Mauritius märts 2009

Piletid ostetud Ba ja Finnairi kampaaniast, kuupäevadeks 08.03.09-20.03.09 ,kas on veel samadel päevadel või perioodil minejaid?

Lumimumm, jutt ei ole erinevatest riikidest, vaid Mauritiusest ja rannapuhkusest. Privaatsust oli näiteks minu 3 tärnikas rohkem kui villas karjaga. Ja loomulikult hotellil ei ole ju basseini:P Lisaks ei viitsi ma küll hommikul ja õhtul süüa teha või toidukohta kõmpida, päeval ei peagi hotellis sööma kui ei taha, aga võimalus alati olemas. See, et tasuta saab, ei tähenda ju, et peab sööma. Näiteks ise elasin eraldi suures kivimajas, kus oli 3 numbrit ja naabreid ei kuulnud küll kordagi, rand oli tühi ja privaatne ning menüü üle ei saanud kurta, isiklikult oli peamine, et ananassi, arbuusi ja muud värsket jagus. Mis puutub taevas tundmisesse, siis rummi libistades ja loksuvat merd vaadates, oli hea tunne küll. Mis puutub all inclusive mõttetusse, siis pean ütlema, et sa pole vist ise seda kunagi kasutanud. Kas ringi liikudes ööseks ei tulda apartmenti tagasi? Kui ikka tullakse, mis probleem siis hotelliga peaks olema? Lisaks oled ehk midagi a la carte restoranidest hotellides kuulnud? Aga jah, eks igaüks kulutab oma raha nagu soovib, aga Mauritiuse puhul antud hinna juures tuli 3 tärni hotell kokkuvõttes nii odavam kui ka mõnusam kui kusagil pinda üürida. Nagu Elamus eespool juba ütles, siis suure seltskonnaga on teine lugu. PS ma loodan, et sellest vähesest siis ikka sulle piisab, et end taevas tunda...ise eelistan rannapuhkuse ajal ikka mugavust ja seljakotireisi puhul praktilisust.

0
0

Mis hotellis sa olid ja mis kujunes hinnaks?

0
0

Norsule veel. Enamus reise on olnud all inclusive kuna laps oli veel väike ja väga palju ringi käia ei saanud ning siis on küll see mugav, eriti kuna paljudes kohtades joogid üsna kallid. Kuid seda ikka kõrgema * hotellides kui 3 sest paljudes riikides väljaspool EU-d 3* pigem 2 ja seda ka söögi osas (Mauritiusel nt Blue Lagoon mida mitte üks või kaks inimest vaid paljud tripadvisoris kiruvad). Aga hotelli söögiaegadest sõltumine ikkagi segab kui soovi rohkem ringi liikuda ja mis kasu on siis all inclusivist kui tuleb hiljem ikkagi restorani sööma minna, sest hotelli toit on õhtuks juba pooleldi otsas ja vaevalt leige. Meie tõesti ei kavatse ainult randa pikutama ja rummi jooma minna, seda saaks ka lähemal teha. Aga igaüks teeb ise oma valikud ning teiste valikute hindamisel siin pole absoluutselt mõtet, maitsed ja võimalused on ikka väga erinevad.

0
0

Ma ei hindagi kellegi valikuid. Lihtsalt ütlesin oma arvamuse antud sihtkoha majutuse ja hinna suhte kohta, kui arvestada ka restoranide söökide ja jookide hindu. Ja vaevalt, et hotellides päevast sööki pakutakse ja tahaks küll teada, mida kell 9 troopikas tehakse, et süüa ja juua ei saa. Aga ju siis pimedas peale 7 on huvitav matkata ja vaateid nautida. Head puhkust sellegipoolest.

0
0

Me helsingist 11.20. Millal teie minemas olete ja kus ööbite Mauritiusel?

0
0

Sama lennuga. Majutust pole veel kinni pannud. Oli idee põigata ka Reunionile. Lend kestab ainult 40 min. Pole veel otsust teinud.

0
0

Olen ka minemas 01.03 Mauritiusele, lend Helsinkist 11.20. Kui mitmekesi te olete minemas ja kus ööbite? Meil ööbimine kinni pandud Impalast.

0
0

Ohoo, tundub, et Impalasse tuleb rohkem kaasmaalasi ;)

0
0

Sõidad maailma teise otsa ja rõõmustad selle üle, et näed seal ohtralt kaasmaalasi? Hmmm.

0
0

Kes ütles, et rõõmustan? :D Kui oleks mingi teise näokese siia pannud, oleksin ilmselt suuremat sorti sõimu kaela saanud :P

0
0

Oskab keegi kommenteerida lennuaja pikkust, kui minek Rootsi kaudu Fritidsresoriga. Väljasõit on 23.00 lendab Soome kõigepealt ja siis sealt Dubaisse, Dubaist Mauritiusele. Kohale jõuab 19.20 kohaliku aja järgi. Arvutan, mis ma arvutan, aga ei saa aru, kuidas ta nii hilja kohale jõuab, kui iga vahemaandumine võtab u 1,5 h ja Mauritiuse aeg on meist kolm tundi ees.Arvestasin nii, et Dubaisse lendab 6 h ja Dubaist Mauritiusele 6 h. Pileti peal täpsemalt ei ole kirja ka, kui pikad lennuajad on.

0
0

Kõigepealt - vahepeatus on Al Ainis, mitte Dubais. Arvestades, et Soomest väljub lennuk kell 1, siis + 6,5 h lendu ja +3 h ajavahet, oled Al Ainis 10:30, sealt veel lisaks kohapeal passimine 2 h + 6,5 h lendu Mauritiusele ja ongi kell 19.

0
0

Lennuaja vahemik meie aja järgi 24 -> 16.20. Kogu lennuaeg 16 h 20 min. Sellest maha vahemaandumine 2 x 1,5 h=3 h. Lennuaeg kokku 13,20.

0
0

Me oleme kahekesi ja ööbime saare põhjaosas kus pidi olema kõige rohkem spordi võimalusi ning ka ööelu pidi aktiivseim olema ning kuna saar väike siis rendi traspordiga tutvuda saarega.

0
0

Remagi korras - talveaja perioodil on Mauritiuse aeg võrreldes Eesti ajaga +2 h.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased