Mis Travel Iniga lahti on?

Kas kellelgi on infi, mis Travel Iniga toimub? Majandustegevuse registri andmeil on neil registreering peatatud, tagatis aegus ka juba 02.07. (!), aga reisipakkumisi saadavad ikka?!

Travel Ini olukorda täpsemalt uurimata on mul hea meel, et sai eemale hoitud sest reisikorraldajast ja valitud liinilend võib olla väljuva charteri asemel.

Sama küsimus Embach Toursi kohta-mis lahti nendega? Ehk keegi tripikatest oskab kommenteerida?

MAKSEHÄIREREGISTRI RAPORT

12.08.2009 seisuga on maksuvõlg 267 110 krooni. 12.08.2009 seisuga on ettevõttel intressivõlg 11 140 krooni.

Seis tänase päeva seisuga selline.

Teade 12.08.2009 Travel iN Tours OÜ on esitanud taotluse Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumile tegevusloa ajutiseks peatamiseks kuni 17.08.2009 seoses ettenähtust pikema garantiilepingu läbirääkimistega. Kõik väljaostetud ja broneeritud reisid toimuvad ettenähtud korras. Reisikonsultandid võtavad oma klientidega ise ühendust.

2008 majandusaasta aruannet kah registris pole (tähtaeg juuni lõpp teatavasti).

Aruanne peaks esitatama 30.09, eelmise aasta oma jõudis jaanuaris alles.

TravelIN või kes iganes ei ole masu ajal hea mõte. Ikka omal käel ja soovitavalt viimase hetke pakkumisega lennata on kindlam valik.

kui nüüd on olukord, et ma olen maksnud neile Goa reisi eest näit kokku kolme inimese pealt ca 70 000EEKi. Kindlustust neil hetkeseisuga ei ole, ja otsustavad nüüd nädala lõpus pillid kotti panna, siis on mul lootust oma raha näha samapalju kui oma kõrvu? Paljutähenduslik on see, et kui veel eelmisel nädalal troonis frau Laikjõe seal lehel kui juhatuse liige, siis tänaseks on nimetatud proua kui võluväel sealt haihtunud.

Kui pillid kotti paneb siis ega sealt suurt loota pole küll. Ehk ikka veab välja.

Kui majandusaruannne esitatud mitteelektrooniliselt, siis kajastus võib tekkida alles mitme kuu pärast ka juhul kui majandusaruanne sai esitatud tähtaegselt, sest paberaruande töötlemine võtab tänu järjekordadele tavaliselt mitu kuud

Loogiliselt võttes peaks kindlustuskate nende reiside suhtes kehtima, mis on välja müüdud kindlustusperioodi ajal.

Maakeeli peaks see kõik tähendama üht asja- nn. majandustegevuse lõppemist. Otsitakse investorit kes teeks finantssüsti või ohvrit kellele firma maha parseldada.

Kui läheb täitsa hapuks, siis on ikka lootus raha tagasi saada (garantiilepingust). Ma olen sel moel Happy Travelist oma raha saanud.

ja kuskil reisil on parasjagu üks lennukitäis (Kreekas, Egiptuses vms) siis selle poole milli eest tuuakse see punt sealt ära ja ülejäänud imevad käppa või saavad praktiliselt eimidagi. Muidugi on ka variant, et kui India reisid hakkavad siis kliendid maksavad enne oma reiside eest täisraha ära ehk raha hakkab liikuma. Aga sinna on veel jupp maad aega. KUI aga kliente ka pole siis pole kahjuks ka rahavoogu oodata.