Mis on teie selle aasta turismimessi saak?

Mõtlesin, et uurin mis siis turismimessilt head saadi? Mina sain messipakkumistest omale Kreeta reisi Toptoursilt, nii et laps tasuta. Ise olen väga rahul.

minu "saak" - nädalane reis Lido di Jesolosse Veneetsia lähistel. Tõsi küll, rõõmustan oma ema sellega. Endale otsisin soodsat suusareisi, aga midagi ahvatlevat ei leidnud.

meeldiv üllatus oli Eesti turisminduse omaette hall...ainult, et kahjuks oli sinna topitud ka Rakvere lihatööstuse toitumiskoht ja seetõttu oli seal sigapalav, riietele jäi friteerimise lehk juurde jne...muidu väga hea idee... nägin ka sõpru ja tuttavaid, sai juttu puhuda... erilisi reisiideid ei saanud...kõik vana ja hea...paar uut firmat siiski oli väljas ja ka riikide esindusi oli rohkem, kui muidu Eesti Näitustel oleks juba aeg kusagile linna taha kolida, kus oleks rohkem ruumi näitusehallidele ja ka parklatele... muidu tore üritus ja kindlasti vajalik neile, kes soodukaid otsivad...neid seal vist ka pakuti

Samti rahul inimese pealt hinnast 4480 alla. Merest küll 2km kuid hind soodne.

To Arbuus - ise oled väga rahul? Kükitad rõõmsalt liiva keskel... palju õnne!

Aitäh! Veel mitte.Märtsis minek.

Selles hotellis olen olnud ja täitsa ok hotell on. Ei pannud tähelegi, et merest nii kaugel on. Igapäev jalutasime mere äärde. Tagasi tulime taksoga, see ju seal maal jummala odav lõbu.

Meie pere sai messilt reisi Kreetale Horizon Travelilt ja sõidame nädalaks 28,08,08. Loodetavasti ei ole siis enam megapalav, sest juuli/august pidi väga kuum olema.

Turismimessi kogemused

Tere! Elan Pärnus ja sel reedel hakkab Tallinnas turismimess.. Tahaks teada, kas sinna on mõtet minna, et soodsat reisi nt Kreetale saada? Mis kogemusi teil üldse selle üritusega on? :) Aitäh!

Eelmisel aastal hakkas silma näiteks Eiptuse ja Türgi reisid 3000-3500 eeguga. Kindlasti on seal ka Kreeta pakkumisi, kui pole saad vähemalt saare kohta kasulikke brožüüre jne. Oleneb reisifirmadest. Kui paketireisi messilt ei saa, siis soodsad lennupiletid ikka. Soovitan minna kohe reedel kell 14.00 kui uksed linnarahva jaoks lahti tehakse. Siis veel kontorirottidel tööpäev ning rabamist pole palju, saad rahulikult ringi vaadata. Laupäeval ja pühapäeval on seal juba hullumaja. Ise lähen ka reedel. Edu!

Ei ole sealt midagi leidnud mida samal ajal ka netis ei pakutaks. Tunduvalt mugavam aga läbi lähen ikka huvi pärast

Käisime perega eelmisel aastal Kreetal ja ostsime 2 nädalat enne reisi algust 2* hotelli üheks nädalaks puhkusereisi.Ühe pileti hind oli 3400 krooni. Samas hotellis oli 5-liikmeline perekond, kes oli soetanud oma piletid "väga hea "hinna eest messilt.Kokku maksid nad piletite eest 7500 krooni rohkem s.t. 1500 krooni ühe pileti eest rohkem.Kuuldes meie hinda, olid nad väga pettunud. Aga äkki seekord läheb teisiti, võib-olla saabki miskit väga soodsalt.

Meie ei leidnud eelmisel aastal küll midagi. Käisime läbi KalevaTraveli kontorist ja saime neilt imehinnaga 5-tärni hotelli (2+2 in 21 000). See pakkumine oli reisifirmal olnud ka messil...kuid mis mõttega sinna trügima minna, kui internetis kõik pakkumised olemas...eriti veel Pärnust tulla. Iseasi, kui soovid tõesti odavat (ja koledat) hotelli. Neid jagati seal küll kõvasti ja hea hinnaga. Siis tasub minna.

Tahaks ikka 4* hotelli, kõik hinnas ja super oleks kaks inimest 800euri. Pärnust ongi väljasõit natuke pärast 12, et peaaegu alguseks kohale jõuda. Internetis on ka pakkumisi, aga leidsin sobiliku hotelli 480 euri nägu, kuid tahaks 400 euri max.

Eelmise aasta üritus oli täiesti mõttetu kräpp. Vaevalt seegi aasta midagi uut ja reaalselt head turule on tulnud. Ürituse informatiivsuse tase on madal. Internetist saab sama info ilma tunglemata rahulikult kätte. OK! Võib-olla mingeid soodsaid reisipakette keegi pakub, aga see teema mind ei huvita.

Ei tasu nüüd täitsa maha teha seda üritust. Sõltub ju, mida otsida. Mina ostsin eelmisel aastal USA lennukipiletid messilt ja sain väga hea hinnaga. Eks oleksin ka selle firma kontorist messi ajal saanud need osta, aga arvestades, et sel ajal oli kontoris vaid paar inimest, siis oli see messimelu täitsa lahe. Sel aastal ei viitsi oma aega messile kulutama minna, sest lennukipileteid on järgmiseks pooleks aastaks juba omajagu ette ostetud.

Käisin viimati 2008.aastal ning kogemus oli positiivne. Melu oli lahe ja tekkis uusi huvitavaid ideid. Silma jäi ka ühe büroo pakkumine Balile (lennupiletid), mis saidki soetatud koos sobiliku majutusega. 2008.a kohta oli hind väga hea. Võibolla oleks saanud sama hinda ka pileteid ise otsides - aga siis polnud Balit mõtteski :) Igatahes jäime tookord täitsa rahule. Vahepeal pole käinud, sest mitme reisi piletid olid niigi olemas. See aasta plaanis minna - vaadata, mis pakutakse. Kuigi vaevalt oma 2012.a algusesse kavandatavale pikemat sorti reisile sealt midagi leian ja lühemate ja lähemate reiside piletid niigi olemas. Aga mine sa tea :)

Jepp. Oligi nii, et kõik varasemad messid olid positiivsed. Eelmisel aastal oli asi paraku nukker.

Kahjuks ei olnud häid pakkumisi.Peab jätkama seljakotirändamist...

Ma sain vocheri Air Balticult aga vahetult peale messilt lahkumist selgus et ma ei saagi lennata seega kui kellegil on soovi siis:

Müüa 1 lennukipilet edasi- tagasi lähtekohaga Tallinnast ÜKSKÕIK millisse Euroopa riiki enne 31 märtsi. Lennuki pakub AirBaltic, tegemist on voucheriga, seega saad ise valida päeva ja kella aja enne 31 märtsi!!Saad nt soodsalt lennata Hispaaniasse või Itaaliasse Kui tahad sõbra/sõbrannaga minna, siis ostad teise pileti lihtsalt juurde! Pileti hind 170 eurot /edasi- tagasi Tallinnast ükskõik millisesse Euroopa riiki!

Lisainfo: 56 15 70 70