momondo kaudu lennupiletite ostmine

Kasutades momondo lehte sobivate lennupiletite leidmiseks olen sattunud mitmele sobivale pakkumisele kus pakkujaks on näiteks flygstolen.se ja tripmonster.se kuid neist kumbki ei aktsepteeri eesti deebet ja krediitkaarte. Kas nende kaudu on üldse võimalik kuidagi eestlastel osta või polegi mingit võimalust?
Kui kellelgi on kogemusi sealt piletite ostmisega siis tänud ette info eest.

Kasuks tuleb sugulaste omamine Rootsis ja Soomes. Mina muud lahendust ei leidnud.

Tänud vastamast Paparazzi Imre. Kas soome kaardid sobivad? ...või ainult rootsi, taani ja norra omad? ...ja kas teine isik saab maksta teiste inimeste eest kui ta ise ei ole reisija?

Ma ei ole küll nendelt konkreetsetelt saitidelt ostnud, kuid kas nad tõesti ei aktsepteeri Swedbanki kaarte?
Ma olen mitmel korral ostnud näiteks solfaktor.se kaudu ning olen saanud seal edukalt maksta Swedbanki DeebetPluss kaardiga, valides makseviisiks Rootsi panga kaardi (Svenskt Bankkort).
Huvitav oleks teada, kas selline võimalus on siis pigem erand kui reegel?

P.S. Teema nimi võiks veidi konkreetsem olla. Antud juhul ei ole ju tegemist nimelt Momondoga seonduvaga, vaid Rootsi tegijatelt pileti soetamise võimaluste küsimusega.

Ma just ostsin paar lennupiletit Momondo poolt lingitud saidilt Paypali abil, kuna Eesti kaardid ei toiminud. Ei tea, kas antud Rootsi saitidel ka alternatiivseid võimalusi on.

Tänud kommenteerimast. Kahjuks nendelt lehtedelt Swedbanki deebetPluss'iga ei saa:( ja ka Paypal võimalus puudub:(.
Saan aru nii et kui ei oma rootsi pangakontot või pangakaarte siis neilt lehtedelt osta polegi võimalik.

Soome müüjad, keda proovisin, võimaldavad kõiki Põhjamaade kaarte. No vot, ei mäleta mis kiri seal Rootsis ette tuli, aga nende vastus FBsse tuli selline kui suvel otse osta püüdsin.

Flygstolen
Hi Imre. the booking you refer to is unfortunately cancelled, due to no payment. If you don't have a Swedish credit card or Swedish bank account i'm afraid we can't receive your money in time to issue your tickets.
It's not posible for us to send you an invoice.

Aga kas Momondos järgmine pakkuja on siis hinnapoolest nii palju kõrgem, et kohe kuidagi ei tasu sealt võtta? Nii palju kui mina mäletan, on need vahed tavaliselt suhteliselt väikesed (kindlasti on ka erandeid).
Paari-kolme eurone vahe pileti pealt ju ei tapa aga hoiab närve ja aega kokku ikka.

Kas Turvalised ostud on swedpanga netipangas aktiveeritud? Vana aktiveering sulgus oktoobris millalgi. Uus aktiveering on vaja teha.

Proovisin samuti sealt osta ja muud võimalust ei leidnud kui helistasin õele Soome ja maksin tema kaardiga( kõik vajalikud numbrid dikteeris ta mulle telefoni teel).

Mina maksin küll swedpanga kaudu, toimis hästi.

Tasusin samuti Swedbank MasterCard deebet Plussiga, kõik sujus.
Momondos iga lennu juures "Economy", sellel klikates näeb võimalikku kaardivalikut ja lisatasusid. Proovida võib nii momondo.com kui ka momondo.fi lehti.

Neid konkreetseid pileteid pakkus ainult 3 pakkujad ja kõikidega oli täpselt sama jama:)
Ei teadnud seda et pean uuesti aktiveerima turvalised ostud. Helistasin küll Swedbanki ja küsisin et kas on mingi võimalus makse tegemiseks ning nad vaatasid üle ja et jah kaartidel on turvalised ostud tehtud aga mingit infot ei antud et oleksin pidanud uuesti tegema.
Sain ülekande tehtud ühe rootsi tuttava kaudu. Saan aru et teistel siin kenasti makse toimis siis järelikult oli põhjus selles.

Igal juhul tänud kommentaaride eest.

Asi ei ole Swedbankis. Tegemist arvatavasti MasterCardiga ikkagi. Swedbank on pank-vahendaja. Usun, et asi selles, et sul pangakaardil on limiidid peal, mis summa eest sa võid internetis maksta. Seda saad sa netipangas muuta. Endal ka samasugune olukord olnud, siis seletati kenast ära milles asi.

Just ostsin läbi momondi gotogateme ja mytrip lehelt deebet pluss kaardiga pileteid. Töötab see kaart igalpool netikaubamajades alustades aliexpressist kuni ebay ja amazonini.

Natuke teemast väljas aga ostsin just Momondo kaudu piletid, mis suunas mind edasi Tripstasse. Maksmisel Swedbanki MasterCardiga lisandus aga arvele veel 60 eurot otsa teenustasu ehk siis krediitkaart või mitte, aktsepteeris ta ilma teenustasuta ainult Visa Credit kaarti. Olge tähelepanelikud!

To. Mariij

Mina ostsin ka hiljuti Momondo ja Tripsta(.ee) kaudu üheotsapiletid kahele. Minule küll taheti MasterCardiga makstes vaid 15 eurot ühe ostu pealt juurde keevitada.
Maksin siis VISA-ga, kuna see oli tõesti seal ainus kaart, millele lisatasu ei rakendu. Kõigi teistega lisandunuks 15 eurot ostu kohta.
Täna uuesti Tripsta.ee leheküljele sattudes avastasin, et seal on tehtud mingeid muudatusi. Varasemalt ei olnud hinnakalkulatsioonis mingit teenustasu enne, kui lisandus kaardimaksetasu 15 eurot (või siis VISA-ga makstes seda ei lisandunud).
Nüüd on aga juba enne maksekaardi valikut tekkinud mingi teenustasu 10 eurot.
AGA - kaarditasud on tunduvalt vähenenud ning kokkuvõttes tuleb nüüd odavam kui enne.
VISA, MasterCard, American Express, Diners Club, Maestro - 1.92 EUR
VISA ELEKTRON - 0 EUR

Samas näiteks Tripsta teiste riikide lehekülgedelt pileteid ostes on maksupoliitika igal pool suuresti erinev.
Tripstaga peab arvestama ka seda, et klienditeenindus on telefoni teel ainult inglise keeles ning kui ei vea, siis meilidele vastust võidki ootama jääda.

Minu soovitus oleks erinevate müügisaitide puhul vaadata .com (vms) asemel .de või .co.uk lehti. Näiteks tripsta puhul olen hetkel vaatamas lennupileteid Gruusiasse ning olen jõudnud krediitkaardi andmete sisestamiseni (www.tripsta.co.uk) ning valides Visa või Mastercard püsib hind muutumatu ning ei ole lisandunud ka mingeid muid "service fee'sid". Samas .com lehel tuleb tõdeda, et 15USD suurune service fee lisandumine tudub olevat vältimatu..

On kellegil kogemust, kas kuidagi Ticket.se on võimalik Eesti kaardiga osta? Kahjuks annab teate, et ainult Skandinaavia kaardid, hind parim ainult neil
Sain samuti kiire vastuse FB-sse -we take only the Scandinavians cards

Kas saab ka istekohti valida kui läbi Momondo pileteid osta?
Kas keegi on juba lennanud ka Momondost ostetud piletitega?
Täna juhatab Momondo Bravofly leheküljele mis müüb Finnairi pileteid Tallinn-Bangkok-Tallinn 488 euroga. Tundub kahtlaselt odav. Ei julge osta.

Mul ka Momondost juhatab Paravion.uk.com lehele ja Turkish Airlinesi piletid Tallinn-Langkawi-Tallinn 458 euri. Jube odav ja ei ole Paravionist enne kuulnud. Oskab keegi arvata sellest midagi?