Mauritius märts 2009

Piletid ostetud Ba ja Finnairi kampaaniast, kuupäevadeks 08.03.09-20.03.09 ,kas on veel samadel päevadel või perioodil minejaid?

Mina tean inimest kes saab grammatika osas aidata kui vaja.Ja suht odavalt :)

0
0

Anne Luht. Puhkusereis Mauritiusele jääb vahemiku alates 20000-30000 kr/in. Antud pakkumine on lennupiletid edasi-tagasi algusega Helsingist või lisaraha eest Tallinnast.

0
0

Katre - meie hakkame liikuma jah Tallinna lähedalt. Ilmselt Soome ja tagasi laevaga. Piletite järgi tuleb meil ka üks õhtu-öö Londonis veeta.

0
0

Kas keegi oskaks midagi kosta hotelli Blue Lagoon***(*), kohta? Eelkõige, huvitaks milline rand seal on? Palun vastake, ei taha lihtsalt minna nii kaugele ja siis on mingi kole rand ka veel.

0
0

See osa, kus asub hotell Blue Lagoon, on palju tuulisem, surfarite lemmik kant.

0
0

Aga tasub muidu seal hotellis ööbida ikka? Kui ikka jura rand on siis poleks nagu mõtet.. Äkki keegi oskaks midagi natukene rohkem öelda selle hotelli kohta. Kas teil on ka ööbimine tagasi teel Londonis?

0
0

www.motiparadis.ch sellises kohas ööbime, tegelikult ei tule üldse kallis, arvestades seda, et see 110€ on öö ja, et seal kaks magamistuba, elutuba, köök, bassein, meri 150m ja kaks vannituba. nimetatakse seda villaks, kus on vaid 4 elamut. seega ei ole palju rahvast ja mõnus puhkus. me saime veel toad teisele korrusele, koos rõduga :)

meil on kah ööbimine tagasi tulles Londonis, esialgu midagi leidnud pole. peab uurima kuidas oleks kasulikum võtta, kas väga lähedal lennujaamale ilma transpordita (kallim hotell) või kaugemal ja transpordiga (odavam, hotelli suhtes), peab uurima veel.

to Lumimumm, me kah laevaga Soome. kus ööbida kavatsete Soomes?

0
0

Oleks ka vist valinud selle niiöelda villa, aga need kuupääevad on kinni kahjuks. Meie läheme 27.märts-03.aprill Mauritiusele. Arvatavasti otsustame hotelli Blue Lagoon***(*) kasuks, kui midagi paremat lähi nädalal ei näe, aga väga põen selle hotelli ranna pärast, äkki on jama, äkki keegi teab?

0
0
  1. märts-3. aprill on Appartement 4 - Soleil vaba. Teised 3 on tõesti kinni. Tasub saata kiri omanikule, vastavad väga kiirelt. Meri seal tundub küll ilus olevat. Palju Blue Lagoonis öö maksab?
0
0

Vaata www.hotelclub.com , sealt Mauritius ja Blue Bay (MU). Edasi kliki seda hotelli ja keri allapoole, sealt ka hinnad erinevatele pakettidele. Näiteks KAHELE all inclusive maksab öö 192 eurot, kuid KAHELE hommiku ja õhtusöökidega on 139 eurot. Vot nii, selle nädala jooksul otsustame. Peaks Londoni majutust ka varsti igaks juhuks vaatama hakkama. Tahaks ikka vist lennujaama ligidale, aga eks näis. Katre, kas "Meri tundub küll ilus olevat" oli nende villade kohta?

0
0

Vaatasin jah. Tundub igati normaalne olevat ja meri oli küll ilus, vähemalt sellel pildil, mis seal oli.. Peaks jah Londoni majutust vaatama, meile öeldi kah, et praegu oleks sobiv ära otsida, sest seal lennujaama juures ei pidavat kohti olema? Aga praegu pole midagi tarka leidnud. Villade kohta mõtlesin seda mere lauset jah. Samas kunagi ei saa kindel olla. Aga ma usun, et ikka on, meil on tavaliselt vedanud ja piltidel googles on olnud koledam..

0
0

Mõnes mõttes on nõme, et ei saa kohe ühe jutiga koju välja, et peab veel Londonis passima, jah meile öeldi sama, et kui viimasele hetkele jätame, siis pole praktiliselt üldse valikut. Kui selle Blue Lagoon all inclusive paketi võtaks, siis ei peaks söömise pärast muretsema, kuid kui palju muidu söögid seal maksavad keskmiselt eesti rahas (mitte hotellis)?

0
0

Kuidas ei ole hotelle???? Heathrow' kandis on hotelle küllaga. Kuna mu jaanuari reis sisaldab ka ööbimist hotellis (neetud Air Mauritius), siis viskas mu reisikorraldaja mingi 10 4**** hotelli kohe valida. Olen veendunud, et on ka odavamaid. Nii, et ei tohiks probleeme tekkida.

0
0

Kui kavatsed terve aja hotellis lebotada, siis on küll mõistlik AI võtta. Kui, aga, mõtled saarel ringi ka tuuritada (milleks ilma selleta üldse nii kaugele reisida), siis võta pigem HB. Vaevalt, et lõuna ajal hotellis oled. Olen uurinud ja veendumusel, et söökide hinnad on täiesti mõistlikud. Loomulikult on tipprestoranides väga kallid hinnad, kuid nö keskmise taseme peaks eestlase rahakott küll välja kannatama. Ühesõnaga - Tallinna tase.

0
0

Meil on kahjuks viiene seltskond, nii, et ei saa, kuigi seal villade juures tundub jah ilus rand olevat. Siiamaani pole vastust saanud, milline see Blue Lagoon***(*), hotelli rand on? Tahaks ikka ilusa rannaga. Kas tasuks seal hotellis olla, palun aidake?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased