Mehhikosse jaanuaris 2023

Hei Plaan on minna Tallinn - Cancuni jaanuaris, kuid lennuajad ja hinnad panevad kukalt kratsima. Erinevaid kuupäevasid proovides annab ikka KLM ja 2 vahemaandumist. Lennuaeg kokku 20h, ca 800-900€ edasi-tagasi. Condor, Turkish jms ca 1500€ mega ümberistumisega.  Kas see tuleneb Lufthansa streigist? Kas on üldse lootust, et Lufthansa jaanuariks oma liinid ja hinnad taastab või läheb see pigem hullemaks? Või peaks mõne muu sihtkoha valima Võib-olla on kellelgi mõni muu hää soovitus, kuidas Cancuni jõuda :)

1
2

Veebruaris saab TUI-ga hea hinnaga, aga peat passima kui läheb soodsaks, viimase hetke pakkumine

0
0

Kas Riia kaudu ei sobiks minna?

0
0

Äkki ikka jaanuar 2023? Ise lendasin Cancuni Madriidist, aga ajad olid veidi teised.

0
0

Tere! 

Just täna postitati minu postkasti selline pakkumine! Reis algab küll Saksamaalt, aga lend ja sihtkohas viibimine eriti lähiajal tasub uurimist ja otsustamist.

 Dreams Natura Resort & Spa 5* https://www.voyage-prive.de/produkt/details/364644/?from=b7f68d74211fe4e6a4caa9b6a4bd2d45&kdata_message=209181241259516811&utm_medium=EMAIL&utm_source=MREL&utm_campaign=BASKET_ABAND&utm_term=MEMBER&utm_content=12_ABAND_M_de_DE&ectrans=1

0
0

Kehtib ainult 5 päeva!

0
0

Viimasel ajal polegi olnud eriti soodukaid Mehhikosse. Samas on jaanuarini ka veel aega ning soovitan hoida silm peal Tripi lendude soodukatel, nad panevad kindlasti üles kui miskit saadaval. 

Kui aga soovid kohe miskit kohe lukku panna siis vaata algusega saksast  (Berliinist, Frankfurdist, Münchenist või Düsseldorfist) kus return piletid saab kätte tihtipeale umbes 400€ eest.  Lisades sinna juurde piletid saksa, tuleb koguhinnaks ehk 600€ vms. 

Grande1 soovitus on ka hea, sest TUI on mitu talve järjest neid pileteid algusega Helsingist (ja ka vast Stockholmist) 3-400€ eest pakkunud, aga sel juhul peab ootama viimase hetkeni.

0
0

TUI on hea valik. Sellel kevadel käisime lend HEL - CUN edasi-tagasi 455.-  Äraantav pagas üks ühik edasi-tagasi kokku 60.- , toitlustus lennukis mõlemal suunal kokku 26.- reisija kohta. Otselend 11 tundi, kestvus 2 nädalat. Lennuajad Helsingis ööbimist ei vajanud.
Kuid tegu on viimase hetke pakkumisega, nii et pikalt ette planeerida ei saa.

0
0

Eelmise aasta kevadel sai paljudest  sihtkohtadest (kahjuks küll mitte Tallinnast) TAP-iga u. 1000 euroga ka äriklassis Cancuni. Võimalik, et selliseid kampaaniad on ka uueks aastaks tulemas. 

Aga sisestasin esimesed suvalised kuupäevad pühap 15.01- pühap. 29.01 ja minu arust pole väga hullud hinnad. Väga kiirete ümberistumistega 45min kuni 1,5 h näiteks Finnair koostöös American Airlines’iga u 780 eur.

Kesk-ja Lõuna-Euroopast lendab TAP Air Portugal alla 500 eur.

Tõsi, ilma kuld / platinum tasemekaardita tuleb nendel Light piletitel äraantava pagasi eest juurde maksta.

0
0

2023 mõtlesin jah.

Aitäh heade mõtete eest!

0
0

Tallinn-New-York-Cancun ja tagasi, 700 eurot. 

Kui elekter maksab 5 eurot kWh, siis on 700 eurot kommiraha, et lennata maailma teise otsa ja külastada ühtlasi ka New-Yorki. Selle raha eest saab börsilt 140 kWh elektrit.

3
0

Air Francel on suht okei tavahind. Kahjuks lennuplaan Air Balticuga kiireks ümberistumiseks ei sobi.

Kui teha väike tuur Pariisis ja siis edasi lennata, võib mõelda.

Samas jaanaris tähendaks see tüütut riiete vedamist.

Täna vaatan ja hindan mugavust ümberistumistel  kindlasti rohkem kui varem.

2
0

@ Paparazzi Imre

Miks riiete vedamist? Tänapäeval ju ei liiguta enam nii, et ootad kuskil tänaval, peatuses, pool tundi bussi..
Mina olen reisinud veebruaris Tallinnast Vietnamisse, T-särgiga ja teksastega.  

Kodust sadamasse - takso või sõber viib. Sadamast kohe laeva peale. Helsingis tekkis kiusatus takso pealt kokku hoida ja sibasin jala bussijaama, mingi veerand tundi. +3 oli õhutemperatuur. Suht ok oli. 

Edasi juba Finnairi bussiga Vaanta lennujaaama ja sealt edasi Vietnamisse. Tehtud.

Kusjuures, see on ammuteada fakt, et ümberistumised pole raha kokkuhoidu väärt. Eriti nüüd, koroonajastul. Käia mööda lennujaamasid ja seista seal sadade inimestega ühes järjekorras ümberistumiseks, et säästa paarsada eurot..

2
2

Et edaspidi läheb VäikeLotti Tallinnast Vietnami otselennuga?

1
2

@smallisland

Ma ju kirjeldasin teekonda, kas seda oli tõesti keeruline välja lugeda?

Mina ja Vietnam

1
2

@VäikeLotti

Kahju et sa ei lugenud korralikult mu postitust.

Kirjutasin, et kui teha väike tuur Pariisis. Mitte hüpata ühest transpordist teise.

2
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased