TarmoL176

Rändur, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

2 meeldimist
8 postitust
23 kommentaari
 

5 külastatud kontinenti

57 külastatud riiki, 29% maailma 195st riigist

90 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Anorrasse nii Hispaania kui Prantsusmaa poolt vaba sissepääs

Hakkasime 19.06 peale lõunat sõitma ja oleme läbinud Läti, Leedu, Poola, Saksamaa, Austria ning hetkel Itaalias ja täna suundumas Prantsusmaale, Nizzasse. Siiani pole mitte ühelgi piiril kinni peetud.  Leedus ja Poolas ei näinud väga kellegi maske, Saksamaal, saksimaal teenindajad kandsid moe pärast maske lõua all kuid klientidelt ei nõutud midagi, Baierimaal oli samas karmim kord, ilma maksita poodi/restorani siseruumidesse ei saanud. Itaalias samuti nõutakse üldjuhul poodi või restorani siseruumides maski kuid need kogu piirangud.  01. juulist peaks Itaalias maskeraad lõppema.

Kindlasti "jah" piiride avamisele seda eriti Eesti suguse väikeriigi puhul

Lisan ka oma lingi. See süsteem kehtib vaid 10 korda. Kui need korrad on täis siis rohkem soodustusi ei saa aga booking seda ennem ei ütle kui oled ära broneerinud ja pärast teatab otsusest et taotlus tagasi lükatud kuna sõber on juba soodustuse saanud.  Minul siit võetud linkidest enamik sel põhjusel tagasi lükatudSeega soovitaks kasutada siin viimati lisatud linke kuna vanemad võivad juba olla täis:) . Edu broneerimiselhttps://www.booking.com/s/57_6/b954a292

ok , tänud vahetan siis eestis ära dollariteks mingi osas

Kas oleks mõistlik vahetada USD'd Argentiinasse või sobivad ka eurod esialgu?

Osadelt firmadelt ei saanudki siselende osta, küsisid kohaliku dokumendi nr't , aadressi, krediitkaarti  jne...  kuid need millelt ostsime sai kenasti enda korrektse info sisestada ja ka tasuda.Meie ajakirjandus kirjeldas küll seda pulmareisi teistpidi aga no loodame et ministrihärra nime nii täis ei teinud et EL Calafate piirkonnas saab eestlane ikka teenuseid tarbida:). 

Siselennud ostsin kasutades momondot ning neljalt erinevalt vahendajalt ja neljalt erinevalt lennufirmalt.

Tänud kõigile infot ja kogemusi jagamast.,Mariom, me läheme 15.02 Tallinnast Lufthanaga Buenos Airesesse ja tagasi juba 08.03. Meie jaoks siis juba plaan paigas ning ka siselendude piletid ostetud.  Meie marshruut on selline:15..02 Tallinn - BA20.02.  BA - El Calafate (sealt bussiga mingi päev Ushuaiasse) 27.02.  Ushuaia - BA28.02. BA - Iguazu 02.03. Iguazu - Mendoza (sealt ööbussiga Santiagosse)03.06 Santiago 06.03. Santiago- BA 07.03 BA- Tallinn Kui Sulle midagi ajaliselt klapib ja sobib võid mulle privasse kirjutada. Bussipileteid ja hotelle pole veel bronninud kuid hotellid plaan siski eelnevalt ära bronnida. Salta külastuseks pole see aeg kõige parem seega jätsime selle kõvale. Samuti jäid teiseks korraks Valdez, Bariloche, Cordoba ja ka Mendozas oleme vaid pool päeva. Selline see valik sai meie jaoks. Peruu oleks minul isiklikult üks lemmiksihtkohti aga kuna seekord minek koos perega siis langes valik Argentiinale:)

Suur tänu värske ja põhjaliku info eest! Kuna tulid just värskelt siis küsin mis oli raha kurss?  Kuskilt leidsin et praegu kurss 1€- 43ARS?   Kui siit vanemaid postitusi vaadata siis kirjutatakse kursist 15-16. Kas see on ka hinnatasemeid mõjutanud?Veel küsin kuidas Snatiago tundus kas oleks mõtet sinna minna kui kaalukausil näiteks ka Gordoba, Mendoza, Peninsula Valdez, Salta jm piirkonnad? Muidugi on see subjektiivne aga ikkagi arvamus:).  Kuna loodust näeb seal allpool üksjagu, plaanime sinna 6-7 päeva. On see Valdeze piirkond hoopis erinev Ushuaia ja El Calafate piirkonnast? Võib olla peaks selle asemel panustama rohkem põhjas  linnadele ja kultuurile:).

Suur tänu kõigile vastanutele. Hetkel oleme otsustanud et kindlasti käime BA, Ushuaia, El Calafate ja Iguazu piirkoonas kuid paar kohta mahuks meie ajakavasse veel. Seega siis uurime kas valida Salta, Puerto Madryni, Bariloche, Cordoba, Santiago või Uruguai piirkonda. 

Väga tore. Kirjutasin Sulle sõnumitsesse :).

Oi vabandust jah, eile unise peaga kirjutasin:)

Oleme praegu Makedonias, Ulcinjs (Albaania piiri ääres) ning siin on kilomeetrite pikkuselt liivarannad igale maitsele. Homme plaan liikuda Sarandesse ja minu andmetel peaks ka seal olema liivarand.  Milline neist parim võiks olla on ilmselt sisetunde järgi otsustamise küsimus. Arvamused ju kõik subjektiivsed.

Tänud info eest vastajatele. Kui ostan piletid perele, kas igaühel peab olema oma konto (ka alaealistel) kuhu ta punkte saab või saab broneerides korraga näiteks neli piletid kogu punktide summa ühele kontole? Huvitaks näiteks just Turkish Airlines puhul?

Suur tänu põhjaliku info eest. Ma ei leia ainult kust ma peaksin leidma info millisesse hinnaklassi mu pilet kuulub? Saan aru et punktid kehtivad kolm aastat aga kasutada saaks neid 12 kuu jooksul? See on natuke segane. Saan aru et olemasolevaid punkte saab küll kasutada mõne teise liikme lendudel kuid liita neid punkte ei saa (et ühe liikme kaardil on on x arv + teise liikme kaaridl teine arv)?

Tere Laks! Kirjutasin Sulle privasse.

Neid konkreetseid pileteid pakkus ainult 3 pakkujad ja kõikidega oli täpselt sama jama:) Ei teadnud seda et pean uuesti aktiveerima turvalised ostud. Helistasin küll Swedbanki ja küsisin et kas on mingi võimalus makse tegemiseks ning nad vaatasid üle ja et jah kaartidel on turvalised ostud tehtud aga mingit infot ei antud et oleksin pidanud uuesti tegema. Sain ülekande tehtud ühe rootsi tuttava kaudu. Saan aru et teistel siin kenasti makse toimis siis järelikult oli põhjus selles.

Igal juhul tänud kommentaaride eest.

Tänud kommenteerimast. Kahjuks nendelt lehtedelt Swedbanki deebetPluss'iga ei saa:( ja ka Paypal võimalus puudub:(. Saan aru nii et kui ei oma rootsi pangakontot või pangakaarte siis neilt lehtedelt osta polegi võimalik.

Tänud vastamast Paparazzi Imre. Kas soome kaardid sobivad? ...või ainult rootsi, taani ja norra omad? ...ja kas teine isik saab maksta teiste inimeste eest kui ta ise ei ole reisija?