Mida teha Brasiilias?

Tere, Plaanis minna 21. juuni Brasiiliasse, Salvador da Bahia-sse. Aega on olla seal 29 päeva, seega ei tahaks ainult ühes kohas olla vaid ringi käia. On keegi äkki leidnud Brasiilias põnevaid kohti, mida võiks vaadata ja külastada? Lugesin, et Iguazu Falls pidi olema koht, mida kindlasti tuleks külastada, kuid see jääb ca 2500 km Bahias-st. Kui palju umbes võiksid maksta riigisisesed lennud Brasiilias? Kõik nõuanded ja soovitused on oodatud=).

Klikka Brasiilia peale, osta LP.Kuid arvestades Brasiilia väiksust, siis ega seal suurt vaadata polegi.

0
0

Kysija pole vist midagi kuulnud sellistest pisiasjadest kui Rio de Janeiro, Copacabana, Ipanema? Amazonas? Oma aja vöid täiesti vabalt sisustada kasvöi näiteks Bahia erinevate randade vördlemisega. http://www.braziltourism.org/links.html

0
0

lähemalt, mis huvidega oled? Rannafänn, kultuurifänn? Eelistad valgete seltskonda või kaifid musta kultuuri? Loodus või linnad? Kardad kuritegevust? Mõned suunad:

  • Bahiast üles üle Recife Belemini välja Amazonase äärde. Palav ja veidi ohtlik aga saad võimsa afroelamuse.
  • Riosse, võimalik et mööda randu ja väiksemaid linnu.
  • Ise olen teinud bussireisi Rio-Brasilia-Salvador, seda saaks ka teistpidi teha aga jubedalt aega läheb. Ei ole just läbitallat rada, veidrad kauboilinnad, mõned kenad rahvuspargid teel. Brasilia on kultuurinähtus ja ajastu sümbol aga kaua seal mõnus ei ole.
0
0

Olime Salvadoris umbes nadala, muidu m6nussoe sealhetkel, aga oositi ringi jah liikuda ei saa:(. Ookeanis sai kaia ja muidu suhtpalju kultuuri aga ohtlik linn. Tulime bussiga Foz do Iguazusse, siin r22kitakse palju inglise keelt ja muidu suht m6nus linnake,aga praegu siin suht kylm, tahaks soojemat. Kas tasub minna Argentinasse ka? Tahaks muidu Buenos Aireses 2ra k2ia, aga seal suht kylm hetkel. Soovitusi mida teha? 19 juuli laheb lennuk Salvadorist Frankfurti:)

0
0

Räägitakse, et narkootikumid ja hoorad pidid Brasiilias hästi odavad olema :D

0
0

Vabanda minu norimist, kuid miks sa sinna üldse läksid kui ei tea mida ajaga peale hakata? See veits kummaline, et istud Brasiilias ja ootad, et tripi kommentaatorid sulle ütleks, et kuhu minema pead. Äkki saad lennukipileti varasemaks ära vahetada, saad vaevast lahti.

0
0

Rio de Janeiros, Sao Paulos juba käisite?

0
0

Mis Salvadoris öösel viga oli siis, et liikuda ei saa? Liftide juurde ja Pelurinhosse tõesti ei tasu öösel eriti ronida, muud kohad eriti Barra tundusid suht turvalised olema. Olin seal nädala ja oleks heameelega veel teisegi olnud.

0
0

Mind alati hämmastab, et vaatamisväärsed ja külastamisväärt on linnad?! Isiklikult püüan ma hoida suurlinnadest alati eemale ja nautida väikelinnade ning maakohtade elu ja kulgemist.

0
0

Minu jaoks on (suur-)linnad oma elu ja atmosfääriga vaatamisväärsused. Mõni linn mõjub alati magnetina.

1
0

to Rännumees

P2ris nii me ei tulnud siia, et ei teadnud mida peale hakata. Aga alati on ju hea teiste ideid kuuulda, et mida teha v6iks. Peale selle olen sellist tyypi kes reisi t2ielikult ette ei planeeri vaid lihtsalt l2hen ja vaatan millistesse seiklustesse satun=). Hetkel oleme aga hoopis Paraguays ja imestan, miks trip.ee-s s6nagi selle riigi kohta pole:O. Linn on m6nus ja odav, hea toit ja lahked inimesed.

0
0

Mul ka plaanis minna, ainult et Aurinkomatkad kaudu. Palju paremad pakkumised kui eesti firmadelt kuhugi Sau Paulo või Rio, sealt saab ikka palju parematesse kuurorditesse, soovitan, alates 1400eurot nägu 2 nädalat.

0
0

tundub et peale Sau Paulo ja Rio meie maakad ei teagi midagi,Brasiilia on suur ja on ka muid kohti,mina lendan Natali,puhkan Ponta Negras ja Pipa rannas

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased