Minamark hotell Hurghadas

Kas kellelgi on värskeid muljeid Minamark hotelli kohta? Millega arvestada toa valikul ja milline on seal merepõhi? Plaan minna aprillis.

Normaalne liivane rand, kitsavõitu rannariba.

Rannariba on ikka väga kitsas ning idast saabunud lärmakad turistid hõivavad rannatoolid juba varavalges.

Selle hotelli teema on siin - http://www.trip.ee/node/25484 Vaevalt et seal midagi väga oluliselt on muutunud. Turiste ehk vähem kui varem, kuid kauplejad peatänaval ja hotelli rannas ikka sama tüütud. Positiivne et aprillis on juba soe. Hotelli rand meretuultele avatud ja talvel sai seal vaid mõne põõsa taga ilma jopeta päikest võetud.

toad võik muidugi küsida rannale lähemale sest peamajas on väga lärmakas,autod tuututavad päeva läbi.

Mina ei soovitaks seda hotelli mitte mingil juhul!Lastega pole seal midagi teha,romantikast asi kaugel ja see sobib ainult naisterahvastele,keda ei huvita hotell,vaid linnalähedus…..

Minu arvamuse kohaselt ka kohutav hotell! Käisime seal 6 aastat tagasi ja kuni selle talveni ei olnud minu abikaasa üldse nõus Egiptusesse minema (hotell rikkus kogu puhkuse ära ja sellepärast jäi talle ka väga halb maik Egiptusest). Sellel aastal läksime siiski veel, loomulikult hoopis teise hotelli Hurghadas ja no paremat puhkust ei oleks uneski osanud näha. Samas käisime ka sukeldumas ja sukelduma mindi läbi Minamark hotelli ja võin julgelt öelda, et 6 aastaga ei olnud seal mitte mingit muutust toimunud...

Reisibürood võiksid oma klientidega ausamad olla.Soovitada õigeid hotelle,siis oleks pettumist vähem.Minamark ikka õuduste tipp……

Olen etheliga nõus-kohutav hotell! Lisaks marsivad hotelli territooriumilt läbi hommikul ca 1000 inimest ja samapalju õhtul tagasi, sest sealt saavad alguse tripid merele.

Tänan! Palun täpsemalt, mis seal nii kohutav ja õudne on? Kuigi meie jaoks on kõige tähtsam rand ja meri, et kas liivane põhi! Kuid ööd veedame ju ikkagi hotellis ja seepärast tahaks teada, mille "kohutavaga" peab arvestama!

Ära lase ennast hirmutada, kohutav see hotell kindlasti ei ole.Tavaline linnahotell, suht kitsas rand, aga liivane. Meie olime jaanuari lõpus ja isegi tuulise ilmaga oli seal vesi soe ja mitte eriti tuuline. Söök oli normaalne, kõht oli täis, oli igale maitsele valikut. Toad on tänavaäärses majas ehk pisut mõnusamad, aga seal on tõesti palju tänavalärmi kuulda. Meie olime ranna poole vaadates paremal asuvas majas. Ok, aknast sai vaid aeda ja vastasolevat maja vaadata. Aga tuba oli suur, mööbel veidi väsinud, aga nädala kannatab ju ära ilma eebenipuu mööblita :) Ja ei kõnni sealt mingeid tuhandeid inimesi läbi. On laevade väljumise sild ja mõned grupid lähevad sealt laevareisile. Aga see meid ei häirinud. Isegi käisime. Samas on sealt mõnus kohe linnamelusse sukelduda, ikka kesklinn, sõidad siia-sinna või lihtsalt jalutad. Kõik lähedal! Kena puhkamist!

Kadrin, tänan Sind! Ega ma arvanudki, et midagi kohutavat on, aga lihtsalt tekitas küsimusi, et kuidas on võimalik nii negatiivselt äärmuslikuks minna ilma põhjendusteta. Läheme ja naudime päikest ning Punast merd kindlasti :) Mis reisi rannast võtsite, palju maksis ja kas jäite rahule?

Minu isiklik arvamus on jahh, et selle raha eest on seda hotelli ikka natukene vähe....aga kui pakett juba ostetud, siis tuleb kindlasti nautida, mida nautida annab ja järgmine kord ehk proovida mõnda muud hotelli :) kindlasti tuleb tuba küsida hoovi poole, sest tänava pool hakatakse hommikul ala kella 5est tuudutama ja magamine on pea võimatu. Rannariba on ka päris kitsas ja kui turiste palju on, siis ei pruugi lamamistooli saada, privaatsusest rääkimata. Sisustus on ka suhteliselt vana ja väsinud, aga selle elab üle. Selles hotellis oli ka personal ikka väga, väga pealetükkiv. Linnas otsige kindlasti fikseeritud hindadega poode, sest kesklinnas küsivad kaupmehed hingehinda ja üritavad igal võimalusel nahka üle kõrvade tõmmata. Näiteks mina ostsin fikseeritud hindadega poest ilusa Egiptuse tassi 1 dollari eest ja suure taldriku 3-4 dollari eest jne. Fikseeritud hindadega poes oli kaupmeestel suht suva ja keegi ei pressinud midagi peale. Sai asju rahulikult vaadata.

Olen käinud üsna mitu korda Hurgadas ja erinevates hotellides.Sellesse kindlasti tagasi ei läheks.Personal üsna ebameeldiv.Ainuke rand,kus rannatoolid päev otsa ühes asendis,isegi 5 cm keelatud liigutada!!!!Kohti vüga vähe rannas ja enamus juba hommikul7 broneeritud.Lastel pole ühtegi meelelahutust.Söömine vägagi räpane ja üksluine.Toad rõsked ja kulunud,inventaar katkine.Kes tahab normaalset puhkust,valigu ikka normaalne hotell.Ei pea pelgama hotelle,mis asuvad linnast väljas,takso väga odav ja ise olen kasutanud alati seda kohalike bussi,hind 2 naela….

Tere!

Kirjutan siia ka oma hiljutised muljed Mina Mark hotelli kohta. Seda just seetõttu, et enne minekut lugesin käesoleva teema ja ka selle http://www.trip.ee/node/25484 teema läbi ning ootasin miskit väga hullu, kuid... Isiklikult julgustan küll eestlasi minema ka Mina Marki puhkama ja soovitan mitte võtta kullana seda negatiivust siin. (Tippesteetidele loomulikult leidub paremaid hotelle). Toon omalt poolt välja plussid ja miinused/tähelepanekud selle hotelli kohta.

+Asub Sakkala keskuses. +Toad ja üldkasutatavad ruumid regulaarselt koristatud. +Ilma „lisamaksuta“ korraliku laia voodi ja rõduga kena tuba rannamajas. +Igati abivalmis guest relationsi töötaja, kes alati lahendas kõik küsimused viivitamata. +Individuaalne konditsioneer toas + külmkapp + tv. +Personal suhtles nii inglise kui ka vene keeles. +Mitmekülgne söögivalik. Puuvilju, saiakesi, värsket kraami pea igale maitsele. Magusalett suhteliselt muljetavaldav visuaalselt, maitselt üheülbaline. Hommikusöökide hitt oli kindlasti magusast halvaa, mis pidevalt otsas oli ja omlett, mis küpsetati igale soovijale vastavalt tema soovidele täidisega (ilma soola ja piprata küll, aga selle sai hiljem laua ääres lisada ise). +Palju erinevaid jooke, sh (kohalik)alkohol ööpäevaringselt kättesaadaval. +Soojendusega basseinid (üks suur ja eraldi üks väike lastele) +Piisavalt vabu rannatoole (rannas vähem liigutatavad massiivsuse tõttu, rannahoone katusel kerged ja igati hästi oma äranägemise järgi ümberpaigutatavad, keegi ei keela). +Riidekapis palju ruumi ja riidepuid +Lastele päeval nö hoiuteenus oma mängunurgas rannas (multikad, näomaalingud, kiiged jne, omal lapsi kaasas polnud, seega kõike ei tea, mis nendega seal veel tehti), õhtul minidisko. +Vesiaeroobika (meres). +Hommikuvõimlemine või mingi tantsulkalaadne keerutamine juhendamisel. +Jooga pärastlõunal. +Võrkpall, jalgpall, petanque, lauatennis (viimane kirjade järgi 0,5h külastaja kohta nädalas, kuid reaalselt keegi seda ei jälginud ning ega laua ümber keegi ei tunglenud ka, mängi rahulikult, kaua mängid). +Jõusaal (pisike, kuid kõik oluline olemas ja kaasaegse sisustuse ning ülihea konditsioneeriga). +Massaaž, juuksur, maniküür (loomulikult eraldi tasu eest) +Lõunal, õhtul võimalik einestada basseini ääres +Kai, mille pealt on hea merre ujuma minna palja jalu (otse rannast minnes kindlasti soovitus kanda ujumisjalanõusid). +Ilus veealune maailm (enamjaolt küll korallid surnud, kuid kohati täitsa olemas ja kaldale lähedal vees + kiftid kalad). * -Restoranis sees süües jääb toidu lõhn väga tugevalt riiete külge (avatud grillid). -Meelelahutusprogrammid tasu eest. -Rannarätikud kohati amortiseerinud ja väsinud. -Toas karvastel tekkidel ei ole tekikotte vaid ümber lina, mis pidevalt puntrasse läheb. -Tualettpaber väga kehv tubades :D -Vannitoas puudus esialgu käteseep, kuid selle sai küsimise peale. -Basseini ääres vähe toole. -Seifiboksid asuvad vastuvõtus. -Palju lärmakaid Venemaalasi. -Toit on alamaitsestatud (samas laudadel alati sool-pipar olemas). -Kohalik kohv ei ole suurem asi. -Hotellis ei olnud valikus rohelist teed (vaid must, aniisi ja piparmündi).

Nimekiri võib igas osas veel täieneda, reisist on alles möödas 3 päeva ja muljed settimata. Ühe inimese pakett "all in" maksis 421 € (11 päeva) - väga ok elamus selle raha eest!

*(kui keegi soovib täpsemaid pilte hotellist või on lisaküsimusi võib julgelt kirjutada sõnumitesse)

Hurghadas- Sharmis saab head kohvi ainult oma toas, kui oled taibanud kohvi ja keedupulga kaasa võtta. Lärmakad ja palju on venelasi peaaegu igas hotellis. Ja mu meelest ei tunta soola-pipart ka enamus hotellides. Ühesõnaga korralik hotell ja väga hea hind oli.

Tuli meelde üks detail - kõik, mida nimetatakse "meat" (sh vorst(ikesed)) ei ole söödav :D - kas suhteliselt toores (mida juhtus ka kanaga tihti või kalaga) või täielik ***. Kahjuks "pigeon" jäi maitsmata.