Ööbimine New Yorkis

Sõidan 22.detsember NY ja sealt edasi DC-sse. Tahaksin veeta paar ööd NY, et natuke ringi vaada. Kas keegi oskab soovitada odavat ööbimiskohta? Oleme 3-kesi. Äkki on kellegil tuttavaid NY kes saaks 2ks ööks öömaja pakkuda?

1
2

http://www.chelseahostel.com/

Manhattanil ei õnnestu selliseid kohti palju leida, kus maksad toa eest alla 100 dollari.

Siit võid ka miskit leida:

http://www.tripadvisor.com/Hotels-g60763-c3-New_York_City_New_York-Hotels.html

0
0

Ööbisin korral YMCA noortehotellis 15 taala öö (2003a)

0
0
0
0

Soovitan sul väheke Tripi arhiivis ringi surfata, NYCi ööbimiskohtadest on väga palju kirjutatud. Nt. http://www.trip.ee/node/17960

0
0

Milford Plaza - www.milfordplaza.com 270 West 45th Street, New York, New York, 10036, United States

0
0

Mina soovitan ka Milford Plazat! Aga soovitan kindlasti kinni panna läbi www.expedia.com sest sealt saab palju soodsama hinna, kui otse kodulehelt broneerida. Asukoht on hotellil väga hea :)

0
0

Tere,

surfates Tripis ja otsides NY ööbimiste lugusid, on tõesti palju reisimehi jutustanud ja soovitanud hosteleid ja odavaid hotelle. Kes aga oskaks soovitada normaalse hinnaga ööbimist kõrghoones. NY-s tahaks ikka mingis 38 või 75 korrusel elada. Et oleks ikka see tornide linna tunne...

0
0

mis on normaalne hind?

0
0

Mike1 - k6rglinna tunne ja elamus on ehk tegelikult palju meeldivam Hong Kongis kus madalatel hoonetel hingamisruum praktiliselt puudub teatud saartel. Kuid NY suhtes parim siis juba Time Square - Marriott - hinna suhtes aga otsi s6ber kes too"'tab Marriotti ketis ja saab Sulle too""taja hinnaga toa - suur vahe kas maksta ca 70$ v6i 300$ and up oo"" eest.

0
0

Sai käidud seal, hotell oli normaalne aga asukoht tõesti super. Times Square oli pm kõrvaltänavas, 5 min jalutada. Hind oli krõbe...160 doltsi öö eest kahele, õnneks olin seal ainult ühe öö ja järgmine päev oli juba DC-sse sõit:)

0
0

Tere, Sõidame 13juuni NY´ki ja vaja oleks leida viieks ööks ööbimist. Hinnaskaala võiks olla kuskil 100$ kandis. Teab keegi kes käinud mõnda viisakat hea asukohaga hotelli?

0
0

Kasuta priceline.com saiti. Ise ütled hinna. Sellest on Tripis palju juttu.

0
0

Kas keegi julgeks soovitada NY-s üürikorterit? Ise ei julge ilma soovitajata üürida kuna selles valdkonnas palju pettusi tehakse. Äkki liigub mõni siin kes üürinud NY korteri ja kõik sujunud ilusti! Sooviks üürida 4 päevaks.

Ette tänades

0
0

Odavam on 4 päeva priceline kaudu hotell võtta.

0
0

Priceline on ka üks variant, mida olen uurinud. Aga ei tahaks jätta hotelli broneerimist viimasele minutile, sest ainult nii saab hea hinnaga hotelli. Olen selline jube pabistaja.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased