Ööbimine New Yorkis

Sõidan 22.detsember NY ja sealt edasi DC-sse. Tahaksin veeta paar ööd NY, et natuke ringi vaada. Kas keegi oskab soovitada odavat ööbimiskohta? Oleme 3-kesi. Äkki on kellegil tuttavaid NY kes saaks 2ks ööks öömaja pakkuda?

http://www.chelseahostel.com/

Manhattanil ei õnnestu selliseid kohti palju leida, kus maksad toa eest alla 100 dollari.

Siit võid ka miskit leida:

http://www.tripadvisor.com/Hotels-g60763-c3-New_York_City_New_York-Hotels.html

Ööbisin korral YMCA noortehotellis 15 taala öö (2003a)

Soovitan sul väheke Tripi arhiivis ringi surfata, NYCi ööbimiskohtadest on väga palju kirjutatud. Nt. http://www.trip.ee/node/17960

Milford Plaza - www.milfordplaza.com 270 West 45th Street, New York, New York, 10036, United States

Mina soovitan ka Milford Plazat! Aga soovitan kindlasti kinni panna läbi www.expedia.com sest sealt saab palju soodsama hinna, kui otse kodulehelt broneerida. Asukoht on hotellil väga hea :)

Tere,

surfates Tripis ja otsides NY ööbimiste lugusid, on tõesti palju reisimehi jutustanud ja soovitanud hosteleid ja odavaid hotelle. Kes aga oskaks soovitada normaalse hinnaga ööbimist kõrghoones. NY-s tahaks ikka mingis 38 või 75 korrusel elada. Et oleks ikka see tornide linna tunne...

Mike1 - k6rglinna tunne ja elamus on ehk tegelikult palju meeldivam Hong Kongis kus madalatel hoonetel hingamisruum praktiliselt puudub teatud saartel. Kuid NY suhtes parim siis juba Time Square - Marriott - hinna suhtes aga otsi s6ber kes too"'tab Marriotti ketis ja saab Sulle too""taja hinnaga toa - suur vahe kas maksta ca 70$ v6i 300$ and up oo"" eest.

Sai käidud seal, hotell oli normaalne aga asukoht tõesti super. Times Square oli pm kõrvaltänavas, 5 min jalutada. Hind oli krõbe...160 doltsi öö eest kahele, õnneks olin seal ainult ühe öö ja järgmine päev oli juba DC-sse sõit:)

Tere, Sõidame 13juuni NY´ki ja vaja oleks leida viieks ööks ööbimist. Hinnaskaala võiks olla kuskil 100$ kandis. Teab keegi kes käinud mõnda viisakat hea asukohaga hotelli?

Kasuta priceline.com saiti. Ise ütled hinna. Sellest on Tripis palju juttu.

Kas keegi julgeks soovitada NY-s üürikorterit? Ise ei julge ilma soovitajata üürida kuna selles valdkonnas palju pettusi tehakse. Äkki liigub mõni siin kes üürinud NY korteri ja kõik sujunud ilusti! Sooviks üürida 4 päevaks.

Ette tänades

Odavam on 4 päeva priceline kaudu hotell võtta.

Priceline on ka üks variant, mida olen uurinud. Aga ei tahaks jätta hotelli broneerimist viimasele minutile, sest ainult nii saab hea hinnaga hotelli. Olen selline jube pabistaja.

Ma siis hirmutan ka natuke: New Yorgi hotellide täituvus on paranenud ja Priceline's ka viimasel hetkel bookides võidakse täitsa korraliku hinda küsida, näiteks 200 USD koos maksudega Manhattanil.

Snoop, sa oled lihtsalt kade. Olen saanud ka väga super pakkumise Beverly Hillsi kuu enne ööbimist.

Mis suhtes ma kade peaksin olema? :D Me kõik oleme minevikus häid pakkumisi saanud, aga ei www.betterbidding.com ega www.biddingfortravel.com ei näita eriti häid hetkehindu New Yorkis.

Niisama norisin. Mulle lihtsalt tundub suht mõttetu rentida korter neljaks päevaks, lisa koristustasu jms otsa ning soodsalt võid ööbida kusagil tõsises urkas.

Tripadvisorist leitud hostelis Broadway-l on ööbimise kogemus Dexter House hotel-is, mis asub 86.ndal tänaval, metrooga sai väga lähedale, öö/nägu maksis 30 dollarit ja öömaja oli normaalne, jäime rahule: ameerikalikult ülilai voodi, ühiskasutuses vannituba ja WC, aga põhimõtteliselt, kui olla vähenõudlik, siis nagunii seal rohkem aega ei veeda kui uneaeg ja sel juhul vahet pole, mitu tärni, milline privaatsus ja mis vaade. Metroo on Broadway all nagunii jube, suured rotid kõnnivad ringi ja umbes näoga mustad seilavad ringi, üksi ei maksa seigelda, aga kui olete 3-kesi, siis kõik ok! Sellega peab terve NY arvestama, et metroo on suht räpane ja maapealne hiilgus maa alla ei ulatu.

Veel nõuanne: meie läksime hotelli 8-kesi, jõudsime hilja õhtul 11-12 paiku ja tahtsime näha tube, ütlesime, et enne ära ei maksa. Mind ja abikaasat viid 7.ndale korrusele ja näidati uhket laia voodiga tuba, mõtlesimegi, et ok, võtame selle hotelli, pärast selgus, et ülejäänud said väiksemad toad. Küsige hotellis enne tuba näha, kui ööbima jääte, kui muidugi maksmata on.