Navigaator autosse vol3 (2009)

Kuna eelmine teema läks liiga pikaks, siis tegin uue teema. Vana teema leiate siit http://www.trip.ee/node/40365#new!

Hea inimene, ära riski mingite odavate ja kahtlaste aparatidega, soovitan soojalt korraliku Tomtom(730) või Carmini kasuks, et vältida mõtetud peavalu. Carminil on küll täiuslikum kaart aga Tomtom on kasutajasõbralikum. Vali kumba tahad , teised las jääda müüjatele. Edu.

0
0

Selline mure, et mul on navigaator FS Pocket LOOX N100, kuid sellel on sees vanad kaardid mis aparaadiga kaasas olid. Välisriikide kaardistik on enam-vähem, kuid Eesti oma väga nigel, suuremad linnad ja maanteed ainult. Kas oleks võimalik mõne muu firma Gps-i kaarte sellele peale paigaldada ( nt Tomtom v Garmin )

0
0

Kas sellele tarkvarale ka eestikeelne juhendamine nüüdseks loodud on? Ei leia nagu kuskilt. Varasemates postitustes siin on keegi ise tõlkinud. Äkki saaks faili anda? Ette tänades. [email protected]

0
0

.

0
0

Tere! Kas kellegil oleks müüa VW Passatile 2002a cd põhist(dx)navi plaati, kus oleks võimalikult palju Eestit peal? [email protected] 51927844

0
0

Kordus: Hea inimene, ära riski mingite odavate ja kahtlaste aparatidega, soovitan soojalt korraliku Tomtom(730) või Carmini kasuks, et vältida mõtetud peavalu. Carminil on küll täiuslikum kaart aga Tomtom on kasutajasõbralikum. Vali kumba tahad , teised las jääda müüjatele. Edu. Arvamus: Ärge täna enam selliseid asju tõsiselt võtke sest sisuliselt on täna kõigis kaardi alused samad nii Teleatlasel,naviteq ja igo-l kõigil on head kaardid olemas ja ei pea põdema kus või mis.Ja kui tekibki mingi probleem siis seade ise on ju tegelikult taskuarvuti(mis enamus on hiinas toodetud),kustutad mälu tühjaks ja paned peale softi mis on sulle kätte saadav kas Garmin,Tomtom,Mio või Beckeri või mis iganes meeldib. Kes viitsib vähe foorumeid lugeda euroopas siis saab teada et enim kiidetud ja kasutatud auto gps on Becker.Mis ka eestis saadaval.Becker kasutab nii Naviteq kui igo kaarte. Eestis on Garmini seadmed head sellest,et neile tehakse eraldi Eesti Regio ja EOmapi kaarte miniSd-l mis küll jõuavad ka kõikidesse teistesse seadmetesse aga kerge viivitusega kaardi uuenduste näol.Eesti regiol näiteks on juba ammu Tartu mnt kiiruskaamerad peal(mis nüüdseks on ka teistel olemas).

0
0

Kas on ka mingi praktiline näide nende odavate ja kahtlaste hiinakate ebakvaliteetsuse kohta. Ise ma paadunud TomTom'i kasutajana võim öelda, et see pole tõesti töökindluse poolest hätta jätnud. Kuid olen kasutanud paraleelselt ka odavat WinCE op.süsteemiga iGO8 peal töötavat "hiinakat" ning pole sellega ka veel midagi juhtunud. Ehk on mul vedanud? Kindlasti algajatel lihtsam kasutada TomTom, Becker ja Garmin aparaate, kuid keda huvitavad ka paljud muud navigeerimise lisad siis tasub mõelda ka iGO seadmete peale. Eelmises postituses Beckeri kohta märgitud väide, et kasutab Naviteq kui iGO kaarte on natuke eksitav. iGO on navigeerimistarkvara ega tooda ise kaarte vaid võimaldab kasutada oma tarkvaraga erinevate tootjate kaarte - TeleAtlas, TopMap, Regio jne.

0
0

Mul on plaanis minna autoga Euroopasse ja naviseadmena kasutada SonyEricsson Xperiat milles Garmin XT. Et kas on karta suurt telefoniarvet kuna seade on A-GPs-ga? Võibolla kellelgi on jagada kogemusi selles osas..kui palju see A-Gps roamingu kaudu arvet teeb..Marsruut on Eestist Prantsusmaale ja Hispaaniasse..Operaator Elisa..

0
0

Pole SonyEricssoniga kursis, kuid A-GPS'i peaks saama välja lülitada. Oma Nokial on see täiesti võimalik ning asi toimib ka ilma A-GPS'ta. Omalt poolt soovitaks küll pikaks reisiks suurema ekraaniga tavalist navi.

0
0

Olen ka tomi paadunud fänn, kuid korra vedas ta mind alt. Nimelt kondikas ei töödanud ja poola kuumuses lõi ekraani mustaks. Ükski nupp ei funksinud. Koju jõudes läksin teenindusse asja uurima ja oh imet tom töötas jälle vanaviisi. Nüüd planeerin uuemat mudelit osta, kuid ei tea millist(ikka tom). Andke hüva nõu.

0
0

Väga raske midagi niimoodi konkreetselt soovitada. Ei tea ju, milliseid lisasid pead enda jaoks vajalikuks - kas liiklusinfo vastuvõtmine vajalik, kas käed-vabad kõned vajalikud, kas Live teenused vajalikud jne. Puhtalt navigeerimiseks sobivad kõik seadmed, millel sobiva piirkonna kaart sees. Protsessori kiirus võiks olla siiski vähemalt 400 MHz - aeglasem kipub mõne sekundi võrra asukohaga viivitama. Ja kindlasti mälukaardi pesaga - rohkem vabadust kaartide valikul. Minu enda eelistused on 9xx ja 7xx seeriad, kuid ei laida ka XL ja teisi.

0
0

Minul on GO730 Traffic mida olen kasutanud natuke üle aasta. Läbi olen sellega sõitnud selle aja jooksul ca. 20 000 km ja seda mitte Eestis. Kuna elan ise välismaalja reisin siin ringi palju kasutan ma oma TTi pea igapäevaselt. Sõitnud olen sellega Lätis, Leedus, Poolas, Saksamaal, Taanis, Rootsis, Belgias, Hollandis, Luxembourgis ja Prantsusmaal. Pean küll ütlema et olen selle pilliga väga rahul ja meievaheline usaldus on täielik. Hätta pole ta mind kordagi jätnud. TT on lihtne kasutada, täiesti piisavate kaartidega ning suurepärase internetiliidesega TT Home. Seega ise soovitan seda. Kuid Garmingi pidi normaljokk olema. Sõitsin sellega paar aastat tagasi läbi USA ja aitas ta mind ka väga hästi.

0
0

Tänud. Mul praegu XL ja mõned head aastad vana. Mälukaardi pesa pole. Olen kuulnud, et XXL on suurema ekraaniga (käes pole hoidnud), Live teenuste kohta ei oska seisukohta võtta.Eks ma ootan veidi ja uurin veel. Ega ma TT le truudust ei murra, olen juba selline, et kui asi meeldib, siis kasutan seda. Selle ülekuumenemise pärast ei hakka veel teise nimega aparaati ostma. Olen ju temaga terve euroopa läbi sõitnud.

0
0

Kui kellegil huvi siis http://gpsinfo.ee lehelt saab huvipunkte tasuta alla laadida erinevatele GPS seadmetele :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased