Navigaator autosse vol3 (2009)

Kuna eelmine teema läks liiga pikaks, siis tegin uue teema. Vana teema leiate siit http://www.trip.ee/node/40365#new!

Inimene tahab abi saada aga oma kontakte ei anna. See pole siin just nagu kõige õigem koht seda arutada. Pane oma meiliaadress ja saad abi ka

0
0

Kas keegi on veel täheldanud, et Garmin pakub kohalejõudmise ajaks ulmelisi aegu? Nägin, et kui reaalselt kulus mingi teekonna läbimiseks 45 minutit (umbes 50km), siis Garmin aga pakkus 25 minutit? Nii palju kui TomTom-i aegu olen näinud, siis need on hulga reaalsemad olnud. Mõtlesin, et see Regio kaardi viga, kuid kord Itaalias käies oli ühes autos samuti garmini navi, kus kahjuks samamoodi pakuti saabumise ajaks kõvasti varasemat aega.

0
0

Tere! kas oled nõus infot vahendama blaupunkti travelpiloodi kohta, kuidas seal muid programme jooksutada. mudel oli travelpilot 100. aga kaardid skandinaavia omad ja nii ta seisab jõude. postkast on luke.luserÄTmail.ee

0
0

Garmini rullnoka-ajad tunduvad siiski olevat Regio kaardi omadus. Näiteks City Navigator Europe kaardiga ennustab märksa realistlikumalt. Samas EOMapi kaart on veelgi osavamatele sõitjatele optimeeritud, paneb isegi Regiole ära.

0
0

EOMap-i 22.06 ja 22.07 versioonid mul Legend HCx-s ennustavad küll aega täiesti realistlikult. 100km peale ehk nii max 5 minutit läheb mööda, kuid pakub just natuke pikemat aega, kui tegelikult läheb.

0
0

Navi masin siis selline VDO dayton 2050, peal jookseb Win CE 5,0,süsteem 1,1,9.Kaart 230 Euroopa. Kas on võimalust seda masinat uuendada uuemate kaartidega või on neid saada kusagilt ? Oleksin tänulik kui keegi aitaks uuendada kaarti. Nagu aru saaan on sees mingi 2007.a. kaart.

0
0

Kas keegi pole juhuslikult leidnud lahendust probleemile, kui Tomtom GO 720 koos NavCore ver. 8.302-ga ei taha luua üle telefoni sinihamba GPRS ühendust. Vanema Navcorega (7.221) GPRS töötas, kuigi pidi ootama ära pika "wizardi" timeoudi. 8.302-ga tuli ka pikk paus telefoni GPRS-ga paaritamisel, kuid siis tuleb veateade ja ühenduste ei looda. Operaatoriks on EMT ja telefon on Nokia Symbianil baseeruv seade.

Huvitav on ka see, et dockis olles ei saa läbi GPS emulaatori ka onlain-teenustele (ilmateade jne.) ligi, vastuseks on "serveri viga". Vanema Navcorega töötas ka see featuur ...

0
0

Mina pole oma N 80-ga ka ühendust saanud , proovinud mitmeid kordi ja loobunud lõpuks.

0
0

Tere. Oleks paar küsimust Becker Z201 kohta. [email protected]

0
0

Kasutasin mingit Garmini mudelit USAs ja kokkuvõttes kõik sujus. Olid mõned vead, kuid pigem oli see liikluse ümberkorralduses kinni, kohalejõudmise ajad olid ka täiesti mõistlikud. Hetkel on mul kasutuses Tomtom 720 ja need ajad, mida ta pakub, on ulmelised. Täna arvas ta, et Tallinn-Pärnu maanteel kulub mul 125 km läbimiseks üle 2 h. Aeg tiksus paika alles 7 km enne sihtkohta jõudmist. Eesti kaart on ka ettekujutuslik, maapiirkondades võib ikka tõsiselt hätta jääda.

0
0

TomTom´i ajaarvestus on tõesti nii nagu on, kuid vana kaarti asemele saab uue osta ja see viimane, 830 versioon on juba päris hea ka külavaheteede osas.

0
0

Proovisisn oma hiina 7" GPS-ile uut eesti kaarti panna, (leidsin mingi 2009.02 versiooni) pärast pikka punnimist jõudsin järeldusele, et vaja uuem IGo panna. Pusisin siis jälle nende kallal ja ei tahtnud üksi asi õnnestuda. Kõige tipuks nüüd aparaat ei taha üldse töötada- ilmselt ei käivitu see winCE seal. Mingi kiri seal pool hiina keelse ala et win explorer jne. Kas keegi oskab öelda kas meil mingeid spetse on kes suudavad seda arstida? Oleks jube tänulik infi eest!

Lahendasin probleemi ära- aku tagant ära tund aega!

0
0

Oskab keegi öelda, mida peaksin ette võtma, et sügisel tulev Rumeenia autoreis võimalikult libedalt läheks?

On olemas Tomtom ONE XL suhteliselt viimase Eastern Europe kaardiga, kuid Rumeenia on seal ikka väga kehvasti kaetud. . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

0
0

Oskab keegi öelda, kas Garmini Garnuvi760, koos Euroopa kaardiga 2500 EEK on normaalne hind.

0
0

kidek: "suht viimane" on suht abstraktne mõiste. Pane versiooninumber kirja!

naksitrall: jah!

Alustasin seda teemat viginaga, et iPhone'ile pole normaalset navisofti. Esimese pääsukesena on Navigonilt nüüd MobileNavigator Europe saadaval. :) Hõivab telefoni mälust 1.65 GB ja maksab hetkel $140. Juuni lõpuni oli minu mälu järgi alla $100, seega tuleb ehk sooduskampaaniaid veel. Seda enam, et konkurendina peaks TomTom'i versioon ka kohekohe turule tulema.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased