0

Millisesse nendest? Villa Narmada? Me vist leidsime Londonis kah midagi, aga peab veel vaatama

0
0

Ei, võtsime ikka selle kohaga ühendust - www.motiparadis.ch. Arvasid, et ühte apartmenti on ikka pakkuda kuigi vist mitte seda mida algul vaatasime.

0
0

Me ostsime siiski algusega Helsingist, aga mure on järgmine: kuna kell 08.00 väljub Helsingist Londoni lend, siis mõtelsime, et lähme hommikul Tallinnast-Helsingisse kell 06.15-06.50, seega meile öeldi, et: Helsingis on vaja pagas välja võtta ja uus check-in sooritada ningi siis läheb otse Mauritiusele, kuid seega on pagasi väljavõtmiseks ja chec-ini sooritamiseks ainult 25 minutit ju aega, (45 minutit enne lendu suletakse pardaleregistreerimine), see ju võtab kõik aega, kui pagas lintidele jõuab ja nii edasi.. Mis te arvate, kas peaks ikkagist juba eelmine õhtu Helsingisse minema? Elamus, mis sina arvad, lugesin, et sul on lennud samadel kellaaegadel?

0
0

Mida sa sinna nii palju kaasa võtad? Mul 30 liitrine seljakott ja kaasavõetavad asjad mahuvad sinna ära ja koti saan salongi kaasa võtta.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased