Õlletermos

Tere.

Viimasel reisil kuubale panin tähele, et kanadalastel olid kõigil kodust kaasa võetud sellised toredad termoskannud, mille baaris lasid õlut või mingit muud jooki täis ja siis saad sellega, kasvõi basseinis, pikemalt hängida. Mäletamist mööda olid termosed kahe sangaga. Kuuldavasti on ka ameeriklaste seas populaarsed.
Siit küsimus- kuidas neid anumaid google otsingu jaoks nimetada? Või äkki keegi teab lausa, kust selliseid soetada saab?

Beer growler, väga hea asi on.

Mul on muidu üks selline https://www.hydroflask.com/32-oz-growler/color,pacific,a,92,o,58 kasutamata üle kui huvi on, tellisin kogemata kaks. Hind 45€.

Vabandust aga milles seisneb erinevus tavalisest termosest (termotassist)? 

Mina ka erinevust ei leia. Kui siis ehk sanga olemasolu ja mahutab ka rohkem, kui termostassid tavaliselt. Justkui sangaga termos oleks see asi.

Need mis vahtralehemeestel nägin olid veidi "tüsedamad". Meenutasid ilma peata jonnipunni, millel kaks sanga küljes. Vees seisis ilusti pinnal. Kõrs sees ja muudkui mulista mojitot, mille baarman valmis segas.

Vahe on selles termosega, et gaas ei lähe välja, isegi kui päev otsa matkad sellega.

No kui kõrs sees, läheb gaas välja ka.

sry, ma mõtlesin jah konkreetselt õlu (gaseeritud jookide) säilitamiseks mõeldud termost - päeva õhtul saad kohas kus see oleks muidu võimatu nautida külma õlut (ja mina õlut kõrrega ei joo).

Õlu purgiga kaasa võtta ei sobi? Järjekordne tarbimishulus, toodame asju juurde. 

to kollane: See hoiab nii gaasi sees kui ka joogi jahedana. Hiinas on selle analooge müüa.. hind ca 20eu tk, ei tea kas toimib samamoodi..  kakat juttu toota pole samuti mõtet.

Minul Kuubas vedas, hotellituppa oli keegi jätnud oma termose, kuhu siis lasin baaris õlut kallata, kui randa läksin. Täiesti tavaline termos, asja ajas suurepäraselt ära.